Breaking News
Невідомо, скільки б продовжувався такий стан, але Алла одержала запрошення до нотаріуса. І дізналася, що і дачу, і «Волгу», що залишилася після батька, і всі сімейні цінності мати заповіла Вадиму. Документ був написаний того дня, коли Алла пішла до Олега. Відтак знайшла товсту пачку листів Вадима
Тишу в кабінеті перервав сигнал на мобільному телефоні чоловіка, що лежав на столі. Оксана не мала звички «ритися» в його телефоні, бо завжди довіряла коханому. Однак вирішила глянути, може, там щось термінове. Побачене і прочитане остаточно збило з пантелику: «Я все підготувала. Думаю, вона не здогадається. Вечір має бути незабутнім». І відправник – «Ланочка».
У неділю вранці на Таниному подвір’ї на все село вигравали музики. А дівчину під гіркі весільні пісні вдягали у вельон. Мати радісно благословила доньку, хоч не розуміла, чого дитина така зажурена, куди подівся її дзвінкий сміх. Хоч би не заслабла? А коли у двір під весільний марш зайшли гості молодого, всі замовкли
Йде втомлена жінка з роботи, тягне важкі сумки, по дорозі заскочивши в магазин. «Що ж, – питаю, – так надриватися? Невже допомогти нікому?» «Та є кому, – відповідає. – Два сини вдома. Одному – двадцять сім років, іншому – тридцять один рік. Вперлися в свої комп’ютери, ніяк не витягнути. Зараз прийду, почнуть по пакетах лазити, хапати на ходу. Хоч би одружилися чи що? Все легше було б»
Іра мовчки розігрівала вечерю. Мовчазну тишину порушило сповіщення в її мобільному. На екрані висвітився невідомий номер. Відкрила повідомлення і застигла на місці. Це були світлини
Гороскоп
Дві пари знаків Зодіаку, які не можуть жити один без одного. Ці союзи укладено на небесах

Деякі стосунки ніщо не здатне зруйнувати. Ось дві пари знаків Зодіаку, які не можуть жити один без одного.

Лев і Терези.

Лев – типовий марнославний завойовник, який часто відштовхує своїх партнерів. Але, в поєднанні з Терезами, Лев поводиться, навіть відчуває себе по-іншому. Замість марнославного завойовника, Терези отримають справжнього друга і захисника. Цей смолюб може навіть забути про свої потреби, щоб ощасливити чарівних Терезів.

Особливо сприяє цим стосункам і те, що Леви неймовірно щедрі. Лев одарує Терезів розкішними подарунками, а ті, в свою чергу, одарують Лева вишуканими компліментами! Підсумок – обоє задоволені!

Єдине, що може перешкодити цим стосункам – це власництво і недовіра Терезів. Лев не був би таким з іншими знаками, але для Терезів він фактично впаде на коліна і попросить вибачення.

Діва і Водолій

У цій парі Діва – це чарівна сторона, і, будучи допитливим, цей знак ретельно розробляє стратегію, щоб наблизитися до своїх інтересів. Водолій відрізняється своєю дотепністю. Це дуже незвичайна комбінація, але через це у цієї пари ідеальні стосунки.

Люди Водолії – мрійники, а Діви практичніші, і саме так вони доповнюють один одного. Єдине, що може статися між цими двома, це те, що Діви схильні до читання лекцій, а Водолії вважають таке заняття дуже нудним, навіть виснажливими, і це може потенційно привести до розриву. Однак навіть перерва на кілька тижнів, чи навіть місяців не може перешкодити їм відродити своє кохання!

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!