Дзеркальна дата березня: що на нас з вами чекає 03.03.2023

3 березня – третя дзеркальна дата 2023 року. Цей день пройде під егідою числа Три, що уособлює духовність і силу думки. Нумерологи розповіли, для яких занять буде гарна ця п’ятниця.

Загалом у 2023 році дванадцять дзеркальних дат. Щомісяця є день, в який те чи інше число безроздільно править світом і дає нам з вами силу, удачу та нові можливості. На цей раз біля керма буде число Три.

У цей день Всесвіт буде чіткіше «чути» наші з вами думки. Якщо у вас є якісь благі цілі, то світобудова обов’язково почує їх і дасть вам можливість втілити бажане в реальність. Якщо ви давно про щось мрієте, не бійтеся попросити про це вищі сили. Це прекрасний день для молитов, загадування бажань та постановки нових цілей на майбутнє.

3 березня 2023 року у нас з вами сильно покращиться пам’ять. Це означає, що частину вільного часу можна навіть потрібно присвятити отриманню нових знань. 03.03 можна займатися підготовкою до іспитів, здобуттям якихось важливих навичок. Все найкорисніше вдасться запам’ятати на довгий термін. Головне — щоб було бажання та мотивація з вашого боку.

Більшість людей працює по п’ятницях, але є багато тих, хто 3 числа відпочиватиме. Таким людям можна геть-чисто забути про справи і як слід розслабитися, особливо якщо відчувається втома. Змінювати кардинально обстановку цієї п’ятниці не рекомендується, тому максимально ефективним відпочинком будуть звичні вам приємні заняття.

Якщо ви заплуталися і не знаєте, що потрібно робити далі, трійка допоможе вам це зробити. Це число відкриє перед вами нові двері і допоможе зрозуміти, в якому напрямку потрібно рухатися далі по життю. Якщо у вас є бажання, ви можете зайнятися довгостроковим плануванням в цей день сили.

Якщо в недавньому минулому ви зробили щось хороше, то 3 березня Всесвіт обов’язково подарує вам удачу і зробить ваше життя кращим за правильні вчинки, здійснені раніше. Це дуже важливий день, тому що кожен отримає те, на що заслуговує. Великі успіхи чекають на добрих людей, які чинять по совісті і не порушують закон, не роблять нікому зла.

You cannot copy content of this page