Фінал коридору затемнень: як пережити Кривавий Мисливський Місяць 28 жовтня 2023 року?

Фінал коридору затемнень: як пережити Кривавий Мисливський Місяць 28 жовтня 2023 року?

Осінній коридор затемнень у 2023 році завершиться Мисливською повною місяцем. Розбираємося, чому це максимально піковий момент для багатьох знаків зодіаку і як Місяць набуває червоного відтінку.

Що ж, осінній коридор затемнень у 2023 році добігає кінця. Завершиться він Місячним затемненням у Тельці та Кривавим Мисливським Місяцем уже 28 жовтня.

Дуже близько до Хеллоуїна відбудеться безліч енергетично сильних астрологічних подій, тому краще бути готовою до них трохи заздалегідь. Давай розберемося, чому Місяць стане червоним, чи варто чогось остерігатися і як зробити так, щоб навіть не помітити цей досить сильний поштовх зверху.

У чому особливість Кривавого Мисливського Місяця 28 жовтня 2023 року?

Мисливський Місяць за всіх часів називають по-різному. Цей варіант з’явився через сезонність явища – наприкінці жовтня раніше зазвичай починали активне полювання, щоб щільно запастися дичиною на всю зиму.

Плюс, цей період відмінно підходить для магічних ритуалів, у тому числі й не самих доброзичливих (але ми з тобою так не робитимемо).

Кривавою ж її називають через характерний червоний відтінок, який набуває Повня цієї ночі. Сонячне світло відбивається від поверхні Землі і підсвічує супутник гарбузово-жовтогарячим відтінком, а навколо промені розсіюються в космічній темряві в багряному омбрі.

Як Кривавий Мисливський Місяць 2023 року вплине на знаки зодіаку?

Приплив енергії буде потужним, тому це відчують і ті, хто практикує езотерику, і просто метеозалежні. Крім банального безсоння та гіперактивності, багато хто може відчути себе куди емоційніше, ніж зазвичай.

Повний місяць змусить сумніватися у своїх рішеннях і переглянути минуле, так що вночі всім буде чим зайнятися.

Особливо під вплив Мисливського Місяця потраплять Тельці, Леви, Скорпіони та Водолії (це стосується й тих, у кого Місяць чи асцендент у цих знаках). Постарайтеся просто не діяти спонтанно і не слідувати дивному поклику зсередини, який, швидше за все, дуже далекий від справжніх думок.

Що можна робити під час Кривавого Мисливського Місяця 2023 року?

Під час Кривавого Місяця таки є й свої плюси, якими всі знаючі можуть вигідно скористатися та перенаправити потужний потік енергії саме туди, куди їм потрібно. Вночі 28 жовтня можна.

Активно займатися спортом, скидати стрес та відволікатися від негативу. Хоча минуле і наполегливо повертатиметься, за бажання з ним можна розлучитися назавжди.

Складати довгострокові плани та планувати подорожі. Креатив в Повний місяць зашкалює, так що ти зможеш знайти нестандартні шляхи вирішення проблем, що завітрилися.

Розбирати сни та вірити передчуттям. Хоч внутрішній голос і може бути оманливим, але це чудовий період, щоб вийти на контакт із підсвідомістю. Розшифрувати буде непросто, але ти впораєшся.

Експериментувати із зовнішністю, але без хірургічного втручання. Можеш йти стригтися, влаштовувати шопінг та організувати вдома невеликий спа-салон! Єдине – обійдися без тих процедур, де може піти кров.

Чого не можна робити в Кривавий Мисливський Місяць 2023?

Відчинені двері до підсвідомості: що принесе Місячне затемнення у Тельці 28 жовтня 2023 року?

Обмежень і порад, як зберегти сили і не відходити від наслідків Мисливського Місяця, звичайно, трохи більше, але дотримуватися їх не так вже й складно (та й перетерпіти потрібно лише близько доби).

Не ухвалюй важливих рішень. Так, можна і навіть потрібно складати плани та стратегії, а ось робити крапку та ставити друк не рекомендується. Дочекайся початку листопада і сміливо роби всі покупки.

Не повертайся до колишніх. У цей період багато хто постукає назад у твої двері і, на жаль, наші почуття будуть нестабільні, так що тебе може потягнути і відкрити їм доступ до свого серця. Видихни, не читай повідомлення і почекай пару днів, поки не провітришся.

Не роби злих вчинків. Все скоєне повернеться посиленим бумерангом, а ось людина в результаті, швидше за все, виявиться лише у плюсі. Так що притримай гостру мову і не роби дурниць.

Не прокрастинуй і не лінуйся. Дуже важливо бути продуктивною вдень, тому, хоч це і вихідний, постарайся зробити максимум. Тоді й заснути буде набагато легше.

You cannot copy content of this page