Енергії Ба Цзи: прогноз для всіх знаків зодіаку на тиждень із 20 по 26 лютого. Хочеш дізнатися, що говорить про твоє найближче майбутнє китайська астрологія?

Енергії Ба Цзи: прогноз для всіх знаків зодіаку на тиждень із 20 по 26 лютого.

Хочеш дізнатися, що говорить про твоє найближче майбутнє китайська астрологія?

20 лютого, понеділок

Не найкращий день для побачень та романтичних зустрічей, особливо, якщо ця зустріч перша, чи це день знайомства.

Найкращий варіант на сьогодні, незважаючи на початок робочого тижня, — присвятити час відпочинку, провести день у розслабленому стані, не навантажуючи себе великою кількістю справ. Або хоча б, як мінімум, не вирішуючи супер-важливі та термінові питання.

Чи не найкращий день для звернення за плановою медичною допомогою, а також для серйозних косметологічних процедур. На дорозі, при занятті спортом вияви уважність та обережність.

Ми сьогодні можемо бути більш уразливими, емоційними та чутливими. Тому бережи свій психоемоційний стан, не піддавайся на провокації, а також сама не провокуй конфлікти та сварки.

Якщо ти народилася в рік Кролика, то вияви уважність та обережність у всіх справах!

21 лютого, вівторок

На дорозі та при занятті спортом прояви уважність та обережність. На дорогу заклади більше часу, ніж планувала спочатку.

Сьогодні можна зайнятися плануванням, приділити увагу вирішенню поточних завдань. Нові проекти сьогодні краще не запускати. Як не вибирати сьогодні для початку нової роботи, вступу на нову посаду, початку навчання.

Добре буде сьогодні провести день із коханими людьми, у підтримуючому оточенні. Можна сходити побачення, влаштувати романтичний вечір (особливо якщо це день знайомства і день першої зустрічі).

Сьогодні можна приділити час збиранню, наведенню порядку у документах. Але не варто сьогодні брати участь у якихось переговорах та співбесідах, підписувати якісь угоди та договори (для цього краще обрати інший день).

Якщо ти народилася в рік Дракона, то вияви уважність та обережність у всіх справах.

22 лютого, середа

Хороший день для побачень, романтичних зустрічей. Проведи час із коханими, близькими людьми.

Можна зайнятися плануванням, розробкою документів/договорів (але підписувати їх та віддавати в роботу до різних інстанцій сьогодні не рекомендую).

Стеж сьогодні за своїми витратами, тому що можуть бути якісь грошові втрати, інфантильні покупки або щось таке.

На дорогу заклади більше часу, ніж планувала спочатку, прояви уважність та обережність, перебуваючи за кермом.

Для планової медичної допомоги, а також серйозних косметологічних процедур краще вибрати інший день. Але сьогодні можна зробити якісь легкі процедури підтримки своєї краси і здоров’я.

Якщо ти народилася в рік Змії, то вияви уважність та обережність у всіх справах.

23 лютого, четвер

Енергії дня подвійні. З одного боку, вони спрямовані на романтику, відносини, любов, здатність домовитися і знайти вихід із ситуації. З іншого боку, вони можуть провокувати нас на сварки, конфлікти та непорозуміння.

Сьогодні ми можемо бути більш чутливими, уразливими, вразливими та емоційними, але зовні це може бути не відразу помітно оточуючим.

Тому не плануй на сьогодні якихось важливих розмов, розмов. Але для побачень і романтичних зустрічей день підійде, тільки будь делікатнішою і тактовнішою у спілкуванні, намагайся не піддаватися на провокації і самій не провокувати сварки.

Чи не найкращий день для звернення за плановою медичною допомогою. Однак для косметологічних процедур, не серйозних і нескладних, день може підійти.

З точки зору робочих моментів день може підійти для розробки та підписання різних документів/договорів/угод. Можна починати реалізовувати свої ідеї, які виношувала та планувала досить давно. Якщо проект ще не доопрацьований, то його реалізацію краще розпочати іншого дня. Якщо ти народилася в рік Коня, то прояви уважність і обережність у всіх справах.

24 лютого, п’ятниця

Сьогодні можуть бути якісь зриви планів, затримки, щось може не так, як ти розраховувала спочатку.

Не найкращий день для початку поїздок та пересувань, старту продажу чи початку реалізації нових проектів, вступу на нову посаду, початку навчання. Краще зайнятися цього дня чимось знайомим, зрозумілим, і вирішувати вже існуючі завдання, а не приступати до вирішення нових.

Не найкращий день для підписання договорів та передачі їх у роботу до різних інстанцій. Також сьогодні енергії дня не найсприятливіші для планових хірургічних втручань та серйозних косметологічних процедур. Сьогодні можна нагадати своїм боржникам про повернення боргу.

З погляду романтичних зустрічей та побачень день нейтральний.

Якщо ти народилася в рік Кози, то вияви уважність та обережність у всіх справах.25 лютого, субота

Гарний день для початку тривалої подорожі, подорожі. На сьогодні можна запланувати переїзд, або вирішення достатньо великої кількості завдань, оскільки енергії дня це дозволять.

Можна зайнятися розробкою стратегії просування себе, своїх робіт, товарів чи послуг, і розпочати реалізацію цієї стратегії. Сьогодні можна запускати рекламу, старт продажів, розпочинати навчання, вступати на нову посаду.

Гарний день для того, щоб розпочати займатися спортом.

Також сьогодні можна вирішувати питання, пов’язані з нерухомістю (але нехай це буде про ремонт, початок будівництва, а не про «руйнівні» дії).

Сьогодні можна розпочинати лікування, проходити медичні обстеження.

Хороший день для виступів, прояви себе (говори активно про результати своєї роботи, свої регалії, досягнення).

Якщо ти народилася в рік Мавпи, то вияви уважність та обережність у всіх справах.

26 лютого, неділя

Прекрасний день для побачень, зустрічей романтичного характеру, зустрічей із близькими друзями та коханими людьми.

Сьогодні добрий день для просування себе, своїх робіт/товарів/послуг, реалізації рекламної стратегії. Можна запускати рекламу, відкривати старт продажу, розробляти нові проекти.

Заявляй про себе сьогодні, говори про свої таланти та досягнення.

Для початку тривалої поїздки, переїзду та пересування день не найсприятливіший. Сьогодні краще сфокусувати свою увагу на пріоритетніших завданнях, не навантажувати себе великою кількістю проектів.

Для серйозних косметологічних процедур, а також для планових медичних втручань день не є найсприятливішим. Але сьогодні однозначно варто приділити увагу своєму здоров’ю та зовнішньому вигляду.

Якщо ти народилася в рік Півня, то вияви уважність та обережність у всіх справах.

You cannot copy content of this page