Поради
Ефірна олія для залучення любові. Особистий досвід

Всі ми знаємо, як ефірні масла при певних дозах можуть сприяти розслабленню нашої нервової системи, заспокоєнню або навпаки бадьорості і підвищення настрою.

А ось моя знайома отримала інформацію, що за допомогою ефірних масел в певних концентраціях домагаються значно більших ефектів в любовних справах і вирішила вона випробувати цю інформацію на собі.

Їй розповіли, що в Індії прийнято дружинам капати на себе певне місце. А точніше масло пачулі. Воно розкривається як і інші масла по-різному на тілі кожної людини.

І що нібито на чоловіків це діє на підсвідомому рівні, на рівні інстинктів і запахів. Чоловік відчуває запах своєї жінки, запам’ятовує його і якщо запах йому підходить, то відпустити цю жінку він вже не в змозі.

При цьому наносити на себе необхідно зовсім небагато і сам запах людина може не відчувати, але сторонні чоловіки його обов’язково відчують.

Вона сходила в найближчу аптеку і купила масло пачулі. Ну і стала їм користуватися. Ефект був.

Читайте також: – Навіщо ви нapoджуєте стільки дітей?

На неї став звертати увагу її колега по роботі. Чоловік приблизно її віку. Він став часто до неї заходити в кабінет.

Один раз він сказав, що у нашої знайомої дуже цікавий запах.

– Що це? Нові парфуми? Дайно понюхати.

За словами моєї знайомої, після цього він ходив дуже здивований, ніби його пришибло і дивився кудись в простір в одну точку.

Час минав, а чоловік не здавався, домагався розташування нашої знайомої. Мабуть подіяло масло, говорила вона.

І в певний момент вона зізналася, що хоч і притягнула до себе чоловіка (як вона вважає, в усьому винне масло пачулі), але не відчуває вона почуттів до нього і відв’язатися від нього теж не в змозі, ходить він за нею по п’ятах, оченята будує.

В результаті перестала вона користуватися цим маслом, а чоловік цікавився у неї, чому перестала вона бризкатися тими загадковими духами.

Можна вірити, можна не вірити. Кожен вирішить сам. Але з маслами потрібно бути дуже уважним.

facebook