Breaking News
Невідомо, скільки б продовжувався такий стан, але Алла одержала запрошення до нотаріуса. І дізналася, що і дачу, і «Волгу», що залишилася після батька, і всі сімейні цінності мати заповіла Вадиму. Документ був написаний того дня, коли Алла пішла до Олега. Відтак знайшла товсту пачку листів Вадима
Тишу в кабінеті перервав сигнал на мобільному телефоні чоловіка, що лежав на столі. Оксана не мала звички «ритися» в його телефоні, бо завжди довіряла коханому. Однак вирішила глянути, може, там щось термінове. Побачене і прочитане остаточно збило з пантелику: «Я все підготувала. Думаю, вона не здогадається. Вечір має бути незабутнім». І відправник – «Ланочка».
У неділю вранці на Таниному подвір’ї на все село вигравали музики. А дівчину під гіркі весільні пісні вдягали у вельон. Мати радісно благословила доньку, хоч не розуміла, чого дитина така зажурена, куди подівся її дзвінкий сміх. Хоч би не заслабла? А коли у двір під весільний марш зайшли гості молодого, всі замовкли
Йде втомлена жінка з роботи, тягне важкі сумки, по дорозі заскочивши в магазин. «Що ж, – питаю, – так надриватися? Невже допомогти нікому?» «Та є кому, – відповідає. – Два сини вдома. Одному – двадцять сім років, іншому – тридцять один рік. Вперлися в свої комп’ютери, ніяк не витягнути. Зараз прийду, почнуть по пакетах лазити, хапати на ходу. Хоч би одружилися чи що? Все легше було б»
Іра мовчки розігрівала вечерю. Мовчазну тишину порушило сповіщення в її мобільному. На екрані висвітився невідомий номер. Відкрила повідомлення і застигла на місці. Це були світлини
Життєві історії
– Ех, бідна-бідна. – Зморшкуватою рукою бабуся ніжно гладила Наталю по волоссю. – Спи, і нехай біда втече через вікно в поле, добіжить до річки і потoне. Вранці, коли Наталя прокинулася, на столі її чекав незвичайний сніданок

Вперше Наталі чоловік зрадив через два місяці після їхнього весілля. Правда, дізналася вона про це тільки через три роки. Подруга розповіла, його коханка, до речі.

Зрада двох найближчих людей підкосила Наталю. Завжди амбітна і життєрадісна жінка раптом втратила смак до життя. Вранці не хотілося вставати, варити каву, йти на роботу. Працювати теж не хотілося. Директор фірми, знаючи Наталю як відмінного працівника, спочатку терпів, а потім сказав, що звільнить.

У розпачі Наталя втекла в село до бабусі. У старому будинку, де пахло свіжоспеченим хлібом і зеленими вересневими яблуками, вона вперше за довгий час відчула себе на своєму місці.

– Що ж він з тобою зробив, дитинко? – хитала головою бабуся.

Зятя свого вона знала погано. Приїжджав пару раз. Діловий такий. Наталя просить його піти в ліс або на річку, а він тільки навушники одягне і вирячився в монітор свій. Але щаслива була з ним внучка. Прям сяяла.

Коли Наталя заснула, вперше за довгий час без сліз, не плакати ж при бабусі, бабуся сіла поруч з нею і довго дивилася на внучку. Молода, красива, та тільки з юності думала, що без любові першої і єдиної на все життя не проживе. Були залицяльники, квіти дарували, заміж звали, а вона все чекала свого принца. І, здавалося, адже дочекалася. Тільки принц виявився з гнилизною.

Ех, бідна-бідна. Зморшкуватою рукою бабуся ніжно гладила Наталю по волоссю. Спи, і нехай біда втече через вікно в поле, добіжить до річки і потoне.

Вранці, коли Наталя прокинулася, на столі її чекав незвичайний сніданок. У трьох каструлях варилися яйця, морква і кава.

– Що ти робиш? – посміхнулася Наталя.

– Побачиш, – сказала бабуся.

Коли продукти були готові, бабуся попросила Наталю спробувати їх на дотик.

Наталя здивувалася, але сперечатися не стала. З тарілки вона взяла моркву.

– Якою вона стала? – запитала бабуся.

– М’якше? – відповіла Наталя.

– Добре, – посміхнулася бабуся.

– А яйце стало міцніше, – зазначила Наталя, очистивши шкаралупу.

Настав час кави. Наталя любила цей напій, тому за першим ковтком зробила другий, і так до тих пір, поки на дні чашки не залишилася тільки гуща.

– І що це було? – запитала вона бабусю.

– Уяви, – посміхнулася бабуся, – що окріп – це проблема. Тверду і сильну морква вона зробила м’якою, крихке яйце – міцним, а з кавовими зернами створила справжнє диво – вони не тільки змінилися самі, а й змінили світ навколо. Так хто ти, Наталочко? І що проблема може зробити з тобою?

У той же день Наталя поїхала в місто і подала заяву на розлучення. Звичайно, зрада чоловіка ще завдає їй болю. Але тепер Наталя впевнена, що між першим і єдиним коханням немає нічого спільного. Першу вона вже пережила, а єдину обов’язково ще зустріне.

Передрук без посилання на hot-news – заборонений!

Фото ілюстративне – samiysok

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook