Без рубрики
Фільм про Фредді Меркьюрі «Bohemian Rhapsody»: думки критиків і глядачів розділилися

Днями в прокат вийшов американський байопік «Богемська рапсодія» про соліста Queen Фредді Меркьюрі. Фільм несподівано викликав абсолютно різні оцінки у кінокритиків і глядачів. Якщо перші рознесли його в пух і прах, то другі переважно були в захваті.

Одним критикам не сподобався вибір на головну роль Рамі Малека (спочатку роль повинна була дістатися коміку Саші Барону Коену, який теж зовні схожий на музиканта), іншим — то, що гітарист і барабанщик Queen (за сумісництвом продюсери картини) вирішили згладити всі кути і скандальні моменти життя легендарного музиканта , зробивши акцент на його творчості.

Глядачі ж, навпаки, високо оцінили роботу Рамі Малека, який «буквально перетворився в Фредді Меркьюрі». Проблема була не тільки в британському акценті, але і в звичках: за словами самого актора, Фредді, виходячи на сцену, завжди був різним, імпровізував, саме це він і хотів повторити в фільмі.

Рамі надихнувся прикладом Едді Редмейна, який спеціально для головної ролі у «Всесвіті Стівена Хокінга» довгий час працював з тренером по рухах. Зі своїм тренером Малек спочатку вивчив біографію фронтмена Queen, придивився до його кумирам і звичкам, і тільки потім приступив до роботи над рухами.

Актор зізнався, що зобразити Фредді Меркьюрі було його мрією, і він пообіцяв, що лоба розіб’є, аби ця роль дісталася йому. Коли ж він отримав її, то довго не міг повірити: «Я навіть почав сумніватися — може, мені це приснилося?»

Для Рамі Малека Меркьюрі не просто талановита особистість: «Він з’єднувався з аудиторією на якомусь молекулярному рівні. Я впевнений, що на стадіоні в багатотисячному натовпі кожному здавалося, що він дивиться в очі саме йому » .

Чим більше актор вивчав деталі життя Фредді, тим більше розумів, що той міг бути абсолютно різним: жив всупереч громадській думці, руйнуючи стереотипи; виходив на сцену, завойовуючи мільйони сердець; і в той же час дистанціювався, приховуючи справжні почуття. Але найголовніше — він завжди залишався собою.

Музикант брав себе істинного і того ж вимагав від інших: «Фредді міг спокійно сказати:» Я такий, який є, не подобається — не їжте «. Своєю «інакшості» не треба соромитися, а й носити її відзнакою на грудях теж не обов’язково » .

На скромну думку нашої редакції, Рамі Малек виконав колосальну роботу і впорався з роллю на ура. На смак і колір товаришів немає, але зрозуміти деякі претензії, кинуті на адресу актора досить складно.

Наприклад, Thrillist Entertainment викликали гучний галас своїм коментарем, що актор лише імітував спів в «Богемської рапсодії», на що їм користувачі Мережі дали геніальний відсіч: «Термінові новини: Рамі Малек не зміг заспівати так, як один з найвидатніших музикантів! Що далі? Він не зміг повернутися в часі і перетворитися в Фредді? »

Насправді деякі композиції у фільмі дійсно були оригінальними записами голосу співака, інші — з’єднанням голосів актора і співака-імітатора Марка Мартелла, з яким Queen Extravaganza їздили в тур.

В цілому після перегляду фільму складається враження, ніби ти здійснив нереальну мрію — потрапив на концерт улюблених Queen. «Богемська рапсодія» дозволила нам ще раз доторкнутися до життя і творчості неземного Фредді Меркьюрі .

facebook