Енергії Ба Цзи: повний східний астрологічний прогноз на лютий

Енергії Ба Цзи: повний східний астрологічний прогноз на лютий

Яким буде лютий 2024 року з погляду китайської астрології? Чого варто побоюватися, а в чому, навпаки, чекає успіху? Що робити, щоб підвищити свій добробут, а яких справ, навпаки, слід уникати? Читай у нашому прогнозі!

Енергії лютого

Енергії лютого прийдуть до нас 4 лютого 2024 року та пробудуть з нами аж до 5 березня. 4 лютого знаменує не лише перехід у новий місяць, а й перехід в енергію нового року — саме з цього числа ми починаємо проживати енергії року Дракона.

Докладний прогноз на 2024 рік уже був, а сьогодні ми поговоримо саме про енергію лютого. Що вони нам несуть? Які складнощі? Які можливості?

У лютому до нас приходять енергії Вогню Ян на Тигрі. Цього місяця емоції самого 2024 року — гнівливість, роздратування, агресивність — проявлятимуть себе дуже яскраво та активно. Якщо ти народилася в рік Змії чи Мавпи, то цього місяця можеш зіткнутися з емоційними сплесками, нестримністю, дратівливістю, великою кількістю переживань та імпульсивністю. Намагайся не придушувати ці емоції, але живи акуратно, спрямовуючи свою енергію у справу.

Якщо ховатимеш свої почуття, то в якийсь момент вони прорвуться великим емоційним потоком. Намагайся розповідати про своє невдоволення, бажання і прохання відкрито. Не чекай, що оточуючі одразу їх зрозуміють і тим більше прочитають думки, які ти зберігаєш у собі і не промовляєш. Звертайся за підтримкою та допомогою — цього місяця отримати її буде можна, тільки відкрито заявивши про це.

Якщо ти вибереш стратегію замовчування, то ризикуєш розчаруватися у своєму оточенні: прохання не будуть виконані, а значить у тебе з’явиться більше приводів для образ, роздратування та обурення. Саме тому в лютому треба виявляти більше гнучкості та делікатності у спілкуванні з оточуючими.

Сам місяць приховуватиме в собі багато недомов, таємниць та ілюзій. Щоб отримати достовірну інформацію, ставте додаткові питання, уточнюй, проси висвітлити якісь нюанси докладніше.

Цього місяця буде багато пересування, подорожі. Лютий — добрий місяць для початку занять спортом, включення до свого розпорядку дня фізичної активності, а також для реалізації соціальних та благодійних кампаній.

Енергії лютого не так про романтику, як про важливі та серйозні розмови всередині пари. Також цього місяця можуть формуватися нові спілки. Бажаю, щоб енергії наступного місяця принесли тобі все тільки найкраще та сприятливе!

Як використовувати енергії лютого для професійної та творчої реалізації?

Лютий — чудовий місяць для навчання, набуття нових навичок та досвіду, але не найкращий для укладання різних угод та угод. Якщо ти маєш хоча б невеликі сумніви щодо співпраці, відмовся від нього.

Проте енергії лютого 2024 року досить активні, динамічні, тому не раджу проводити цей місяць у лінощі та розслабленості. Цей час добре підходить для активного просування вже існуючих проектів, для реалізації нових, для вступу на нову посаду, для співпраці. Однак краще входити тільки до того нового, що тобі вже зрозуміло і знайомо.

Місяць хороший для активної реклами, продажу, інвестування, у тому числі в нерухомість. А от для вкладень в акції та облігації, для роботи на фондових ринках лютий може бути нестабільним, і успіху в цій діяльності може досягти лише той, хто має в енергетичній карті Ба Цзи до цього схильність.

Важливі дати у лютому 2024 року

14, 26 лютого

У ці дати не плануй нічого важливого, не ухвалюй поспішних, необдуманих рішень. Це не найкращі дні для поїздок, пересування, також не варто активно займатися спортом. Будь уважна та обережна на дорозі та за кермом.

11, 14, 23, 26 лютого

У ці дні рівень емоцій може бути підвищений, ми можемо бути надмірно збудливими та імпульсивними. Не вибирай ці дати для співбесід та переговорів, прояви уважність та обережність на дорозі, за кермом та при заняттях спортом.

8, 20 лютого та 3 березня

Це найбільш вдалі дати для прийняття рішень та важливих справ. Однак, якщо ти народилася в рік Мавпи, не ухвалюй важливих для себе рішень у лютому — особливо поспішно чи на емоціях.

You cannot copy content of this page