Фінансовий гороскоп на тиждень із 24 по 30 липня

Овен

Овнам астрологи рекомендують цього тижня бути стриманими у діях, а й у судженнях. Енергетика ретро-Венери може стати причиною помилок і промахів, які негативно позначаться на фінансовому благополуччі.

У зв’язку із цим краще уважно стежити за витратами, щоб не залишитися на мілині. Потрібно підтримувати у собі позитивний настрій та не чекати допомоги від сторонніх.

Телець

Тельцям посміхнеться успіх. Енергетика Меркурія допоможе розпочати нові справи, зайнятися розширенням бізнесу. Однак на хвилі успіху Тельці можуть припуститися низки фінансових помилок, які призведуть до труднощів.

Приділяти увагу краще за кожну дрібницю, щоб уникнути негативних наслідків. Налагодити фінансову сторону життя Тельцям буде не так складно, як здається.

Близнюки

Вплив планет на Близнюків загалом хороший. Тяжка енергетика Венери не дасть зосередитися на головному, тому краще насамперед займатися справами, які призведуть до фінансової стабільності.

У цей період можна займатися навчанням, відвідувати семінари чи курси підвищення кваліфікації. Нові знання допоможуть Близнюкам знайти більш оплачувану роботу у майбутньому.

Рак

Для Раків цей тиждень з 24 по 30 число буде часом боротьби за фінансове благополуччя. Негативна енергетика Венери може вплинути на енергетику та сили, послабити хватку та позбавити впевненості у собі.

Краще проявити обережність і не планувати цього тижня жодних серйозних фінансових операцій, незважаючи на силу Меркурія.

Лев

Астрологи рекомендують Левам використовувати цей час для угод, продажу чи купівлі нерухомості та транспортних засобів. Енергетика планет здатна внести сум’яття у плани та змусити Левів відхилитися від мети.

У зв’язку з цим краще чітко дотримуватися складеного заздалегідь списку справ. Помилки, зроблені у ці сім днів, негативно впливатимуть на доходи у майбутньому.

Діва

Щоб Діви змогли активно та без побоювання займатися роботою та заробляти гроші, астрологи рекомендують їм уважно стежити за здоров’ям. Потрібно уникати перевтоми та частого перебування у людних місцях.

При правильному розміщенні пріоритетів Девам вдасться досягти великих фінансових перемог. Не треба уникати чужої допомоги.

Терези

Для досягнення або збереження фінансової незалежності Терезам необхідно повірити в себе. Їхня впевненість дасть їм стимул розвиватися та шукати нові джерела доходів. Не треба зневірятися якщо щось не виходитиме.

Помилки стануть корисним уроком для майбутнього. Представникам цього Знака важливо відмовитися від імпульсних дій фінансового характеру.

Скорпіон

Скорпіонам точно не варто вкладати гроші у авантюрні справи. Краще віддати перевагу перевіреним джерелам доходу. Легких грошей не буває – треба пам’ятати про це.

Для досягнення матеріального благополуччя експерти сайту рекомендують подолати гординю та бажання покрасуватися перед оточуючими. Стриманість і розважливість – найкращі друзі Скорпіонів.

Стрілець

Вплив Сатурна може спровокувати Стрільців на сумнівні кроки та вчинки, про які вони можуть пошкодувати у майбутньому. Важливо заздалегідь прорахувати всі ризики, щоб убезпечити себе від втрат.

Люди, з якими Стрільці працюють, можуть завдати їм клопоту. Зараз не можна розголошувати нікому свої плани, щоб витік інформації не створював зайвих проблем.

Козеріг

Кінець липня Козерогам варто провести у спокійній робочій обстановці. Негативно вплив планет може змусити їх похвилюватися, проте стриманість і рух до поставленої мети принесуть плоди.

Бажання досягти фінансового благополуччя самостійною працею — ось те, що треба знайти людям цього Зодіаку. Меркурій допоможе тим, хто має намір провести тиждень у роз’їздах.

Водолій

Водоліям не варто марнувати часу: можливо, вони зможуть знайти роботу мрії або отримати шанс на здобуття багатства. Зберегти та примножити фінанси вдасться, якщо не поспішати з великими придбаннями.

Також з 24 по 30 число Водолії можуть зазнати занепаду сил через ретроградну Венеру. Розподіляти робочий час необхідно грамотно. Підтримка близьких людей буде важливою для фінансової стабільності.

Риби

Для Риб відкриється безліч фінансових перспектив. Активність Меркурія допоможе швидко визначитися з першорядними завданнями та спрямувати активність у потрібне русло.

Не треба намагатися заробити всіх грошей, але й упускати вдалі можливості також не можна. У цей період краще зберігати спокій, інакше імпульсивність може стати джерелом проблем із фінансами. Ще краще не влазити у борги.

You cannot copy content of this page