Фінансовий гороскоп на тиждень із 13 по 19

Овен

Овнам потрібно тренувати силу волі, оскільки саме вона повинна буде допомогти їм стати багатшими та успішнішими цього тижня та найближчим майбутнім в цілому.

Те, як Овни справляються з перешкодами та труднощами, визначатиме їхній фінансовий успіх. Представникам даного Знаку, зайнятим своєю кар’єрою, ці сім днів, особливо друга половина тижня, мають подарувати чималий успіх.

Венера вбереже Овнів від різких стрибків у матеріальній сфері. Це буде час стабільності, коли Овни зможуть зрозуміти, в якому напрямку їм слід рухатися далі.

Телець

Тельцям, чия робота пов’язана з розрахунками, прийомом грошей, банківською сферою або торгівлею, потрібно бути більш уважними до дрібниць, оскільки одна маленька помилка може принести безліч проблем та метушні.

Якщо є можливість перепочити, взявши кілька додаткових вихідних – це буде до речі.

Відсутність такої можливості означає необхідність постійного пошуку балансу між відпочинком і роботою.

Близнюки

Близнюкам варто звернутися за допомогою до своїх зодіакальних джерел сили, оскільки цей тиждень точно не буде простим.

Поведінка представників цього знаку може стати досить імпульсивною. Астрологи рекомендують не приймати поспішних рішень, мислити раціонально і зважати на думку оточуючих.

В іншому випадку може статися конфлікт у робочому колективі. Ініціатива зараз може не знайти розуміння та підтримки зірок.

Навіть розпорядження наявними фінансовими ресурсами викличе складнощі. Важливо приділяти увагу порадам близьких людей.

Рак

Ракам варто двічі перевіряти всю інформацію, що надходить. Навколо може бути багато токсичних, нечесних і навіть мстивих людей.

Представникам цього Водного Знаку наступний тиждень може здатися нудним, адже доведеться увійти в режим економії, але незабаром це закінчиться.

У четвер підніметься настрій, а в неділю можна буде зайнятися шопінгом.

Венера в Рибах обіцяє нові амбіції, впевненість у собі. Астрологи радять остерігатися надмірно вільного поводження з грошима. Успіх та зростання доходів обіцяють сфери мистецтва та краси.

Лев

Левам цього непростого тижня важливо пам’ятати про небезпеку, яка походить від нестримних обіцянок. Якщо люди цього Знаку будуть обманювати оточуючих, це повернеться негативом у подвійному розмірі.

Цього тижня Леви можуть сильно втомитися від роботи, а спілкування з колегами, ймовірно, завдасть їм багато суцільного дискомфорту, але з четверга ситуація почне виправлятися.

Тиск, що чиниться на них, піде на спад. Головне фінансове завдання цього періоду — почати позбавлятися грошових боргів і спробувати навести лад у справах.

Діва

Несподівані промахи та невдачі цього тижня — справа повсякденна, але обійти це стороною Дівам допоможе вміння діяти прямо тут і зараз.

Якщо тягнути з проектами та термінами, може настати період застою. Це найкращий тиждень для того, щоб звернути увагу на якості характеру, які заважають досягати успіху.

Наступний тиждень може скластися для представників Діви сприятливо, якщо вони не ризикуватимуть.

У зону ризику потрапляє все, що має відношення до грошей, нерухомості та ділових відносин. Астрологи рекомендують не брати гроші у борг.

Терези

Венера, цього тижня, буде за Терезами. Це не означає, що можна розслабитись. У першій половині тижня краще все одно утриматися від усього поверхового та сумнівного, щоб не поставити під загрозу плани та фінансовий успіх.

Для підвищення заробітку доведеться трохи більше працювати, а для підвищеної продуктивності доведеться підтримувати здоров’я.

Потрібно більше рухатися, тепліше одягатися, займатися спортом та дихальними практиками. Зірки рекомендують уникати навіть дрібних конфліктів із керівництвом, колегами чи партнерами з бізнесу.

Скорпіон

Враховуючи поточну астрологічну ситуацію, набагато ефективніше у Скорпіонів пройде робота, не пов’язана з колективною діяльністю.

Крім цього, на фінансову сферу життя впливатиме щось особисте: симпатія чи антипатія до людини. Також астрологи радять якнайшвидше позбутися негативних установок, що заважають розбагатіти.

Представники цього Знаку цього тижня зможуть колосально розширити свої грошові можливості та вийти на нові витки розвитку у бізнесі та кар’єрі.

Запорукою успіху у ці сім днів стане особиста активність, ініціатива та посилення Венери у Рибах.

Стрілець

Стрільцям астрологи радять цього тижня не йти з головою в роботу — зараз як ніколи важливо контролювати усі сфери свого життя.

Перемоги в чомусь одному і упущення в чомусь загрожують проблемами і дрібними негараздами. Гроші краще поки що приберегти до вихідних.

Краще не робити необдуманих покупок. У період з 13 по 19 березня Стрільці з високою ймовірністю зможуть набути психологічної програми успіху, яка стане для них джерелом натхнення на найближчі пару тижнів або навіть місяців.

Козеріг

Вплив планет не найкращий, але їхня енергетика трохи устаканилася, тому ці сім днів будуть сприятливими для побудови довгострокових планів і збільшення доходів.

Астрологічні тенденції в період з 13 по 19 березня сприятимуть вирішенню найрізноманітніших питань, пов’язаних із кар’єрою та фінансами.

Дякую варто сказати за це Венері, яка дасть Козерогам мотивацію. Астрологи радять уникати імпульсивних рішень та негативу.

Зараз Козерогам необхідно пам’ятати про силу слова та думки. Все сказане сильно впливатиме на майбутнє у фінансовій та інших сферах.

Водолій

Настав час показати світові та оточуючим свою надійність і компетентність. Водоліям потрібно виконувати дані раніше обіцянки, залишати свою зону комфорту.

Ніхто не зможе зробити за них їхню роботу. Вирішити складні питання, знайти компромісні рішення цим людям вдасться ближче до п’ятниці.

Астрологи попереджають про те, що зараз не варто довіряти словам людей, особливо їхнім обіцянкам.

Наївність цього тижня не принесе добра та грошей. Вона може призвести до протилежного ефекту. Також варто побоюватися фінансових авантюр.

Риби

Цього тижня Риби будуть сповнені енергії та оптимізму. Навіть негативний Меркурій, який перебуває до суботи в їхньому Знаку, не завдасть серйозних проблем у фінансовій сфері.

Наступні сім днів можуть стати проривними в деяких питаннях, які вимагають сміливості, рішучості та впевненості у собі.

Астрологи рекомендують максимально використовувати творчий потенціал, займатися саморекламою.

Якщо зараз у фінансовій та робочій сферах у Риб спостерігається чорна смуга, їм варто звернутися за допомогою до семи несподіваних способів налагодити своє життя .

You cannot copy content of this page