Фінансовий гороскоп на грудень 2023 – загальна характеристика місяця для всіх знаків зодіаку

На початку грудня відбудуться два значні астрологічні явища, які вплинуть на фінансові аспекти життя знаків зодіаку. Це одразу дасть зрозуміти, що перший місяць зими виявиться багатим на різні події у грошовій сфері. Винуватцями того, що багато справ підуть у гору, стануть Нептун та Венера. Однак прогресу може трохи перешкодити зворотний рух Меркурія.

Нептун, який відповідає за фінансову сферу, був ретроградним з 30 червня 2023 року. У зв’язку з цим протягом півроку він негативно впливав на економіку всього світу, яка під його контролем ніби йшла у зворотному напрямку. А ситуація на валютному ринку змінювалася під впливом різних напружень та криз.

З 6 грудня 2023 року Нептун нарешті перестане бути ретроградним і почне реабілітуватися. Матеріальна частина життя більшості значно покращиться та стабілізується. Найближчим часом фінансові позиції зміцняться, і станеться зростання економічних показників.

Дані зміни відчують усі знаки зодіаку, а найсильніше допомогу планети відчують Стрільці та Риби.

Венера змінить свій знак на Скорпіона і стане в опозицію з Ураном.

Ще одна планета, яка відповідає за грошову складову, – Венера. Вже 5 грудня 2023 року вона здійснить перехід у впевненого та сміливого Скорпіона. Знак поділиться своїми якостями з кожним, що надасть більше рішучості та безстрашності у фінансових питаннях. Настане сприятливий час для активних дій та розвитку бізнесу. Це відчують багато знаків зодіаку.

Однак у середині грудня ситуація загостриться. Венера зробить напружений аспект із планетою хаосу та надміру активних дій — Ураном.

Може виникнути бажання зробити абсолютно необдуманий вчинок. Вписатися в якусь складну схему чи авантюру. Однак не варто цього робити, тому що існує ризик отримати негативний результат.

У цей час важливо діяти акуратно, уникаючи крайнощів та категоричності. Варто пам’ятати знаменитий вислів: «Довіряй, але перевіряй». Дотримання цього принципу може дуже допомогти у скрутних ситуаціях.

З 13 грудня 2023 року Меркурій стане ретроградним всього на півмісяця, до 31 грудня. Незважаючи на те, що найменша планета Сонячної системи впливає не на сферу фінансів, а на інтелект і комунікативні навички, відчути вплив небесного тіла в області все ж таки можливо. Його зворотний рух повертає проекти назад.

Меркурій провокує помилки у контрактах. Якщо ви робите серйозні фінансові угоди в середині місяця, то негативний вплив планет посилиться і створить у майбутньому неприємні прецеденти.

Тому, коли планета буде ретроградною, краще утриматися від укладання нових договорів. Навіть якщо вони здаються особливо вигідними. Настане період згадати старі задуми, адже багато хто з них, може, вдасться відновити. Також варто навести лад у своїх речах та справах. Крім цього, астролог радить обмежити покупки техніки та автомобілів. Навіть якщо такі придбання планувалися для новорічного подарунка, краще відмовитись від задуманого та зробити вибір на користь більш надійного варіанту.

Також правильне рішення щодо гороскопу — розпланувати витрати. З кінця листопада Марс знаходиться у Стрільці. Це положення планети може допомогти врегулювати витрати, адже цей знак зодіаку любить плани, стратегії та системи. Внаслідок відповідального підходу до справи вдасться грамотно розпорядитися ресурсами. А це дуже важливо, особливо на тлі великих витрат напередодні Нового року.

You cannot copy content of this page