Фінансовий гороскоп на 24-30 жовтня

Овен

Щоб знайти спокій і не піддаватися фінансовим і робочим труднощам, Овнам важливо подбати про хороший сон і здоровий спосіб життя, адже в здоровому тілі – здоровий дух.

Якщо Овен почувається добре, ці люди зможуть залишатися продуктивними та ефективними набагато довше, а також зможуть приймати правильні рішення набагато довше.

Телець

Астрологи радять Тельцям якомога менше гуляти, запізнюватися на роботу чи ділові зустрічі, менше безцільно проводити час у соціальних мережах.

Зараз на перше місце для Тельців повинна вийти сфера роботи і фінансів, але їм потрібно працювати не тільки за наказом зверху, але і самостійно, щоб повністю реалізувати свій потенціал, не втрачаючи успіху.

Близнюки

Для представників цього знаку Повітря останній тиждень жовтня обіцяє корисні ділові контакти, тому не варто недооцінювати важливість ділового спілкування для фінансової сфери.

Через соціальні зв’язки можна знайти більш вигідну роботу та отримати цінні поради. 28 і 29 жовтня варто бути напоготові: планети і затемнення можуть позбавити Близнюків впевненості в собі, а також успіху. Справити гарне враження на інших людей буде дуже важко.

Рак

Розташування планет таке, що багато Раків можуть не помічати швидкості часу, занурюючись з головою у вирішення фінансових і робочих проблем.

У цьому немає нічого страшного, адже тут найголовніше не втрачати увагу до деталей. Фахівці радять присвятити неділю та суботу відпочинку, приємним домашнім справам і хобі.

Лев

Якщо Леви хочуть досягти успіху у фінансовій сфері, отримати підвищення або нову посаду, їм варто докласти всю свою чарівність, але одного цього буде недостатньо в період слабкого Меркурія.

Доведеться стати більш відповідальним і братися за будь-які завдання. Перебільшення ваших досягнень може призвести до появи заздрісників і подальших грошових і репутаційних втрат.

Діва

Цього тижня представникам Діви буде дуже важко рухатися до нових цілей. Уважність і обережність точно не завадять: не варто залишати дорогі речі та гаманець без нагляду в громадських місцях.

Крім того, важливо чергувати активні дії, спрямовані на гарне самопочуття, з розслабленням, так як слабкий Меркурій може викликати дуже швидке вигорання.

Терези

Неділя та субота стануть для Терезів не тільки важкими днями, а й часом, коли реальність навколо них може змінитися. Деякі фінансові справи слід завершити до вихідних.

Всі Терези, які працюють у вихідні, повинні пам’ятати одне – не потрібно нагромаджувати завдання і перекладати свої обов’язки на інших. Чим менше ризикують Ваги, тим краще.

Скорпіон

На представників цього знаку чекає насичений тиждень. Швидше за все, у фінансовій сфері без проблем не обійдеться, як і без турбот. Експерти радять спочатку привести в порядок покупки, а потім розплачуватися з боргами.

На роботі вам потрібно шукати рішення проблем, які вас турбують давно. Послідовність і уважність допоможуть. Також Скорпіонам важливо перестати критикувати себе.

Стрілець

Не варто в цей час підніматися по кар’єрних сходах. Також не бажано купувати дорогі речі. Ходити на співбесіди можна, але ефективність таких ділових зустрічей буде мінімальною.

У зв’язку з місячним затемненням наприкінці тижня розстановка сил у фінансовій сфері може кардинально змінитися, на краще чи на гірше передбачити складно. Гнучкість – це те, що допоможе Стрільцям зберегти своє багатство.

Козеріг

Несприятливі дні для Козерогів цього тижня — субота та неділя. На цей час краще не планувати дорогих придбань. Якщо вам доводиться витрачати гроші або відчувати якісь труднощі в процесі роботи, то краще не панікувати.

У ці сім днів важливо все записувати в зошит. Таким чином Козероги зможуть уникнути непорозумінь і розбіжностей з колегами.

Водолій

За фінансовим гороскопом Водоліям цього тижня не варто ходити по магазинах. При нав’язливих покупках продукти слід вибирати без поспіху. Не звертайте уваги на занадто дешеві речі.

Їх якість, швидше за все, не залишить бажати кращого. Хороша знижка і висока якість зараз не поєднуються. У робочі дні ви повинні витрачати стільки часу, скільки потрібно для роботи.

Риба

Представникам Риб краще якомога раніше вирішити важливі фінансові питання. Особливо небезпечні імпульсивні рішення, прийняті на гарячому.

Рибам буде надзвичайно важко управляти своїми фінансами, поки не завершиться адаптація до слабкого Меркурія. Ніхто не знає, коли це станеться. Важливо прислухатися до порад рідних і не витрачати гроші на вітер. Це найкращі поради від експертів.

You cannot copy content of this page