Фінансовий гороскоп на квітень: всі свої справи потрібно встигнути зробити до 21 числа

Овен

Овнам потрібно перестати вірити у свої необмежені можливості, ставши більш обережними та об’єктивними.

Тим не менш, їм важливо продовжувати твердити самим собі, що вони гідні найкращого і здатні на все, адже це правда.

У цьому полягає головна умова успіху на квітень. Овни все ще можуть перетворити своє життя, і їм для цього потрібно почати дотримуватися простих правил дзен.

Ці люди можуть досягти визначних результатів на робочому простіше, у фінансовій діяльності.

Для цього їм варто сподіватися не лише на себе. Немає нічого поганого в тому, щоб попросити про допомогу.

Телець

Тельцям слабкість Венери принесе дуже багато проблем і труднощів, тому до 11 числа потрібно встигнути позбутися думок, через які пропадає удача.

Наступний місяць буде неспокійним і повним дрібних фінансових негараздів. Астрологи рекомендують не загострювати увагу на чомусь одному, а робити все швидко, не втрачаючи уваги.

Знайти нові джерела заробітку буде вкрай непросто, тому краще зосередитись на основній роботі. Квітень не дуже сприятливий для накопичення: гроші потрібно витратити на щось дуже важливе і справді необхідне.

Близнюки

Вплив ретроградного Меркурія наприкінці місяця негативно позначиться багатьох представників цього знаку. Інформація, отримана від неперевіреного джерела, може ввести їх в оману.

Постраждає й інтуїція: вона може змусити Близнюків ухвалити невірне рішення, припустившись помилки.

Не варто розраховувати на надійність партнерів. Важливо діяти самостійно із 21 числа.

Також у квітні астрологи радять користуватися частіше ранковими практиками та ритуалами на залучення фінансового достатку. Це допоможе підготуватися до періоду ретро-Меркурія.

Рак

Вплив планет у квітні досить неоднозначний, що може спричинити хвилювання у матеріальній сфері.

Астрологи рекомендують Ракам уникати різних ризиків у своїй професійній діяльності та у фінансах. Насамперед це стосується угод, капіталовкладень, покупок. Не варто брати гроші в борг і давати їх комусь у борг.

Необережність може призвести до гострої нестачі фінансових ресурсів у майбутньому. Планети не забороняють виявляти ініціативу, але з 11 числа краще планувати дедалі ретельніше. Також важливо боротися з можливими спалахами лінощів.

Лев

Леви, які здатні самостійно приймати важливі рішення, зможуть досягти фінансового успіху. Експериментувати поки не варто, як шукати нову роботу.

А ось удосконалювати старі методи та підвищувати ефективну поточну роботу варто. Підняти свою продуктивність та працездатність Левам допоможе методичність та відсутність поспіху.

У квітні можливі проблеми з ворогами, тому краще користуватися сильним оберегом — чорною ниткою на зап’ясті . У недоброзичливців може з’явитися заздрість, тож Левам треба тримати свої успіхи в таємниці.

Діва

До 11 квітня Діви здивують багатьох, у тому числі і себе, збільшеним рівнем працездатності сил.

Негативний вплив Венери з 11 квітня суттєво знизить продуктивність, завдяки чому встигати робити все одразу буде складніше.

Астрологи радять трохи частіше розслаблятися, щоб не перегоряти: крім ділової активності та посиленої роботи важливо займатися і тим, що приносить задоволення. Це допоможе правильно розпоряджатися грошовою енергетикою .

Після початку ретро-фази Меркурія 21 числа багатьом Діви зустрінуть випробування на міцність. Вплив планети стане джерелом фінансових проблем.

Терези

Терезам варто всіляко уникати ситуацій, які можуть завдати шкоди їхньому авторитету. Це не найкращий час для суперечок із начальством, колегами та діловими партнерами.

Сильною стороною представників цього Знаку виступить вміння залагоджувати гострі конфлікти та знаходити порозуміння з іншими людьми. Також Терези можуть усвідомити, що стоять на місці і втрачають успіх.

Краще не ігнорувати це. До 21 числа Меркурій все ще сильний, тому потрібно шукати нових ділових контактів, перспективних знайомств. Під чуйним контролем Венери Терези зможуть зацікавити впливових людей своїми проектами, ідеями чи роботою.

Скорпіон

У Скорпіонів на початку місяця може статися просування кар’єрними сходами. Не виключено і те, що їх захочуть переманити на свій бік конкуренти, запропонувавши приємнішу зарплату.

У квітні Скорпіони зможуть суттєво розширити свої можливості через залучення інших людей до своїх справ. Небезпеку становлять фінансові заборгованості: потрібно якнайшвидше віддати борги та погасити кредити.

Можна робити покупки, але витрачатися тільки на найважливіші речі. Також астрологи радять навчитися радіти невдачам . Це корисна навичка, яка буде дуже доречною у квітні.

Стрілець

У Стрільців у квітні може бути чимало складних життєвих ситуацій, особливо у справах, що стосуються грошей та роботи. У складних ситуаціях важливо зберігати спокій.

На початку місяця планети встановлять гармонійні стосунки у колективі. З партнерами, начальством та підлеглими спілкуватиметься набагато простіше.

Астрологи рекомендують якнайбільше бувати у суспільстві, брати участь у колективних заходах, проводити збори, укладати угоди, підписувати договори. Потрібно встигнути зробити все найважливіше до 20 числа включно.

Козеріг

Козерогам, мабуть, буде складно підтримувати оптимізм у другій половині квітня, тому астрологи радять скористатися частіше позитивними установками на кожен день.

Фінансова сфера не вимагатиме від Козерогів постійного контролю, тому астрологи рекомендують зайнятися тими справами, які мають статус другорядних.

Можна спробувати знайти нових ділових партнерів, наставника чи людину, приклад якої зможе надихнути. Слабкі планети не зможуть позбавити натхнення Козерогів, але можуть позбавити енергії.

Водолій

Водоліям у період третьої декади квітня варто остерігатися шахраїв, ошуканців та загалом людей, які можуть принести чимало проблем.

Наступний період чудово підходить для пошуків нових цілей. Вплив планет допоможе зробити кілька кроків назустріч фінансовій меті. Однак для початку зірки радять зосередитись на своїх службових зобов’язаннях.

Потрібно встигнути виконати все найважливіше до 20 квітня, бо згодом ретро-Меркурій порушить плани.

Риби

Астрологи впевнені: у Риб все вийде. Все, що їм необхідно, — просто бути на хвилі успіху, займаючись тим, що їх надихає.

Через ретро-Меркурія наприкінці місяця коло наближених людей може вплинути на фінансову удачу, піддавши критиці шлях, який вибрали для себе Риби.

Їхні успіхи можуть залишитися непоміченими. Бажано діяти обережно та продумувати кожен крок.

You cannot copy content of this page