Фінансовий гороскоп на тиждень із 16 по 22 жовтня

Овен

Фінансовий курс Овнів може змінитися, причому несподіваним чином. Астрологами відзначається висока ймовірність знайти нову посаду, що добре оплачується. Інформацію можуть підкинути друзі та знайомі. Саме тому потрібно дивитися в обидва та не боятися нових пропозицій. Перед покупками краще читати відгуки. Цей тиждень жовтня стане точкою завершення фінансового періоду.

Телець

Цілком можливо, що на Тельців очікує запекла боротьба за місце під сонцем, зміна обстановки, нові досягнення, а також неминучі перешкоди у сфері фінансів та роботи. Цим людям бажано не піддаватися емоціям, вірити у себе, не витрачати гроші на залежності чи шкідливі звички. Можна робити покупки про запас і таким чином зміцнювати впевненість у завтрашньому дні.

Близнюки

У фінансових питаннях Близнюкам може несподівано стати в нагоді не розум, а інтуїція. До неї варто прислухатися не тільки на важливих нарадах, але навіть у магазинах, купуючи речі та обмірковуючи покупку. У кар’єрних питаннях представникам даного Знаку прийдуть на допомогу таланти: свої найкращі риси просто необхідно використати на повну силу. Сидіти без діла не можна.

Рак

Ракам рекомендується взяти паузу, оцінити свої здобутки, подумати над подальшими планами. Можливо, не зашкодить підвищення кваліфікації чи зміна посади, адже люди цього Знаку можуть легко стати затребуваними фахівцями. Як би там не було, кидатися одразу ж на курси чи до начальства за підвищенням не варто: треба спочатку обміркувати план дій. Витрачати час даремно зараз не варто.

Лев

Левам астрологи радять діяти і не чекати біля моря погоди: щасливого випадку можна і не дочекатися, адже за простої та лінощів конкуренти розхоплять усі вигідні пропозиції, а гроші підуть повз. Важливо бути уважнішими до свого гаманця, відстежувати стан рахунків, не допускати прострочок платежів. Уважність до дрібниць важлива підтримки стабільності у фінансовому питанні.

Діва

Діви, які мають сміливі проекти та амбіції, повинні не боятися ділитися своїми фінансовими планами. Не потрібно соромитися: стримати апетити можна завжди, але на старті краще відразу заявити про себе. У такий період хороші навіть значні та великі витрати, якщо вони працюють на майбутні перемоги. П’ятниця — день підвищених ризиків, коли ставити на карту дуже багато нерозважливо через з’єднання Сонця та Меркурія.

Терези

Терези фінансовий гороскоп застерігає від хибних порадників, енергетичних вампірів і токсичних людей: не варто вірити всім на слово, коли йдеться про гроші. Благодійність піде Терезам у плюс, але тільки якщо вона стане осмисленою. П’ятниця – день аспекту Меркурія та Сонця – може внести сильні протиріччя між грошовою та любовною сферами життя. Терезам належить правильно розставити пріоритети.

Скорпіон

Скорпіонам, згідно з фінансовим гороскопом, цього тижня потрібно закінчувати розпочате і, ймовірно, допомагати грошима близьким. Позичати краще посильні суми, щоб самим не потрапити до грошової ями. Найгірший ворог Скорпіонів — марнославство та гординя. Вони можуть привести Скорпіонів до безперспективних і марнотратних витрат. Приймати рішення краще, керуючись логічними аргументами.

Стрілець

На роботі та в грошах Стрільців чатують на дрібні проблеми. На щастя обійдеться без серйозних подій, але астрологи все одно радять цим людям зміцнювати віру у власні сили, бути наполегливішими та уважнішими. Настав важливий час для розширення соціальних зв’язків та запровадження нових корисних знайомств у діловій сфері.

Козеріг

Козерогам астрологи радять цього тижня задуматися не про накопичення, а про те, що заважає досягти успіху. Перш ніж залучати достаток у будинок, варто позбавитися всього, що заважає розбагатіти: від зламаних речей, сміття, рваного одягу, боргів, невпевненості. Цього тижня варто почати з генерального прибирання — тоді не лише в хаті. Але й у фінансах з великою ймовірністю прийде лад.

Водолій

Водоліям світить загалом спокійний період, без нервів, без запаморочливих злетів і хворобливих падінь. Поки все йде своєю чергою. У суботу можна присвятити покупкам та зміні обстановки. Можна купувати меблі, одяг, смачну їжу. Також позитивним чином позначаться на житті витрати, які Водолії зроблять, щоб залучити чи зміцнити кохання. Не треба боятися робити подарунки другій половинці.

Риби

Рибам важливо чути все, що їм кажуть оточуючі. Цінні поради та слушні рекомендації виручать Риб у складній ситуації. Необґрунтована критика може похитнути їхню впевненість у собі та негативно вплинути на фінансове становище у майбутньому, тому слухати людей потрібно, але фільтруючи вхідну інформацію. Ризикований день – п’ятниця: у цей час Сонце увійде у поєднання з Меркурієм.

You cannot copy content of this page