Фінансовий гороскоп на тиждень із 6 по 12 листопада

Овен

Мрії Овнів з високою ймовірністю на початку тижня зіткнулися з масою перешкод. Астрологи радять поставитися до цього як до можливості оцінити можливості та змінити курс на більш правильний.

З-поміж Овни можуть сміливо почати довіряти своїй інтуїції, оскільки Венера допоможе їхньому шостому почуттю загостритися. Настав час самостійності та активних спроб змінити своє життя.

Телець

Активна Венера з 8 числа нестиме Тельцям велику удачу — зокрема й грошову. Дуже пощастить тим представникам цього Знаку, котрі люблять свою роботу. Начальство та колеги відзначать їхню роботу, що підвищить ділову репутацію на кілька пунктів.

Щоправда, для успіху доведеться працювати на повну потужність та протистояти спокусам. Зате тиждень виявиться дуже насиченим. Можна чекати на появу нового корисного досвіду.

Близнюки

Цього спочатку складного, але важливого тижня для Близнюків очікується багато важливих подій фінансового та ділового спрямування. Загальне тло може здатися негативним і нудним, але тільки в понеділок і вівторок.

Перші дні підійдуть для рутинної роботи, а кінцівка тижня — для яскравого відпочинку. Вдалі справи на тиждень із 6 по 12 листопада — порятунок від старих речей, купівля нових.

Рак

Венера та Меркурій стануть сильнішими, що для Раків є дуже гарною новиною. Це означає, що цього тижня фінансове та ділове життя представників цього Знака може дуже сильно зміниться.

З’являться нові обставини та шанси швидко здійснити бажане, наблизитися до мрії, заробити на щось. Тиждень також непогано підходить для релаксації, початку відпустки.

Лев

Меркурій матиме сильне становище з 10 числа, і це добре позначиться на продуктивності Львова, але також до Меркурія підключиться 24 числа Марс, який зробить так, що Леви захочуть самоствердитися за рахунок інших людей, але робити цього, звичайно ж, не варто.

Якщо призначено важливі зустрічі, переговори та збори, на них варто бути уважнішими та стриманішими: є ризик конфлікту через завищену зарозумілість.

Діва

Перехід Венери на Знак Терезів може принести Дівам появу нових перспектив у фінансовій та робочій сферах. Можливо, що у людей цього Знака з’явиться одразу кілька цікавих ідей на майбутнє.

Нова робота та пропозиції очікуються у тих, хто демонструватиме максимальний рівень залучення до робочого процесу. У листопаді корисно займатись організаційними моментами.

Терези

Венера з середовища буде дуже сильною, а значить, у Терезів намічається стабільна ситуація в кар’єрі. Астрологи радять упорядкувати думки та документи, розібрати завали на роботі та розпрощатися з поганими звичками.

Все це допоможе закласти фундамент майбутніх фінансових досягнень. Терезам потрібно братися за роботу, не відкладаючи нічого в далеку скриньку.

Скорпіон

Цього тижня Венера та Меркурій стануть сильнішими, що є гарною новиною для Скорпіонів, які зустріли на шляху нові випробування.

Цим людям варто зосередитися на своїх цілях та продумати плани, щоб у середині та наприкінці тижня перейти у наступ і зробити кілька важливих кроків для кар’єрних досягнень. Наявність запасного плану допоможе Скорпіонам почуватися впевненіше.

Стрілець

Сприятлива активність Меркурія пробудить у Стрільцях натхнення та бажання досягти успіху у фінансовому житті, роботі, бізнесі. Астрологи радять провести цей тиждень у справах, зайнятися важливими покупками.

Також корисно буде розібратися у своїх думках, поставити перед собою нові цілі та проаналізувати минулі помилки. Стрільців чекає багато приємних спонтанних змін.

Козеріг

Козероги швидше за всі інші Знаки зможуть адаптуватися до нових обставин і отримати вигоду з будь-якої життєвої ситуації. Меркурій у Стрільці принесе сприятливі фінансові зміни, а Венера дасть Козерогам силу та віру у себе.

Не виключено, що люди цього Знаку зможуть знайти нове джерело заробітку. Астрологи радять розпорядитися цим шансом грамотно і якомога рідше думати про невдачі.

Водолій

З середи очікується сильна енергетична перебудова, яка позначиться на фінансовій сфері: Венера покине Діву та увійде до Терезів.

Термінові справи можуть увірватися в життя Водоліїв і змусити їх понервуватись, але цим людям під силу впоратися з усіма неприємностями. З 6 по 12 число важливо підтримувати позитивний погляд на речі та отримувати вигоду з будь-якого, навіть найнеприємнішого досвіду.

Риби

Активізація Венери та Меркурія цього тижня відкриє перед Рибами нові шляхи до фінансового успіху. Щоб прокласти шлях до успіху та нових перспектив, людям даного Знака потрібно позбавитися негативних установок.

Для цього варто остерігатися чужої нав’язливої ​​думки. Ще Рибам варто відмовитись від консервативних поглядів. Для підвищення заробітку слід шукати нові способи руху вперед. Астрологи радять шукати можливості там, де раніше за Рибу цього не робили.

You cannot copy content of this page