Фінансовий гороскоп на тиждень з 10 по 16 квітня: для когось відкриються нові перспективи

Овен

Овнам астрологи радять шукати обхідні шляхи, нестандартні вирішення фінансових та ділових питань.

Важливо враховувати, що Марс і Венера зараз ускладнюють спілкування з людьми, а отже, доведеться домагатися власними силами.

Овни вміють це робити, так що проблем, що не вирішуються, виникнути не повинно. Багато астрологів приписують Овнів до Знаків, яким вічно не щастить із грошима.

Це частково правда, але тільки тому, що вони не вміють їх розумно витрачати. Цього тижня марнотратство може бути особливо небезпечним, тому краще здійснювати лише необхідні придбання.

Телець

Цього тижня Тельці можуть ускладнити відносини з колегами і начальством, а також з партнерами по бізнесу. Ініціативи цих людей навряд чи отримають схвалення та підтримку.

Астрологи повідомляють, що з високою ймовірністю посилиться пресинг із боку оточуючих. Це ускладнить спроби фінансово збагатитись.

У період слабкої Венери, особливо на самому початку, Тельці можуть зустріти на своєму шляху багато перешкод, які блокують залучення щастя.

Тиждень з 10 по 16 число – час роботи над собою, а також час для виправлення своїх помилок.

Близнюки

Якщо Близнюки хочуть заробити за ці сім днів більше грошей, їм доведеться більше працювати. Підробіток може принести певний дохід понад норму зараз, а також премії та підвищення у майбутньому.

Усім, хто працює вдома як фрілансер, варто звернути увагу на поради про те, як перетворити свій будинок на місце сили.

У період з 10 по 16 квітня астрологи рекомендують Близнюкам стати гранично обережними щодо людей, грошей і закону.

Зросте ризик перевірок, шахрайства. Астрологи радять вчасно погашати позики, а також не оформляти нових кредитів.

Рак

Ослаблена Венера у Близнюках — найгірше положення планети для Раків, причому не лише у фінансовому плані. Заздрісники та таємні недоброзичливці можуть почати діяти активніше.

Ракам треба бути обачнішими і намагатися не виносити на суд громадськості свої плани щодо фінансової та робочої сфери. Це не найкращий час для ініціатив та відкриття бізнесу.

Щоб залишатися на хвилі успіху, потрібно позбутися негативних думок. Тимчасово варто призупинити подорожі та відрядження.

Лев

Цього тижня Леви частіше стикатимуться з несподіваними подіями. В усьому винен негативний вплив Венери та Марса.

Покровителі будуть не в кращому настрої, через що Левам, ймовірно, доведеться швидко коригувати свої плани і займатися тим, чим вони не планували.

Як неприємне доповнення можна назвати проблеми зі здоров’ям та енергетикою. У ці сім днів краще призупинити великі фінансові операції.

Діва

Астрологи рекомендують Дівам постаратися зміцнити чи хоча б не порушити взаємини з начальством, колегами чи підлеглими. У ці сім днів, ймовірно, доведеться часто звертатися за допомогою, тому краще пам’ятати про те, що один у полі не воїн.

Тільки так вдасться досягти поставленої мети рівно вчасно. Нічого соромного в цьому немає. Сьогодні ми допомагаємо, а завтра допомагають нам.

Дівам у ці сім днів можна сміливо довіряти інтуїції, адже Венера не позбавить їхнього шостого чуття та зв’язку з центром достатку Всесвіту. Вона позбавить Дів тільки сили волі, і то не повністю.

Терези

Від Терезів у цей період легко може відвернутися успіх. У перший і четвертий дні тижня будуть складатися дуже сприятливі умови для врегулювання та покращення фінансового життя.

Потрібно спробувати вирішити всі проблеми та зробити стрибок уперед саме в цей час.

Решту часу астрологи рекомендують припинити спілкування з людьми на теми, що стосуються роботи, доходу, фінансового стану. Успішними будуть справи, про які ніхто нічого не знає.

Скорпіон

Варто зазначити, що цього тижня витрати Скорпіонів можуть бути незначними, зате досить частими, що може призвести до фінансового занепаду.

Астрологи рекомендують шукати товари за знижками, а також читати відгуки. Представникам цього Знаку потрібно якнайменше спілкуватися з гнітючими людьми тому що вони негативно впливатимуть на працездатність та мотивацію.

Потрібно оточити себе тими людьми, які надихатимуть та даруватимуть впевненість. Скорпіонам потрібно доводити до кінця всі свої справи. В іншому випадку на них чекають проблеми з фінансами та роботою.

Стрілець

Стрільці в період з 10 по 16 квітня можуть стати більш тривожними, що їм не властиве.

Цього тижня Стрільці можуть зіткнутися з труднощами в робочому колективі. Їм може здатися, що їхня значимість у суспільстві суттєво знизилася, але це не так.

Люди не перестануть бачити в них лідерів, просто їх накриє хвилею сумнівів. Зірки повідомляють, що зараз не можна займати відсторонену і байдужу позицію. Це може призвести до збитків у майбутньому.

Козеріг

У розпал тижня можуть виникнути складності при вирішенні фінансових завдань.

Астрологи радять не братися поки що за складну і незрозумілу роботу. Нестача впевненості може зіграти жарт, завадивши якісному виконанню роботи.

Астрологи відзначають, що для Козерогів майбутні сім днів — не найкращий час для запровадження нововведень та глобальної зміни пріоритетів.

Потрібно спробувати спіймати вдалий момент. Можливо, він з’явиться у четвер.

Водолій

У понеділок та четвер Всесвіт подарує Водоліям шанс влаштувати своє матеріальне життя так, як вони цього хочуть. У четвер буде дуже потужний і позитивний аспект між Венерою та Сатурном, тож краще скористатися цим у своїх інтересах.

З вівторка астрологи рекомендують припинити спілкування з людьми на теми щодо роботи, доходу, фінансового стану.

Найуспішнішими будуть ті справи, про які ніхто не знають оточуючі. Витрати мають бути незначними. Витрачати гроші бездумно зараз точно не варто.

Риби

Рибам вдасться розвинути в собі свої зодіакальні таланти, незважаючи на слабкість Венери та Марса. Просте це завдання не буде, тому що Риби можуть часто стикатися з несподіваними подіями.

Ймовірно, людям цього Знаку доведеться в оперативному порядку коригувати свої плани та займатися тим, чим вони не планували.

Астрологи рекомендують зміцнити взаємини з начальством, колегами чи підлеглими. Цього тижня можна здійснювати великі фінансові операції, оскільки Меркурій поки що сильний. А ось міняти роботу поки що не варто.

You cannot copy content of this page