Фінансовий гороскоп на тиждень із 23 по 29 жовтня

Овен

Щоб отримати спокій і не пасувати перед фінансовими та робочими труднощами, Овнам важливо подбати про міцний сон, правильний спосіб життя, тому що в здоровому тілі живе здоровий дух.

За хорошого самопочуття ці люди набагато довше зможуть залишатися продуктивними і працездатними, набагато довше зможуть приймати правильні рішення.

Телець

Тельцям астрологи радять якомога рідше ледарювати, спізнюватися на роботу чи на ділові зустрічі, менше часу проводити безцільно у соціальних мережах.

Зараз у Тельців сфера роботи та фінансів має стояти на першому місці, проте їм необхідно працювати не лише над дорученнями згори, а й над самими собою, щоб реалізувати весь свій потенціал, не проґавивши шансів на успіх.

Близнюки

Представникам цього Повітряного Знаку другий останній тиждень жовтня обіцяє корисні ділові знайомства, тому краще не недооцінювати важливість ділового спілкування для фінансової сфери.

Через соціальні зв’язки можна знайти більш вигідну роботу, отримати цінну пораду. 28 і 29 жовтня варто бути насторожі: планети та затемнення можуть позбавити Близнюків не віри в себе, а також удачі. Зробити гарне враження на інших людей буде вкрай складно.

Рак

Розташування планет таке, що багато Раки можуть не помічати швидкості протікання часу, занурившись із головою у вирішення фінансових та робочих завдань, здійснюючи вимушені покупки.

Нічого поганого в цьому немає, адже головне тут не втрачати уваги деталей. Неділю та суботу експерти сайту dailyhoro.ru радять відвести під відпочинок та приємні домашні справи, хобі.

Лев

Якщо Леви хочуть досягти успіху у фінансовій сфері, отримати надбавку чи нову посаду, їм варто пустити у справу всю свою чарівність, але його одного буде мало в період слабкого Меркурія.

Доведеться стати більш відповідальними та братися за будь-які доручення. Зайві розмови про свої досягнення можуть призвести до появи заздрісників та подальших втрат грошового та репутаційного характеру. Краще поки що ні перед ким не хвалитися.

Діва

Цього тижня Дівам буде дуже складно рухатися до нових цілей у фінансовій сфері. Уважність та обережність точно не завадять: не потрібно залишати без нагляду дорогі речі та гаманець у громадських місцях.

Крім того, активні дії, спрямовані на досягнення добробуту, важливо чергувати з релаксацією, адже слабкий Меркурій може призвести до швидкого вигоряння.

Терези

Неділя та субота загрожують стати не просто складними днями для Терезів, а часом, коли може змінитися реальність навколо них. Деякі справи, пов’язані із фінансами, варто завершити до вихідних.

Йдеться і про покупки. Всім Терезам, які працюють на вихідних, варто пам’ятати одне — не потрібно збирати справи і перекладати на інших свої обов’язки. Чим менше Терези ризикуватимуть, тим краще.

Скорпіон

На представників цього Знаку чекає напружений тиждень. Без проблем у сфері фінансів швидше за все не обійдеться, як і без переживань. Спочатку експерти радять розібратися із покупками, а потім роздати борги.

На роботі та у бізнесі потрібно знайти вирішення проблем, які турбують довгий час. Послідовність та уважність будуть вкрай корисними. Ще Скорпіонам важливо перестати критикувати себе.

Стрілець

Штурмувати кар’єрні висоти зараз поки що не варто. Купувати дорогі речі також не бажано. Ходити на співбесіди можна, але ефективність таких ділових зустрічей виявиться мінімальною.

Розташування сил у фінансовій сфері наприкінці тижня може кардинально змінитися через затемнення Місяця, причому важко передбачити, на краще чи гірше. Гнучкість – ось що допоможе Стрільцям зберегти достаток.

Козеріг

Несприятливі дні для Козерогів цього тижня – субота та неділя. На цей час краще не планувати дорогих придбань. Якщо доведеться витратитися чи пережити якісь труднощі у робочому процесі, то краще не панікувати.

У ці сім днів важливо все фіксувати у записнику. Так Козероги зможуть уникнути осічок та розбіжностей із колегами, а значить і збитків.

Водолій

Вирушати за покупками Водоліям, згідно з фінансовим гороскопом, краще цього тижня не варто. При вимушеному шопінгу товари вибирати потрібно без поспіху. Не слід звертати увагу на дуже дешеві речі.

Їхня якість, швидше за все, залишатиме бажати кращого. Хороша знижка і висока якість зараз не йдуть пліч-о-пліч. У будні дні варто приділити роботі стільки часу, скільки потрібно.

Риби

Важливі фінансові питання Рибам краще вирішити якомога раніше. Особливо небезпечні рішення, ухвалені імпульсивно, на гарячу голову. Рибам вкрай непросто розпоряджатиметься фінансами доти, доки адаптація до слабкого Меркурія не закінчиться.

Коли це станеться, ніхто не знає. Важливо слухати поради близьких та не витрачати гроші даремно. Це головні поради експертів.

You cannot copy content of this page