Фінансовий гороскоп на 4 серпня – на вас чекають труднощі або шанси на успіх

Фінансовий гороскоп на 4 серпня – на вас чекають труднощі або шанси на успіх

Наш гороскоп розповість про можливі труднощі та шанси на успіх, допоможе краще зрозуміти свої емоції та поведінку.

Овен

Овнам не рекомендується здійснювати операції з обміну валюти. Утримуйтесь від укладання будь-яких угод спекулятивного характеру. Якщо вам сьогодні запропонують вкласти гроші в нібито високоприбутковий проект, не поспішайте погоджуватись, візьміть паузу на обмірковування. Можливо, вам сьогодні буде характерний дещо авантюристичний підхід до витрачання фінансових ресурсів.

Телець

Тельцям зірки радять уважно стежити, щоб не допускати порушень у домовленостях. Це стосується як ваших особистих зобов’язань, так і людей, з ким у вас встановлено договірні відносини. Ті, хто працює на майданчиках, що орендуються, можуть зіткнутися з ускладненнями. Можливо, будівельникам та офісним службовцям не вдасться завершити у заплановані терміни деякі свої справи.

Близнюки

Близнюкам краще не планувати проведення важливих ділових побачень та поїздок. Будьте обережнішими при використанні інформації — перевіряйте її ще раз на предмет достовірності. Ваші доручення можуть залишитись не виконані. Ділові зв’язки проходять перевірку на міцність. «Менше слів – більше справи» – це правило має стати для вас девізом сьогодення.

Рак

Для Раків основне завдання — зберегти ті фінансові та матеріальні ресурси, які ви маєте. У цей час зростає ймовірність збитків, пов’язаних із невдалими покупками або збитками для вашого рухомого майна. Можуть бути поломки техніки, що потребують дорогого ремонту. Рівень доходів може виявитися нижчим від того, який ви очікуєте отримати.

Лев

Левам рекомендується утримуватись від прояву ініціативи у справах. Просто робіть те, що зазвичай доводиться робити, але без зайвої самодіяльності. Віддавайте перевагу поточним справам та не починайте нових проектів. Не робіть того, що вас ніхто не просить. Сьогодні один із тих днів, коли ініціатива може виявитися карною або стати причиною ваших збитків.

Діва

На Діва чекає непростий день. Можливо, ви перебуватимете в ситуації, коли ваша активність і свобода дій гальмуватиметься, обмежуватиметься. Не виключено, що ви будете у бездіяльності через погіршення самопочуття або через відсутність необхідної інформації. Не виключені перешкоди у роботі як перевірок, ревізій.

Терези

Для Терезів характерне нестабільне фінансове становище. Небажано робити інвестиції у колективні проекти.

Ви не можете проконтролювати, наскільки ефективно витрачають ваші гроші. Не вдалий день для обговорення з друзями та однодумцями питань, пов’язаних із співпрацею. Утримайтеся від планування на тривалий термін.

Скорпіон

Скорпіони можуть зіткнутися із несприятливими зовнішніми обставинами. Зберігається напруженість у відносинах із начальством. Можливо, вам викажуть зауваження через повільність при виконанні професійних обов’язків. Головне ваше завдання на даний момент – зберегти свої позиції у професії.

Непростий день для роботи у сфері послуг.

Стрілець

Стрільцям вкрай важливо робити все прозоро, чесно і за законом – тоді у вас не буде неприємностей із представниками контролюючих фіскальних органів. Можливо, вам доведеться скоригувати свої плани.

Найголовніше на сьогоднішній день для вас – не впустити свою ділову репутацію. Не варто братися за надмірно складну та трудомістку роботу — вашої кваліфікації може виявитися недостатньо

Козеріг

У Козерогів може скластися нестабільне становище у фінансовій сфері. Небажано давати і брати гроші в борг, а також проводити ризиковані фінансові операції. Можлива затримка із надходженням грошей на ваші банківські рахунки. У разі використання електронних платіжних систем рекомендується підвищити рівень захисту рахунків від несанкціонованого доступу.

Водолій

Водоліям, можливо, доведеться зіткнутися із несприятливими зовнішніми обставинами, які можуть перешкоджати вашим ініціативам. Якщо вам потрібно з кимось домовитися про співпрацю, то не поспішайте підписувати документи, що юридично зобов’язують. Справа в тому, що в підготовленому документі може бути помилка, яка робить невигідною всю угоду.

Риби

У Риб може бути ослаблений енергетичний потенціал, що несприятливо позначиться лише на рівні вашої працездатності. Намагайтеся не перенапружуватись і рівномірно розподіляти навантаження. Якщо вам доводиться складати звіти і працювати з цифрами, то ретельно все перевіряйте ще раз — велика ймовірність припуститися помилки, яку буде непросто виявити.

You cannot copy content of this page