Фінансовий гороскоп на тиждень з 20 по 26 березня: тиждень принесе можливості і гарні доходи

Овен

Овнам астрологи радять суттєво підвищити активність у роботі та фінансових справах.

Головна фінансова планета в їхньому Знаку, тому астрологічна ділова ситуація цього тижня складається на користь Овнів: їм буде простіше досягти успіху навіть у тому, в чому вони не є профі.

Проблеми та перешкоди на шляху до мети стануть переборними, навіть якщо виявляться несподіваними.

Відпочинок і самопізнання далеко від робочих справ пройде на ура наприкінці тижня.

Наближаються дуже приємні зміни.

Телець

Робота, цілі та проекти, якими Тельці займаються зараз, цього тижня суттєво прискоряться. Це стосується й заповітних мрій.

Не треба відкладати на потім усі найважливіші робочі проекти. Потрібно також постаратися приділити більше часу самонавчання та підвищення кваліфікації.

Зараз не можна даремно витрачати час, сили та нерви. При взаємодії з іншими людьми варто побоюватися енергетичних вампірів, оскільки вони стануть активнішими разом з Венерою.

Ще цього тижня корисними стануть подорожі та відрядження, зміна обстановки, ділові знайомства.

Близнюки

Представники цього Знаку мають більше проявляти ініціативи. Така поведінка в період з 20 по 26 число просто приречена на успіх.

Щоб пробитися нагору у матеріальній сфері, доведеться розпочати взаємодію з важливими людьми.

Один, на жаль, у полі зараз точно не воїн. Варто побоюватися відкритих конфліктів, а за браку мотивації краще користуватися грошовими аффірмаціями.

Можливо, що на Близнюків почнуть чинити тиск. Астрологи рекомендують бути більш гнучкими та передбачливими у всіх робочих та фінансових аспектах.

Рак

Цього тижня Ракам рекомендовано інтелектуальну та творчу роботу. Також важливо дбайливіше ставитися до грошей, особливо якщо вони дісталися легко.

Можна почати активніше дбати про свій душевний стан та комфорт, витрачаючи на це суттєві суми. Більше відпочинку, саморозвитку, позитивних вражень — ось що зараз лікар прописав.

Можна працювати стільки, скільки захочеться, але головне, щоб це не призводило до психологічних та фізично навантажень. Раки зможуть увійти в стан потоку і залишатись у ньому дуже довгий час.

Лев

Астрологічна ситуація складається дуже позитивно, тому Леви можуть не тільки не втратити гроші, але й примножити доходи, оптимізувати витрати.

Астрологи закликають утриматися від будь-яких покупок, окрім необхідних. Краще тримати в гаманці лише мінімальну суму грошей, щоб не спокушати себе на непотрібні придбання.

Під заступництвом Меркурія у Знаку Овна Левам захочеться розкоші та достатку. Прагнення багатства краще використовувати як мотивацію під час роботи.

Діва

Дівам не варто смітити грошима, аби порадувати своє его. Емоції, отримані від нових придбань, швидко пройдуть, залишивши по собі нуль на карті.

Грошові потоки в ці сім днів будуть дуже потужними, тому буде чудово, якщо Діви знайдуть рішучість включитися в режим підвищеної продуктивності в роботі та бізнесі.

Не виключено, що Дів чекає на премію або підвищення по службі.

Терези

Кожен із знаків Зодіаку має свої важливі переваги. Зірки і планети в період з 20 по 26 березня намагатимуться допомогти Терезам використовувати всі свої сильні сторони для досягнення фінансового успіху.

Будь-які термінові справи пройдуть без загострень, але тільки якщо Терези зможуть зберегти незворушність за будь-якого розкладу.

Цього тижня за бажання можна взяти відпустку або кілька вихідних днів та провести вільний час у подорожах.

Терези зараз мотивовані, але на одній лише мотивації фінансового успіху не побудуєш, тому їм потрібно бути уважнішими і педантичнішими.

Скорпіон

Скорпіонам варто боротися з марнославством. Якщо вдасться досягти успіху в якомусь проекті чи напрямку, краще не говорити всім і кожному про свої успіхи.

Так зараз не варто пускати нікому пилюку в очі, купуючи свідомо найдорожчі речі. Скромність — найкращий друг Скорпіонів у спробах стати щасливішим і зберегти кошти цілістю.

Також важливо не забувати про силу енергетики оптимізму. Якщо ходити з кислою міною на роботу, колеги швидко втомляться від негативу.

Цього тижня потрібно бути добрішими до себе і до людей, з якими доводиться взаємодіяти.

Стрілець

У Стрільців піде вгору робота, пов’язана з юриспруденцією, документацією, укладанням договорів. Планети допоможуть уникнути плутанини.

Авторитет Стрільців може постраждати, якщо почнуть вимагати від оточуючих більше, ніж роблять самі. Це дуже важливо пам’ятати всім, хто обіймає високі посади.

Якщо будуть труднощі, то важливо пам’ятати, що вони є тимчасовими, тому не варто нервувати і зганяти зло на оточуючих.

Козеріг

Симбіоз Меркурія та Овна благотворно позначиться на популярності Козерогів у протилежної статі.

Щодо фінансової сфери, то тут їм дуже пощастить через підвищену уважність та загострення розумового процесу в цілому.

Цього тижня краще зайнятися насамперед тими справами, які чекають якнайшвидшого завершення. Якщо тактика не працює, можна спробувати змінити її на іншу.

Водолій

Водолії будуть дуже щасливими, а їхня швидкість мислення зросте. У сукупності це дасть серйозний приріст коштів і прискорить вирішення пропуску на роботі та в бізнесі.

Астрологи радять пам’ятати про сім повсякденних дій, які позбавляють сили. Це дуже важливо, оскільки Водоліям знадобиться багато енергії.

Вони ризикують зануритися у завалі дрібних робочих справ. Астрологи радять не доводити себе до знемоги, але намагатися розгрібати завали. Головні риси для успіху – відповідальність та старанність, ініціатива.

Риби

Позитивний вплив Меркурія допоможе Рибам, притягне удачі та сприятиме перемогам у справах фінансового характеру.

Найголовніше зараз — діяти, а також позбутися заздрості та злості. Це найголовніші вороги успіху для риб у ці сім днів.

Навантаження на роботі значно зросте, але це не пройде для Риб задарма. Більше вирішених справ та турбот допоможуть добре зарекомендувати себе перед начальством.

Потрібно виявити себе, щоб довести всім свою незамінність. Риби буду на коні — сповнені сил і впевненості у собі.

You cannot copy content of this page