Не опинитися на мілині допоможе фінансовий гороскоп на тиждень з 20 по 26 лютого 2023 року

Фінансовий гороскоп на тиждень з 20 по 26 лютого 2023 року

Нічні світила постійно змінюють своє становище та настрій, від чого безпосередньо залежить наш з вами фінансовий успіх. Не опинитися на мілині допоможе фінансовий гороскоп на тиждень.

Овен
На Овнів чекає подвійна ситуація: з одного боку, планети подарують чудові шанси для кар’єрного та фінансового зростання, але також вони можуть перешкодити адекватно оцінювати те, що відбувається. Існує просте вирішення цієї проблеми: просіть поради у мудрих людей, яким ви довіряєте. Якщо не щастить із грошима, можна скористатися трьома способами позбавлення фінансових проблем. Єдине, чого зараз точно робити не слід, — давати гроші у борг. Отримати їх назад буде дуже важко. Це негативно позначиться на справах загалом.

Телець
Тільцям бажано скористатися правилами фен-шуй для залучення грошей. Справа в тому, що це чудовий час для перетворення свого житла. Можна зробити прибирання, правильно розставити меблі, купити щось нове. Астрологи радять Тельцям шукати нові джерела заробітку цього тижня. Легковажне ставлення до грошей може призвести до великих фінансових втрат. Почати тиждень краще із планування.

Близнюки
У Близнюків може виникнути проблема — брак часу. Якщо вони нічого не встигатимуть, у цієї проблеми потрібно буде шукати енергетичні причини. Планети та зірки зараз на боці Близнюків, тож будь-які проблеми будуть виходити зсередини. Цілком можливо, що фінансова сфера вимагатиме великих тимчасових вкладень. Особливу увагу варто приділити проблемам. Має бути дуже важливий вибір, але краще не сходити з наміченого курсу. Усім, хто працює у ці вихідні, краще не фокусуватися на робочих справах, сфокусувавшись на сім’ї

Рак
Раки зараз на гребені хвилі, і їм вдасться змінити своє фінансове життя на краще. Зробити це швидко допоможе дотримання законів процвітання. Ракам потрібно уважно стежити за своїми доходами та видатками. Корисними будуть дрібні та важливі покупки. Можна оновити гардероб, купити щось для дому. Зіркові покровителі Раків порадують їх новими можливостями та зростанням доходу. У будні можна буде вирушати у відрядження і змінювати обстановку. На вихідних треба добре відпочити.

Лев
Левам для підвищення продуктивності та доходів доведеться більше працювати. Астрологи наголошують, що цього тижня краще не сподіватися на оточуючих і бути гранично зібраними та самостійними. Планети-покровителі внесуть свої корективи в робочі моменти: реалізація планів та фінансові операції можуть відбуватися з невеликими труднощами. Щоби провести початок лютого на хвилі удачі, не варто відкладати на завтра те, що можна зробити зараз.

Діва
Початок тижня може стати вкрай непростим. Зрозуміти, що незабаром життя зміниться на краще, Діви зможуть за прикметами на щастя. Астрологи попереджають Дів про ризик отримати якісь розмиті пропозиції. Щоб уникнути непорозуміння та обминути можливий обман, важливо уточнювати інформацію. Також тиждень ідеальний для боротьби з фізичними недугами. Астрологи рекомендують витратити більше грошей та часу на відпочинок.

Терези
Це ідеальний час для зміни ментальних проблем та способу мислення загалом. А ось для великих покупок тиждень не дуже пыдходить. Терезам важливо уникати боргових зобов’язань. Астрологи радять не брати нових кредитів і роздати вже борги. На вихідних душа може вимагати свята, але не варто витрачати багато коштів на відпочинок та розваги.

Скорпіон
У Скорпіонів останнім часом могли постійно зриватися справи та виникати фінансові труднощі. Якщо мрії та бажання не справджуються, астрологи радять ознайомитися з порадами про те, як це виправити. Активізація планет обіцяє у діловій та фінансовій сфері багато хорошого. Є можливість, що Скорпіони зможуть привернути увагу нових роботодавців. Щоб уникнути зайвих неприємностей, доведеться поводитися максимально стримано з клієнтами та колегами по роботі. Нічні світила нададуть змогу вигідно зарекомендувати себе перед керівництвом.

Стрілець
Стрільці цього тижня будуть в ударі. Їм вдасться вирішити складні проблеми та підвищити свої доходи. Один із найкращих та найкоротших шляхів до збільшення прибутку — працьовитість. Потрібно більше працювати і менше лінуватися. Астрологи радять не нехтувати різними методами досягнення бажаного. Якщо не вдасться досягти фінансових та робочих цілей одним способом, значить спрацює в інший. Остерігатися варто лише брудної гри: не потрібно нікого обманювати, маніпулювати людьми.

Козеріг
Козерогам цього тижня багато спілкуватися з новими людьми, знайомитися. Щоб мінімізувати ймовірність проблем, астрологи радять представникам цього Знаку аналізувати характер людей за допомогою однієї з найпростіших методик. Це допоможе заздалегідь зрозуміти, якою буде ділова сумісність із людиною, що в неї на думці і чи варто їй довіряти. Такий підхід допоможе зміцнити позиції, підвищити прибутки. З великою обережністю астрологи радять підходити до купівлі речей, що були у вжитку. Також не варто брати гроші у борг.

Водолій
Мінливий настрій і прагнення швидше покінчити зі справами принесуть Водоліям лише нові турботи. Водоліїв буде можливість докорінно змінити своє фінансове становище. Терплячим і розважливим людям цього Знаку піддадуться вигідні пропозиції. Не виключено, що їм запропонують нове місце роботи або Водолії самі знайдуть цікаве захоплення, яке може принести в майбутньому новий дохід.

Риби
Робота в прямому значенні може тиснути на Риб: з’являться нові проблеми, які змусять їх почуватись ніби під пресом. Астрологи радять заздалегідь перенести все, що можливо. Те, що перенести не можна, потрібно виконувати особливо ретельно. Важливо також очистити ауру, щоб негативні емоції не заважали йти вперед. За прогнозами астрологів, Рибам з 22 лютого потрібно буде діяти максимально активно. Покупки краще робити на вихідних, оскільки на початку тижня витрати можуть вплинути.

You cannot copy content of this page