Фінансовий гороскоп на другу половину серпня: знаки зодіаку, на які чекають фінансові труднощі з 15 серпня

Ретроградність планет сильно вдарить у бюджет багатьох представників гороскопу. Хто ж виявиться на межі лиха в останньому місяці літа?

Останній літній місяць змусить представників знаків зодіаку витрачати гроші більше, ніж зазвичай. В усьому винен зворотний рух відразу трьох планет. Венера підкине проблем із грошима: можуть зірватися попередні домовленості або виникнуть несподівані повороти вже у існуючих проектах.

Хірон змусить більше витрачати на благодійність або допомагати з фінансами родичам.

Наприкінці місяця ретроградний Меркурій поставить багато справ на паузу та зіпсує настрій тим, хто наважиться вкласти гроші в нерухомість, інвестиції чи купити дорогу побутову техніку та електроніку.

Лише кілька представників зодіакального кола зможуть уникнути неприємностей, начебто вони опиняться під захистом вищих сил.

Овен

Люди цього знаку зможуть уникнути фінансових втрат лише в тому випадку, якщо їхній дохід приноситиме не лише стабільність, а й задоволення. Проблем із грошима не відчують Овни, які займаються наставництвом та чия діяльність якось пов’язана зі спортом. Решті доведеться тримати вухо гостро.

Телець

Представникам цього сузір’я завжди хочеться вийти за межі бюджету. У серпні цього краще не робити, інакше перший осінній місяць вони зустрінуть із порожнім гаманцем. Займіться економією та почніть шукати натхнення для додаткового заробітку. Наголошуємо, лише натхнення. Для активних дій зараз не час.

Близнюки

Гроші можуть розбігтися і від Близнюків, особливо якщо вони почнуть розповідати всім підряд про своє гарне життя. Скаржитися теж не варто, взагалі менше розмовляйте в серпні і більше робіть, так ви зможете спрямувати всю енергію для заробітку. Ще непогано було б почати вести облік витрат, якщо не хочете розпорошити в чергове кредитку.

Рак

А ось Ракам у серпні переживати не варто. Гроші, звичайно, не сипатимуться, як із рогу достатку, але на базові потреби і навіть трохи більше вистачить. Ракам потрібно звернути увагу на інше — на відносини з колегами та босом, адже саме від них залежить, чи зможете ви бути впевнені у завтрашньому дні, чи доведеться реєструватися на біржі праці.

Лев

Представнику цього знаку доведеться виходити із зони комфорту. Леви зможуть заробити на всі свої примхи і навіть трохи відкласти на чорний день за умови, що перестануть перетягувати на себе ковдру у колективі та відійдуть від ролі лідера. Левам треба прислухатися до думки старших колег та не виявляти ініціативи. Зачекайте, ваш час ще не настав.

Діва

Найбільше з грошима не пощастило Дівам. Ретроградна Венера буде у найбільш невигідному для них становищі, а отже, непередбачених витрат та скорочення доходів не уникнути. Дівам необхідно набратися терпіння і перечекати небезпечний період.

Терези

У Терезів справи з грошима не набагато кращі. Люди цього знаку завжди довго все обмірковують, перш ніж купити нову річ, також вони неохоче діляться заробітком. З одного боку, це справедливо, але з іншого — серпень — місяць, коли варто виявити співчуття і допомагати навіть у тому випадку, якщо про це не просять. Наприкінці місяця з’явиться можливість поповнити бюджет за умови, якщо ви знайдете креативний спосіб вирішення всіх своїх проблем.

Скорпіон

Представникам цього знака у серпні краще не розслаблятися. Їм як ніколи потрібно бути активним та емоційним. З душею підходьте до кожної справи, не бійтеся, що не встигнете здати проект у термін, беріть багато роботи. Цього місяця Скорпіони зроблять ривок у кар’єрі та фінансах завдяки своїй праці та підтримці зірок.

Стрілець

Для Стрільців серпень стане місяцем навчання. Люди цього знаку обзаведуться наставниками і, незважаючи на ретроградність планет, спробують себе у нових проектах. Не можна сказати, що вони отримають карколомний результат. Скоріше, Стрільці матимуть безцінний досвід, який у майбутньому допоможе вийти на новий рівень доходу.

Козеріг

Здається, Козероги вирішили йти ва-банк. Інакше як можна пояснити непереборне бажання вкласти свої заощадження в якусь сіру схему. Останній літній місяць не найкращий час для фінансових експериментів. Якщо Козероги вирішили пробити фінансову стелю, варто це робити більш продумано.

Водолій

Людей цього сузір’я повністю поглинуть ліньки. Вони не захочуть займатися пошуками нового джерела доходів, ні підтримкою хорошої репутації на колишньому місці роботи. Водолії ризикують отримати догану та штраф на роботі до кінця місяця, можливо, тільки це змусить їх зібратися з силами.

Риби

Люди цього знака задумали змінити у житті все: від особистого життя до місця роботи. Але зараз не найкращий період змін. Ретроградність відразу кількох планет може підкинути проблем там, де на них зовсім не чекаєш. Найкраща порада: починати готуватися до доленосного повороту в кар’єрі та фінансах, але не раніше початку жовтня. А поки що варто сконцентруватися на вирішенні щоденних завдань.

You cannot copy content of this page