Без рубрики
Еліна Бистрицька: «З 29 років, щоб не утворювалися зморшки, я на ніч фіксувала шкіру обличчя еластичними …»

Її обожнювала вся країна, перед поглядом проникливих очей не міг встояти жоден чоловік. І навіть зараз, у свої 89, вона залишається такою ж загадковою і надзвичайно красивою. Все та ж горда постава, гарний колір обличчя і ці неймовірні очі … Хто ж вона?

Всім відома Ксенія з «Тихого Дону» Сергія Герасимова — Еліна Бистрицька.

Бистрицька Еліна

Як їй вдається зберегти молодість ? У чому її секрет? Редакція «Так Просто!» Вирішила з’ясувати це, а тепер ділиться з тобою.

Для жінок, а вже тим більше для актрис, вік — заборонена тема, але не для Бистрицької. Бути може, все через те, що виглядає вона набагато молодше за свої роки. До того ж вона набагато активніше і енергійніше своїх ровесниць.

Злі язики, звичайно ж, скажуть, що вся справа в пластичної хірургії, але це не про неї. У разі актриси залишається тільки захоплюватися того, як щедро природа нагородила її красою. Хоча сама Бистрицька вважає, що її краса — це зовсім не заслуга природи.

Актриса впевнена, що людина багато в чому сам велить своїм віком. В її випадку справа зовсім не в якихось модерних секрети, а в силу характеру, який був її вірним супутником все життя.

Бистрицька каже: «Якщо я сьогодні в хорошій фізичній формі, це головним чином тому, що я почала серйозно ставитися до фізкультури, питань харчування та особистої гігієни майже півстоліття тому, точніше з двадцяти восьми років.

І зауважте, що в ті часи не було ніяких фітнес-клубів, тренажерів, ніяких Гербалайф або тайських таблеток. Про секрети краси ніхто не говорив. Але вже тоді я зрозуміла, що не можна покладатися тільки на природу, що у величезній мірі ми самі робимо себе ».

Серйозно зайнятися собою актрису надихнуло те, як дисциплінують себе балерини і гімнастки. Хоч вона не була ні першої, ні другої, але вже тоді розуміла, що сцена і екран занадто нещадні. Кожна маленька зморшка, мішки під очима, зайві кілограми — все це заважає актрисі.

І немає у неї якихось неймовірних секретів, все досить просто. Фізичні навантаження, правильне харчування і одна меленькая жіноча хитрість.

Актриса розповідає: «Я кожен день вдома займаюся фізичними вправами. Раніше по 2 години на день, зараз по годині. Ніяких тренажерів у мене немає і ніяких особливих вправ теж. Тільки ті, що знають все.

Єдине, що мені потрібно, — це стать, килимок, дві гантелі по 0,5 кг, а для жінки більше і не потрібно, гімнастична палиця і обруч. Погодьтеся, це є у всіх, було б бажання не розпускати себе. Головне — давати собі навантаження кожен день, регулярно. Ось вам один із секретів краси і здоров’я ».

Головний принцип харчування актриси — розумне обмеження в їжі. Перечитавши безліч книг про правильне харчування, вивчивши безліч нових теорій, вона прийшла до висновку, що, по суті, в цьому немає нічого нового. Трохи обмеж себе в їжі, виключи жирне, смажене, солоне і гостре — ось і весь секрет.

Ніхто не говорить про голодування, просто продуманий раціон без надмірностей. Актриса харчується досить скромно, в останні роки вона зовсім відмовилася від жирного м’яса і риби, залишивши в раціоні курку.

Постійно вживає творог як джерело калію. До того ж щоранку обов’язково п’є свіжовичавлений сік з моркви, яблук і буряка. Еліна каже: «Я взагалі проти виснаження себе голодом. Нічого хорошого, крім розвитку злобного характеру, з цього не вийде ».

Всі ці правила допомагають їй тримати своє тіло в тонусі, підтримувати здоров’я в відмінному стані. Але що ж допомагає їй справлятися зі зморшками? Чи тільки в генетиці справу?

Актриса розповіді одну історію: «Коли мені було 29 років, дружина нашого консула в Бонні відкликала мене вбік і сказала:» Я дуже хочу, щоб ви зберегли свою зовнішність «. І дала мені кілька порад, яким я стала слідувати.

З того часу, щоб не утворювалися зморшки, я на ніч фіксувала шкіру обличчя еластичними бинтами: один бинт поперек лоба, інший — від підборіддя до маківки. На очі обов’язково темна пов’язка. На область горла ще одна пов’язка з червоної тканини — це щоб зберегти мелодійний тембр голосу. І так щовечора … »

Долю жінки вже точно не назвеш легкою. Після ролі Ксенії кар’єра актриси складалася досить складно. Через пліток Еліну перестали запрошувати зніматися в кіно. Вона зникла з екранів на 27 років. Особисте життя теж не склалося, актриса була одружена, але незабаром розлучилася.

Дітей у неї немає. Але, незважаючи на все це, зараз актриса веде активне життя, виступає в театрі, на сцені, співає романси і займається спортом.

Вона зовсім не вважає себе нещасною. У своєму віці вона відчуває себе прекрасно, не ходить по лікарнях і не скаржиться на здоров’я.

Вона щаслива вже від того, що щоранку їй є чим зайнятися. Бути може, секрет її молодості якраз і полягає в тому, щоб займатися улюбленою справою, брати від життя все і не переставати робити те, що робиш!

А як ти думаєш, що допомогло акторці зберегти молодість і красу? Поділися своєю думкою в коментарях!

facebook