Другий місяць осені – ідеальний час для інтелектуального розвитку: прогноз для всіх знаків на жовтень 2023 року

Жовтень – місяць, коли потрібно буде почати виробляти нові стратегії, адже багато планет змінять свої знаки і колишні дії просто перестануть приносити бажані результати.

До середини жовтня корисно навести лад у справах і в житті, все добре проаналізувати і переосмислити. Будуть успішні ділові переговори, налагодження контактів та навчання.

Але не варто вимагати від інших тієї ж зосередженості та відповідальності, як у вас, ви нічого не досягнете, а шанси зіпсувати стосунки лише зростуть. Деяким може захотітися драми, тож виплеснути зайві емоції допоможе спорт, а знайти душевну рівновагу – йога.

У другій половині жовтня може стати складно приймати рішення, дадуть себе знати ментальне напруження і дратівливість (цьому посприяє і коридор затемнень), але впоратися легше допоможе співпраця, робота в команді, а також пошук компромісів з важливими для вас людьми.

Можна задуматися про зміни у зовнішності та стилі, особливо якщо ви давно це планували. Нова стрижка, колір волосся або зміна образу подарує вам впевненість у собі та чудовий настрій для нових досягнень.

Овен

Овнів жовтень випробовуватиме на міцність, особливо у сфері відносин. З середини місяця можливі сварки з другою половинкою, а також суперечки з діловими партнерами. Варто згадати, чим для вас цінні ці відносини, і постаратися виявляти менше егоїзму, але при необхідності свої межі все ж таки відстоюйте.

Тим Овнам, хто поки що не у стосунках, зірки обіцяють багато спілкування, нові знайомства та яскраву закоханість. До 17 жовтня рекомендується стежити за здоров’ям, правильно харчуватися, також корисна благодійність.

Телець

Тельці до середини жовтня матимуть сили впоратися з труднощами, здобути перемогу в складних ситуаціях і над недоброзичливцями. Спортсменам цей час обіцяє нові досягнення та титули.

Великі грошові вклади та інвестиції краще здійснювати після 17 жовтня. Корисно брати участь в інтелектуальних іграх, читати та займатися саморозвитком. Жовтень також гарний для ремонту та розробки дизайну будинку чи квартири.

Близнюки

Близнюкам до середини жовтня може надати можливість кар’єрного зростання та вирішення питань з нерухомістю. А ось з 17 жовтня великих покупок краще не робити. Але побалувати себе чимось приємним іноді навіть рекомендується — ви це заслужили.

Варто замислитись про нове навчання чи підвищення кваліфікації — у цьому буде успіх. Місяць може бути також пов’язаний з короткими поїздками та відрядженнями.

Рак

Раки до середини жовтня знайдуть небувалу сміливість і рішучість у діях. Сприятливий час для тих, хто зайнятий творчими проектами, письменством, діяльністю, пов’язаною з комунікацією та виступами на публіці. З 17 жовтня також можливі успіхи в кар’єрі, але водночас може не вистачати внутрішньої гармонії, тому, крім роботи, важливо приділяти час улюбленим заняттям.

Друга половина місяця хороша для навчання. Рекомендується працювати над збільшенням своєї фінансової подушки.

Лев

Левів до середини жовтня найактуальнішими питаннями матиме фінанси та здоров’я: важливо заздалегідь планувати свої витрати, а також приділяти увагу харчуванню та здоров’ю. З 17 жовтня настає сприятливий час для подорожей та нових проектів, у тому числі творчих.

Корисно попрацювати над налагодженням потрібних ділових зв’язків. Звична стратегія Левів – сміливість – принесе у жовтні особливо яскраві успіхи. У другому місяці осені варто також приділити увагу зовнішності та іміджу, можливо, настав час щось змінити, щоб засяяти по-новому.

Діва

Для Дів жовтень буде непростим місяцем, як і для Овнів. До 17 жовтня можливі занепокоєння та внутрішня напруга. У той же час удача супроводжуватиме вивчення іноземних мов, езотерики, а також поліпшення відносин. Корисно виявлятися у творчості, наприклад, спробувати виступити на публіці або піти на курси вокалу.

З 17 жовтня можуть з’явитись шанси збільшити дохід — важливо їх не пропустити. Але на рахунок великих покупок і витрат краще радитися з близькими, інакше не уникнути конфліктів. Варто приділити увагу правильному харчуванню. Можуть також виникнути нездужання у старших родичів.

Терези

У Терезів до 17 жовтня можуть збільшитись витрати, також ймовірні проблеми з органами влади, штрафи та пов’язані з усім цим переживання. Але у другій половині місяця складності відпустять, так що ви зможете яскраво та помітно проявити себе у суспільстві та кар’єрі. Також сприятливо подумати про підвищення кваліфікації, навчитися чогось нового чи відвідати тренінги особистісного зростання.

Додаткові доходи можуть надходити через сфери краси, товари та послуги для жінок, творчість чи предмети інтер’єру.

Скорпіон

Скорпіони до 17 жовтня зможуть сконцентруватися на питаннях збільшення доходу, підвищення статусу та перспективних знайомствах — у цих справах на них чекає успіх. Також цей час сприятливий для торгівлі. А ось у другій половині місяця витрати швидше за все зростуть, тому фінанси варто розпланувати заздалегідь. Більше того, деякі ваші покупки можуть не сподобатися родичам, через що можливі конфлікти.

Також є ризик захворіти, що створить додаткове невдоволення та переживання. Ваш душевний стан допоможуть привести до балансу медитації та заняття йогою. Корисно оточувати себе красою та естетикою, відпочивати на природі. У жовтні можливий яскравий службовий роман.

Стрілець

Для Стрільців перша половина жовтня приготувала нові можливості у кар’єрі та бізнесі — варто подумати, які кроки варто зробити для зростання цього напряму. Хороші перспективи й у навчанні чогось нового — головне, щоб це було корисно. З 17 жовтня завдяки докладеним зусиллям ви зможете істотно збільшити дохід і розширити коло ділових знайомств.

Успішними будуть торгівля та комерція. Але у жовтні варто приділити увагу і духовному розвитку, щоб краще зрозуміти себе та свої бажання. Корисно знайти відповідного наставника або відправитися на перезавантаження в санаторій.

Козеріг

Козероги у жовтні можуть отримати заохочення від керівництва та вигідну пропозицію обійняти вищу посаду. Звичайно, щоб це отримати, варто виявляти більше активності. Тим, хто у пошуках нової роботи, зірки також приготували перспективні перспективи. Головне — не сумніватися у собі та показати, на що ви здатні. Якщо ж ви хочете освоїти нову професію, жовтень якнайкраще підходить для того, щоб записатися на навчальні курси.

Рекомендується приділити увагу духовному розвитку, як і Стрільцям, це допоможе усвідомити своє призначення і швидше дійти досягнення цілей. Також Козерогам може захотітися гострих відчуттів у особистому житті, особливо тим, хто шукає. Але в цій сфері варто бути обережнішими, адже вам можуть зустрітися партнери, які зовсім не підходять, і від них буде більше проблем, ніж радості.

Водолій

Водоліям до середини жовтня варто звернути особливу увагу на здоров’я. Рекомендується також бути обережнішим з будь якими інструментами. У жовтні може посилитися інтуїція, і варто прислухатися до її підказок, а також виникнути інтерес до астрології, нумерології та інших таємних знань, захочеться пофілософствувати та подумати про сенс життя.

У другій половині жовтня сприятливо приділити більше часу батькам та частіше спілкуватися з ними, налагодити стосунки, якщо це потрібно. У особистих відносинах також варто опрацювати слабкі місця та постаратися покращити їхню якість.

Риби

Для Риб жовтень, особливо його перша половина, може стати місяцем боротьби за владу у відносинах. Захочеться щось довести партнеру, позначити свою перевагу. Але пам’ятайте, що така поведінка не сприяє зміцненню стосунків.

Для Риб, які займаються езотерикою, друга половина місяця обіцяє принести нових клієнтів і збільшити дохід, а творчим людям вона супроводжуватиме цілий місяць. Непроста ситуація може компенсуватися щастям у коханні: жовтень приготував вільним Рибам, як і Овнам, море романтики та нових знайомств. Але для цього корисно більше спілкуватися та взяти частину ініціативи на себе, адже вода під лежачий камінь, як відомо, не тече.

You cannot copy content of this page