Енергія весни вируватиме практично всі три місяці для цих двох знаків

Рак

На початку весняного періоду Ракам варто присвятити турботі про себе та своє здоров’я. Водному знаку зодіаку також корисно присвятити час медитаціям, розслабленню та іншим практикам.

Перший весняний місяць, за словами астролога, є сприятливим часом для початку навчання. Варто записатися на курси підвищення кваліфікації або освоїти нові науки.

Квітень принесе Ракам просування у романтичних стосунках та кар’єрі.

Ходіть на зустрічі, активно знайомтесь, розповідайте про себе та свою улюблену справу. Вас помітять і гідно оцінять.

Травень – трансформаційний місяць для Раків. Гороскоп радить залишити минуле та перестати боятися щось втратити. Зміни дозволять змінити життя на краще і досягти нових висот. Вже до кінця місяця напруга спаде і народжені під владою стихії води оцінять переваги цієї ситуації.

Діва

У березні всі думки Діви будуть зайняті стосунками. Цей час чудово підходить для тих, хто поки що не зустрів кохання. Самотні представники знаку зодіаку матимуть шанс зустріти другу половинку.

Згідно з гороскопом, у квітні фокус уваги народжених під заступництвом земної стихії перейде більше на сферу кар’єри. Робота буде забирати практично весь час, а на відносини сил майже не залишиться. Доведеться шукати компроміси.

Вдало поєднати відрядження з можливістю невеликого відпочинку, – запропонувала вихід зі складної ситуації експерт.

У травні Дівам вдасться знайти баланс між кар’єрою та стосунками. Можливо, варто зробити вибір у бік особистого щастя.

You cannot copy content of this page