Фінансовий гороскоп: кому пощастить гарно напхати свій гаманець вже до 1 грудня

ТЕЛЕЦЬ

Найбільш напружувати будуть невдалі плани. Наприклад, терміново потрібно виконати робочі завдання, а тут дитина захворіє.

У моменти роздратування варто зробити те, що підніме настрій. Тільки піклуючись про себе, ви зможете набиратися сил і крок за кроком виходити з потрясінь.

Інакше охопив вас сплеск трудоголізму може штовхнути вас у безвихідне становище. Якщо не піддаватися впливу зовні і поганому настрою, то у вас вийде вдало впоратися з усіма своїми справами і при цьому гарно заробити.

ЛЕВ

До кінця осені вам доведеться багато думати та спілкуватися. Ви нарешті знімете рожеві окуляри. У вашій голові будуть накопичуватися невирішені питання, з якими ви захочете звернутися до знаючої людини, вірячи, що хтось може все за вас виправити.

Щоб розплутати клубок інформації, вам потрібно ввійти в рутину і працювати, працювати, працювати. Робота і бажання все з’ясувати дозволять краще пізнати і висловитися, публічно висловити важливе слово і просувати правильні ідеї.

Ну а такі старання не можуть залишитися не поміченими – зірки обіцяють щедрі фінансові надходження вже до кінця осені.

СТРІЛЕЦЬ

Вас буде мучити питання, чи помічають вас. Буде важко привернути увагу і завершити розпочату справу. Тому темою тижня стане пошук відповідей на питання, де продовжувати вдосконалюватися, чи потрібно це і як набути впевненості в собі.

Ця підозрілість і сбоязнь невдачі можуть призвести до проблем зі здоров’ям. Працьовитим людям буде важко перебувати в цій точці невизначеності, оскільки це тимчасово призупинить нормальну діяльність. Але заспокоєння рано чи пізно прийде.

Гаманець Стрільців значно потовщає вже до початку зими.

КОЗЕРІГ

У представників цього знаку в останній місяць осені ритм ходьби зміниться на вальс: потрібно буде сконцентруватися на внутрішньому стані, трохи байдужості. Енергії не буде достатньо для роботи на нормальній швидкості. Тому десь доведеться відмовитися від зустрічей і спілкування, рутини, заходів.

Варто переключити режим з «треба» на «хочу». Тоді в кінці осені ви зможете переосмислити свій підхід до поточних проектів, завдань і бути в потрібному місці в потрібний час у листопаді. Гроші самі будуть йти до Козерогів, адже вони цього заслужили, як ніхто інший.

You cannot copy content of this page