Ексклюзивний прогноз від британського астролога Джессіки Адамс: що чекати кожному знаку зодіаку у листопаді 2023 року згідно з щомісячним прогнозом?

Чого чекати кожному знаку зодіаку у листопаді 2023 року згідно з щомісячним прогнозом?

У західній астрології кожен із дванадцяти знаків зодіаку передбачає унікальні події та виклики у листопаді 2023 року.

Астролог Джессіка Адамс поділилася своїми ексклюзивними прогнозами, допомагаючи підготуватися до наступного місяця.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Цього місяця Овнам варто звернути увагу на фінансові питання. За словами Джесікі Адамс, починаючи з 13 листопада, Овнам слід активно керувати своїми фінансами. Цей період сприятливий для накопичення та поліпшення фінансового стану. Завдяки близьким відносинам ці зусилля будуть винагороджені.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Тельцям листопад обіцяє позитивні зміни у партнерстві, чи то особисте чи професійне. За порадою астролога, конфлікти можуть бути вирішені до 13 листопада, що призведе до щасливого завершення місяця та радісного Різдва.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Здоров’я стає пріоритетом для Близнюків у листопаді. Вам слід ставити цілі в галузі здоров’я та слідувати їм, що призведе до покращення самопочуття до кінця грудня.

Рак (22 червня – 22 липня)

Ракам листопад обіцяє позитивні зміни в особистому житті чи сімейній сфері. Джесіка радить прагнути хороших змін і практичних кроків у напрямку щастя, можливо, пов’язаних з вагітністю або усиновленням.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Листопад принесе Левам удачу в області будинку та сім’ї. Ремонт, переїзд чи інші зміни виявляться сприятливими та будуть успішно реалізовані цього місяця.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Важливі рішення очікують на Дів у зв’язку з близькими родичами в листопаді. Під впливом астрології вони можуть отримати те, що хочуть, особливо, якщо звернуться до цього питання до кінця грудня.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези можуть розраховувати на фінансові успіхи та нагороди до травня 2024 року. Починаючи з 13 листопада варто слідувати плану, крок за кроком рухаючись уперед і очікуючи на позитивні результати.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Листопад принесе Скорпіонам можливість внести зміни у своє життя, чи то новий вигляд, чи нові навички.

Прагніть до цих змін повільно, але правильно, особливо в період молодика 13 листопада.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Листопад обіцяє особисті духовні відкриття для Стрільців. Їхній підхід до релігії, йоги, медитації та самодопомоги стане більш глибоким та особистим, що принесе душевне задоволення.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Старі друзі повернуться у життя Козерогів у листопаді, нагадуючи їм про цінність зв’язків. Крім того, з’явиться можливість завести нових друзів та вступити до нових груп чи товариств.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Для Водоліїв листопад буде сприятливим часом для кар’єрного зростання. За порадою Джесікі Адамс, почніть роботу над новою посадою чи підвищенням зараз, щоб до кінця року досягти бажаних результатів.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Листопад принесе Рибам можливість активної співпраці з іноземними партнерами чи країнами. За словами Джесікі Адамс, потрібно вивчати іноземну мову або розвивати свої навички для успішної взаємодії зі світом.

You cannot copy content of this page