Фінансовий гороскоп на тиждень із 2 по 8 жовтня

Овен

Овнам зірки пророкують загалом сприятливий тиждень, хоча стабільним його назвати складно. Якісь дні будуть добрими для релаксації, а в якісь Овнам доведеться пливти проти течії, долати перепони.

Тим не менш, багатьом із представників цього Знаку вдасться заробити більше. Важливо слухати свій внутрішній голос: можливо, якісь підказки Овни отримають від підсвідомості.

Телець

Найбільше у фінансовій сфері везтиме Тельцям, які зайняті у сфері перевезень та проводять багато часу за кермом. Ще цим людям належить розібратися з завданнями, що накопичилися, але краще робити це поетапно, не поспішаючи.

Це дуже сприятливий час для аналізу власних помилок і для того, щоби вчитися чогось у інших людей. Потрібно планувати бюджет, купувати якнайменше марних товарів.

Близнюки

Близнюкам важливо стежити за якістю товарів і послуг, що купуються. Якщо мало мотивації, то з 2 по 8 жовтня можна почитати книги або подивитися відео про те, як дійшли успіху та багатства відомі люди.

Загалом ці дні виявляться сприятливими для подолання труднощів у фінансовій сфері. Не варто лише розслаблятися раніше: до п’ятниці включно не можна нехтувати робочими обов’язками.

Рак

Раки зможуть використати енергетику планет у боротьбі за місце під сонцем. Вдалими виявляться покупки у понеділок у четвер. Можна сміливо робити будь-які придбання через Інтернет.

Астрологи пророкують зміни у фінансовій та діловій сфері. Про масштаби судити складно: хтось із Раків наважиться змінити роботу, а хтось запропонує новий проект начальству і набуде успіху.

Лев

Одне можна сказати про Левів точно: їм варто бути відкритими та готовими розглянути будь-які пропозиції, не витрачаючи час та свої ресурси на шкідливі звички. Можливо, Левам запропонують вакансію мрії, чи вдасться купити щось вкрай необхідне за дуже приємною ціною. У фінансових питаннях представникам цього Знака буде потрібний чіткий план із зрозумілою структурою.

Діва

Якщо Діви хочуть збільшити достаток, залучити добробут і удачу, їм потрібно діяти, але тільки не наосліп, а маючи за планом, розробленим раніше.

З 2 по 8 число посилиться на якийсь час позитивний вплив деяких планет, тому Діви зможуть збільшити бюджет або зробити вигідний внесок у майбутнє. Це гарний фінансовий час для дів-адвокатів, консультантів, психологів, лікарів та вчителів.

Терези

У Терезів на тижні з 2 по 8 жовтня корисними стануть вкладення в будинок та здоров’я. Платний стоматолог, косметичний ремонт у квартирі, новий набір доглядових засобів або інструментів для дому – все це Терезам можна купувати.

Терезам необхідно вірити в себе цього тижня, інакше весь місяць може пройти в метаннях та фінансових тривогах. Важливий момент: не можна зберігати гроші на чорний день. Краще позбавитися негативної картинки в голові.

Скорпіон

Багатьом Скорпіонам у період з 2 по 8 число захочеться побалувати себе: змінити зовнішність, пройтися магазинами, сходити з коханою людиною в цікаве місце. Такі витрати цілком виправдані, якщо одразу відкласти на них певну суму на початку тижня.

Найголовніше — заздалегідь налаштуватися на те, що гроші підуть на щось хороше. Вкладення коштів у себе та у сферу любові виправдані.

Стрілець

Стрільцям на початку жовтня астрологи рекомендують не вплутуватися в ризиковані проекти. Краще не розраховувати на раптові доходи, які впадуть із неба, не укладати договори із сумнівними замовниками, не влаштовуватися на роботу у сумнівні компанії.

Важливо розраховувати на власні сили та розібратися зі статтями видатків у бюджеті. Понеділок буде вдалим для прояву лідерських якостей.

Козеріг

Доходи Козерогів може змінити несподівана зустріч. Наприклад, з людиною, яка просуне їх уперед кар’єрними сходами. Це може бути раптове відкриття нових талантів і граней характеру.

Для стабільного фінансового зростання Козероги мають не тільки працювати і заробляти, а й займатися саморозвитком, вивчати власні можливості, прислухатися до внутрішнього голосу.

Водолій

У Водоліїв відзначається активний у сфері покупок тиждень. На коні опиняться представники цього Знаку, які вирішать спланувати покупки заздалегідь, порівняти відгуки в інтернеті, пошукати вигідні ціни.

Спонтанні придбання зараз не доречні. Важливо також ходити по магазинах у приємній компанії та в позитивному настрої. У пріоритеті будуть усвідомлені покупки.

Риби

Риби можуть зайнятися шопінгом у понеділок, щоб старт тижня був приємнішим. Не варто тільки закуповуватися поспіхом, щоб поспіхом упустити щось важливе і розчаруватися.

У фінансових справах Рибам може знадобитися чужа рада. Проте, щоб результати радували, важливо прислухатися лише до авторитетної думки. Робити абсолютно все за вказівкою випадкових порадників, як мінімум, небезпечно.

You cannot copy content of this page