Фінансовий гороскоп на 19-25 жовтня: комусь гроші зваляться на голову

Овен

Фінансове становище Овна може змінитися несподівано. Астрологи відзначають високу ймовірність знайти нову добре оплачувану посаду. Інформацію можуть надати друзі та знайомі.

Тому потрібно тримати очі відкритими і не боятися нових пропозицій. Перед покупкою краще почитати відгуки.

Телець

Цілком можливо, що на Тельців чекає запекла боротьба за місце в світі, зміна обстановки, нові досягнення, а також неминучі перешкоди в сферах фінансів і роботи.

Цим людям рекомендується не піддаватися емоціям, вірити в себе, не витрачати гроші на залежності або шкідливі звички. Ви можете робити покупки та будувати впевненість у майбутньому.

Близнюки

У фінансових питаннях Близнюкам несподівано може стати в нагоді не розум, а інтуїція. До нього варто прислухатися не тільки на важливих зустрічах, але навіть в магазинах при покупці речей.

Таланти прийдуть на допомогу представникам цього знаку в кар’єрних питаннях: їм потрібно лише задіяти всі свої найкращі риси. Не можна сидіти без діла.

Рак

Ракам рекомендується відпочити, оцінити свої досягнення, подумати про плани на майбутнє. Можливо, вам знадобиться підвищити кваліфікацію або змінити посаду, так як представники цього знаку легко можуть стати більш затребуваними фахівцями.

Як би там не було, не варто поспішати відразу на курси або до начальника за підвищенням: спочатку потрібно продумати план дій. Зараз немає сенсу гаяти час.

Лев

Левам астрологи радять діяти і не чекати: щаслива нагода може не випасти, адже поки ви лінуєтеся, конкурентам дістаються всі найкращі проекти.

Важливо бути обережним зі своїми грошима, контролювати свої рахунки та уникати прострочення платежів. Увага до деталей важлива для підтримки фінансової стабільності.

Діва

Дівам зі сміливими проектами та амбіціями не варто боятися ділитися своїми фінансовими планами. Не варто бути скромним: свій апетит завжди можна контролювати, але на початку краще відразу заявити про себе.

У такий період хороші навіть значні і великі витрати, якщо ці люди націлені на майбутні перемоги. П’ятниця – день підвищеного ризику, змушує не ризикувати.

Терези

Фінансовий гороскоп застерігає Терезів від фальшивих порадників, енергетичних вампірів і токсичних людей: не варто слухати всіх, коли справа стосується грошей.

Благодійність буде для Терезів плюсом, але тільки якщо вона стане значущою. П’ятниця – день Меркурія і Сонця – може принести сильні протиріччя між сферами грошей і любові. Терезам доведеться правильно розставити пріоритети.

Скорпіон

Скорпіонам, згідно з фінансовим гороскопом, цього тижня доведеться довести розпочате до кінця і, можливо, допомогти грошима своїм близьким.

Краще позичити якомога більше, щоб самому не потрапити в грошову яму. Найлютішим ворогом Скорпіонів є марнославство і гординя. Це може призвести до непотрібних витрат. Краще приймати рішення на основі логічних аргументів.

Стрілець

Стрільця чекають дрібні проблеми на роботі і з грошима. На щастя, обійдеться без серйозних інцидентів, і експерти радять цим людям зміцнювати віру у власні сили, бути більш наполегливими та уважними.

Це важливий час для розширення соціальних зв’язків і встановлення нових корисних контактів у діловій сфері.

Козеріг

Астрологи цього тижня радять Козерогам думати не про економію, а про те, що заважає їм досягти успіху.

Перш ніж залучати багатство в свій будинок, слід позбутися всього, що заважає розбагатіти: зламаних речей, сміття, рваного одягу, боргів, невизначеності. Цей тиждень варто розпочати з генерального прибирання – не лише вдома.

Водолій

Водолії будуть насолоджуватися загалом спокійним періодом, без нервів, без запаморочливих злетів і болісних спадів. Поки все як завжди. Суботу можна присвятити шопінгу та зміні обстановки.

Можна купити меблі, одяг, смачну їжу. Витрати, які зробить Водолій, щоб залучити або зміцнити любов, також позитивно позначаться на житті. Не бійтеся дарувати подарунки своїй другій половинці.

Риби

Рибам важливо чути все, що їм говорять інші. Цінні поради та практичні рекомендації допоможуть цим людям вийти зі скрутної ситуації.

Невиправдана критика може похитнути їхню впевненість і негативно вплинути на їхнє фінансове становище в майбутньому, тому потрібно прислухатися до людей. Ризикований день – п’ятниця.

You cannot copy content of this page