Фінансовий гороскоп на тиждень із 9 по 15 жовтня: до когось ідуть реально великі гроші

Овен

Перша половина тижня не вдарить по енергії Овнів, тож усі сім днів будуть достатньо сприятливими для фінансової активності. Положення небесних світил менш вдало для відряджень та започаткування нового проекту на роботі. Тому Овни краще зароблятимуть, вміло купуватимуть потрібні речі, грамотно розпоряджаються наявними коштами, але обережність все одно не завадить.

Телець

Тельцям важливо просто утримати все набуте. У ці сім днів їм доведеться пережити період якогось затишшя. У цей час важливо стежити за здоров’ям через слабку Венеру, не брати кредитів, залишатися зібраними. Є ризик закупитись неякісним товаром. До кінця тижня сили та зайві фінанси краще заощадити, витрачаючи їх максимально обережно та мудро.

Близнюки

У Близнюків благополуччя залежатиме насамперед від грамотного планування, уміння розподіляти фінанси, від працьовитості та активності. Але цим людям не можна перевантажувати себе роботою, інакше всі заробітки підуть на відновлення сил і відпочинок після трудових подвигів і нервових зривів. Витрати, пов’язані зі здоров’ям та емоційним благополуччям, не можуть вважатися зайвими в цей період.

Рак

Ракам у період з 9 по 15 жовтня не потрібно вичавлювати максимум із будь-якої, навіть не прибуткової ситуації. І це вірний підхід: краще зачекати, коли ситуація стабілізується. На щастя, Раки все ще може залучити до себе гроші і отримати розташування грошової Фортуни. Можна робити помірні покупки. Багато раків відчують бажання поповнити обновками зимовий гардероб.

Лев

Леви можуть зробити ці сім днів досить багато вигідних придбань. Вони пов’язані з безліччю сфер, причому йдеться як про нерухомість, так і, наприклад, про транспорт. Для когось це означає ремонт у квартирі, а для когось пройдене технічне обслуговування своєї машини. Як би там не було, купуючи та заробляючи, важливо пам’ятати про здоров’я та не жертвувати їм заради грошей.

Діва

Дівам прийде на допомогу позитивне мислення. Без нього в них, як і в деяких інших знаків, нічого не вийде. На щастя, вміння мислити позитивно можна розвивати, як і будь-яку іншу навичку. Для цього витрачатися Дівам краще на саморозвиток або на подорожі. Бажано остерігатися позик. Цього тижня потрібно робити те, що дарує задоволення.

Терези

Фінансові успіхи Терезів мало від них залежатимуть. Людям цього знаку не зашкодить відпочинок. Також астрологи радять доводити до кінця все розпочате. Можна також здійснювати заплановані покупки, витрачатися на подарунки та сувеніри. Також належить проявити себе у кращому вигляді, розкриваючи свої таланти, не закидаючи розпочате. Менше рефлексії і більше справи – такий девіз допоможе Терезам збільшити дохід.

Скорпіон

Скорпіони з 9 по 15 жовтня відчують бажання звернути гори, заробляти більше, вкладати придбані фінанси та вирощувати достаток. Але важливо, щоб вся мотивація, дана Марсом у їхньому Знаку наприкінці тижня не «вилетіла в трубу»: осінь — дуже підступна пора року. Зірки рекомендують Скорпіонам створювати навколо себе комфортну обстановку: частіше робити прибирання, спілкуватися з приємними людьми.

Стрілець

Стрільцям підвищити прибутки допоможе вміння планувати справи заздалегідь. Якщо діяти на натхнення, воно може завести Стрільців у непрохідні фінансові нетрі. Грошові відносини цих людей можуть сильно залежати від оточення. Токсичні люди здатні зруйнувати віру Стрільців у себе. Любителі роздавати непрохані поради або постійно позичати і не повертати гроші можуть виникати на горизонті в самий невідповідний час.

Козеріг

Як би не були сильні Козероги, їм важливо дбати про себе, а не лише про наповнення гаманця чи рахунки у банку. Здоров’я відіграватиме дуже важливу роль у фінансовому балансі. Ще Козерогам важливо сформувати коло однодумців, щоб діяти спільно. Навіть у соціальних мережах краще читати менше негативу: він згубно відбивається на енергетиці, особливо зараз, коли під час особливої ​​емоційної вразливості.

Водолій

Планети привнесуть у фінансову сферу Водоліїв деякі труднощі: можуть затримуватись зарплати та виплати. Тому бажано розраховувати на себе і не озиратися назад. Якщо простою не уникнути, можна використати цю паузу, щоб відпочити та відновити сили. З 12 жовтня ситуація зміниться, і можна буде розраховувати на зміни у грошовому плані за рахунок корисного Марсу у Скорпіоні.

Риби

Риб чекає не найпростіший тиждень. Нині краще не міняти роботу. Варто боятися надто кардинальних змін: фінансовий потік омине тих, хто не продумує кожен крок. Зміна обстановки піде Рибам на користь лише наприкінці тижня — у вихідні. Спробувати нове зараз краще поступово. До збільшення статку призведе свідомість.

You cannot copy content of this page