Фінансовий гороскоп на 23 серпня – потрібно працювати, працювати та ще раз працювати

Фінансовий гороскоп на 23 серпня – потрібно працювати, працювати та ще раз працювати

Овен

Овнам зірки наполегливо радять утримуватись від будь-яких видів фінансових спекуляцій. Не беріть і не давайте гроші в борг, утримуйтесь від вкладень у проекти, побудовані за принципом фінансової піраміди. Від обміну валюти та оптових закупівель також утримаєтеся. Найбільш правильна тактика зараз робити те, що ви добре знаєте і вмієте.

Телець

У Тельців, які займаються бізнесом на площах, що орендуються, можуть ускладнитися справи. Можливо, витрати на утримання приміщень та орендна плата можуть підвищитися, і ви чітко це усвідомлюєте, коли почнете підбивати підсумки зробленої роботи.

У офісних службовців можуть погіршитися умови праці на робочому місці, наприклад вас переведуть працювати в інший кабінет.

Близнюки

Близнюкам може надходити інформація, яка не має прямого відношення до ваших поточних справ. Не дозволяйте нікому відволікати вас від справ і красти ваш час, призначений для продуктивної праці. Якщо ви працюєте в офісі, то розмови на сторонні теми – це головний фактор дестабілізації. Не відволікайтеся від роботи відвідуванням сторонніх сайтів.

Рак

Раки не мають кращого дня для фінансових інвестицій. Взагалі, тема грошей сьогодні може домінувати у ваших справах та у вашій свідомості. Проте слід сприймати рівень доходу як показник успішності у справах.

Ви можете досягти успіху у встановленні корисних ділових зв’язків. Активніше спілкуйтеся та обмінюйтесь думками з колегами, займайтеся збиранням корисної інформації, яка може вам стати в нагоді надалі.

Лев

Леви можуть бути схильні до поспішних та необачних рішень. Бажання проявити ініціативу може бути продиктоване переважно вашим сильним емоційним поривом. Однак, для успіху у справах необхідно узгоджувати свої вчинки з близькими людьми та колегами. Цього дня можуть ускладнитись справи, пов’язані з нерухомістю.

Діва

Дівам не слід довіряти інформації, що надходить. Обов’язково перевіряйте ще раз відомості. Якщо ви займаєтеся обслуговуванням клієнтів, то тримайте вухо гостро під час фінансових розрахунків за надані послуги. Вам можуть потрапити такі клієнти, які можуть спробувати обдурити вас. Намагайтеся чітко виконувати запити клієнтів.

Терези

Терезам краще вести тихий і відокремлений спосіб життя і робота повинна бути пов’язана з поглибленим дослідженням та зосередженням. Це не найкращий час для роботи у складі творчого колективу. Якщо у вас плануються збори акціонерів або профспілкові збори, то ви нічого не втратите, якщо їх пропустите. Тримайте все під власним контролем і не покладайтеся на щасливий випадок.

Скорпіон

Скорпіонам, можливо, здаватиметься, що ви краще за начальство знаєте, що і як слід робити. Однак, навіть якщо це й так, ніколи не слід забувати про субординацію та виконавську дисципліну. Спроба зробити щось усупереч думці начальства може бути розцінена ним як самоврядність та вихід за межі вашої компетенції.

Стрілець

У Стрільців головною турботою може стати їхня ділова репутація. У цей день вашу репутацію можуть поставити під сумнів. Можливо, вам буде потрібно давати відповіді на складні професійні питання, і це викликатиме у вас труднощі. Не виключені перевірки вашої роботи, у тому числі таємні. Строго слідкуйте, щоб не допускати незаконних дій.

Козеріг

Козерогам рекомендується не робити нічого такого, що могло б підвищити ризик зриву термінів за планами роботи. Утримайтеся від пусконалагоджувальних та ремонтних робіт. Зростає можливість технічних збоїв, поломок. Це досить нестабільний день із погляду фінансів. Віддавайте перевагу щодо простої роботи, де у вас є великий досвід і все стабільно, передбачувано.

Водолій

У Водоліїв, які працюють у сфері послуг, може зменшитись приплив клієнтів. Зростає ймовірність чогось недоглянути, щось не врахувати чи переплутати. У зв’язку із цим можуть бути претензії клієнтів. Більше того, претензії можуть перерости у конфліктні ситуації зі скаргами на вас начальству. Тому постарайтеся виявляти максимальну гнучкість та згідливість. А при прийомі заявок записуйте важливі деталі, не покладайтеся на згадку.

Риби

Риби, можливо, схильні працювати на голому ентузіазмі. Ця непогана якість, однак, часто буває так, що для професійного вирішення питань емоції лише заважають. Відносини з колегами по трудовому колективу можуть не скластися через надмірно емоційне включення в ті чи інші робочі ситуації. Не слід робити критичних зауважень колегам, навіть якщо це справедливо.

You cannot copy content of this page