Фінансовий гороскоп на 15 серпня – підкорюємо нові вершини

Фінансовий гороскоп на 15 серпня – підкорюємо нові вершини

Овен

Сьогодні Овни можуть намагатися реалізовувати свої найсміливіші задуми. Якщо у вас були якісь ідеї, творчі задуми, то зараз у вас буде достатньо енергії, щоб досягти рішучого просування в потрібному напрямку.

Найбільш успішними ви будете в нових для себе справах. Наприклад, можна брати участь у творчих конкурсах, кастингах.

Телець

Сьогодні Тельці можуть бути найбільш успішними у тих справах, які вже близькі до завершення. Гарний час для пошуку варіантів для додаткового підробітку, крім основної роботи. Можливо, вам вдасться знайти віддалену роботу вдома або за сумісництвом. Вдало піде робота з підготовки звітної документації.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам зірки радять виявити максимум активності при встановленні нових ділових зв’язків та обговоренні актуальних питань. Посилюються ваші інтелектуальні здібності, уміння знаходити рішення у нестандартних ситуаціях. Ви легко входите в контакт з людьми, які вас цікавлять, і так само легко врегулюєте важливі питання.

Рак

Сьогодні Ракам, можливо, вдасться досягти позитивних зрушень у кар’єрі. Хороший день для вдосконалення навичок у роботі та підвищення рівня професійної майстерності. Рівень доходів може зрости. Вдалий час для ухвалення фінансових рішень про великі покупки.

Лев

Сьогодні Левам зірки радять направити свою активність на підвищення рівня професійної освіти. Навіть якщо ви вважаєте себе професіоналом своєї справи, завжди є щось таке, чому можна повчитися. «Століття живи — вік навчайся» — нехай цей девіз стане вашим правилом на цей день. Успішно проходять відрядження та ділове листування.

Діва

Сьогодні у Дів залишаються неврегульовані питання із фінансовими заборгованостями, і цей день дозволить багато в чому зняти напруженість. У вас може з’явитись достатня сума грошей для оплати рахунків. Ви можете збільшити рівень своїх доходів за рахунок пошуку варіантів для додаткового підробітку на півставки або за сумісництвом.

Терези

Сьогодні Терези можуть досягти успіху у справах, пов’язаних з колективною творчою діяльністю. Це може бути проектно-конструкторські розробки, наукові дослідження, проектування. Важливо зіставити свої плани щодо тих чи інших справ із планами інших людей. У цьому випадку ваші зусилля будуть ефективнішими.

Скорпіон

Сьогодні від Скорпіонів потрібна наполегливість та сміливість у відстоюванні своїх інтересів. Виявіть свої бійцівські якості. Можете розраховувати на підтримку з боку колег та підлеглих. Можливо, вам доведеться контактувати з впливовими людьми та з вищим керівництвом. Хороший день для впровадження технічних новацій у поточну роботу.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям зірки радять звернутися за порадою до досвідченіших колег у тих випадках, коли ви самі чогось не розумієте вам обов’язково допоможуть. Можливо, сьогодні ви зможете познайомитися з людиною, яка навчить вас багато чого корисного. Використовуйте свій збільшений творчий потенціал у вирішенні нових завдань. Добре підуть справи у тих, хто перебуває у службовому відрядженні та на вахті.

Козеріг

Сьогодні Козерогам зірки радять використати день для зміцнення безпеки свого бізнесу. Насамперед йдеться про укладення договорів на страхування свого здоров’я, майна та нерухомості. Добре займатися зміцненням матеріально-технічної бази, облаштовуватись на робочому місці. Можна проводити інвентаризацію рухомого та нерухомого майна.

Водолій

Сьогодні у Водоліїв можуть бути несподівані зустрічі та контакти, які виявляться корисними для вирішення якихось питань. Сприятливий час розширення ділових контактів. Звертайте увагу на випадкову інформацію – там ви можете знайти собі підказки для вирішення деяких хвилюючих питань.

Риби

Сьогодні у Риб зручний день для вирішення виробничих питань за рахунок впровадження технічних новинок. Бізнесменам рекомендується відвідувати виставки-продаж та шукати варіанти для модернізації.

Сьогодні у вас виявиться винахідницький талант, і ви зможете щось удосконалити. Відповідно, водночас збільшиться продуктивність праці та рівень доходів.

You cannot copy content of this page