Дві найсильніші молитви, які потрібно прочитати кожному саме сьогодні – в свято Вознесіння Господнього

Молитва – спосіб спілкування з Богом і святими, зміцнення віри та вказівник правильного життєвого шляху.

З їхньою допомогою можна очистити душу від негативу і знайти вихід із складної життєвої ситуації, головне — молитися щиро та від щирого серця.

Подолати свої слабкості та отримати прощення за минулі гріхи допоможуть кілька найсильніших молитов.

Молитви Господу Ісусу Христу

Молитви, в яких ви звертаєтеся безпосередньо до Господа, мають особливу силу: щиро просячи пробачити ваші гріхи, можна отримати відкуплення і йти далі з чистим серцем і совістю.

«Господи, Боже мій, Отець і Покровитель! Молю Тебе, почуй негідного раба Твого, серце, помисли і душу в руки Твої віддавшого, слабкого й безпорадного.

Не залиш мене, Господи, не дай розтанути в гріху і пропасти в гієнні вогненній, не віддай мене дияволові на наругу і не дай пропасти моїй безсмертній душі.

Господи, простягни руку Твою і допоможи мені впоратися з гіркотою пороку, що зв’язав мене. Пробач мені гріхи мої минулі та майбутні, втамуй мій біль і вкажи шлях до спасіння. Амінь».

Цю молитву потрібно читати разом із ранковим і вечірнім правилом протягом семи днів: за цей термін слова, наповнені силою та щирим бажанням змінитись, допоможуть вам позбутися вантажу гріха.

«Батько Наш, небесний Цар і Покровитель! Закликаю до Тебе і благаю пробачити рабу Твоєму (ім’я) гріхи нинішні, минулі та майбутні! Господи, прости мене, негідного раба Твого, покажи мені шлях до спасіння та істинної смирення. Амінь».

Цю коротку молитву можна читати у хвилини слабкості та спокуси, відвертаючи від себе гріховні помисли. За допомогою цього молитовного правила можна виправити своє життя і згодом стати зовсім іншою людиною.

You cannot copy content of this page