життєві історії
Дружина працювала заради однієї мети — порадувати свого чоловіка, а він зраджував

У Івана було все, про що можна мріяти в 24 роки: красива дружина, простора квартира, престижна робота. Але в один прекрасний день його життя звалилася, як картковий будиночок.

Після скандалу в офісі, його звинуватили в підробці документів. Іван був змушений піти з роботи.

Щоб не засмучувати свою дружину Марію, він продовжував робити вигляд, що щоранку їздить в офіс. Замість цього – він або ходив по співбесідах, або просто тинявся по місту.

Одного разу, він побачив незнайомий автомобіль, в якому сиділа Марія, а з нею – чоловік.

Депресія кралася в його розум.

Якщо дружина зраджує йому, то, фактично, після розлучення він – ніхто. Квартира була записана на ім’я батьків Марії. Повертатися в свою провінцію він не хотів.

Що залишалося робити? Тільки прикидатися, що все прекрасно.

Одного разу, коли дружина пішла рано на роботу, Ваня, замість костюма, надів зручний одяг і поїхав на електричці в найближчий ліс. Погуляти, подихати, відпочити від суєти міста.

Читайте також: – Кинула чоловіка і дітей 50 років тому. Тепер в інтернаті живу

У лісі він познайомився з молодою дівчиною – Поліною. Розговорилися, обмінялися телефонами. І на наступний день Ваня знову поїхав до неї. Зав’язався роман.

Чоловік не відчував докорів сумління, адже його законна дружина теж не зберігала йому вірність.

Поліна через місяць стала наполягати на тому, щоб Іван порвав відносини з дружиною. І кликала його жити в дерев’яному будиночку під лісом.

Чоловік, який звик до більш комфортних умов, до стильного офісу в хмарочосі, зрозумів, що цей зв’язок – всього лише – мана. І Поліна йому не потрібна. Він прийняв рішення розлучитися з Поліною і знайти нарешті себе пристойну роботу.

Скільки можна бродяжити, адже йому 25 років стукне через пару днів. Вирішив. Зробив.

На день народження Марія, дружина, подарувала йому автомобіль. Виявилося, що їй довелося шукати підробіток, щоб зібрати гроші на стару іномарку.

Так, вона втомлювалася. Але працювала заради мети – порадувати свого чоловіка.

Іван відчув себе нікчемою. Він поклявся ніколи в житті не зраджувати своїй дружині. Поліна зрозуміла, що Іван не повернеться до неї.

Він розбив їй серце, але шукати з ним зустрічі в місті вона не стала. Гордість не дозволила.

facebook