Фінансовий гороскоп на тиждень з 26 червня до 2 липня: як досягти більшого успіху в галузі фінансів?

Фінансовий гороскоп на тиждень з 26 червня до 2 липня: як досягти більшого успіху в галузі фінансів?

Порада тижня: не варто робити великі покупки, які ви не планували, подбайте про фінанси. Все ретельно продумуйте.

Овен

Овнів очікує фінансово стабільний тиждень. Саме це їм і потрібно, тому що вони часто живуть у дуже швидкому та непередбачуваному ритмі життя. Овнам необхідно бути гранично вдумливими та зібраними.

Якщо прораховувати кожен свій крок, то грошові справи будуть приносити задоволення, а не проблеми.

Також важливо залучити до свого життя позитивні думки. Без них будь-яка, навіть найменша проблема ризикує стати фатальною. Астрологи радять залишатися стриманими та не думати про погане.

Телець

Це буде чудовий час для духовних практик та пошуку грошової мотивації. Медитація “грошовий потік” допоможе налаштуватися на робочий лад, оптимістичну хвилю і продовжити пошук натхнення. Тельцям цього тижня варто пам’ятати, що багатство — це не лише цифри.

Це ще й визнання, наявність натхнення та улюбленої роботи. Все це зірки можуть подарувати Тельцям, але для цього їм потрібно почати діяти, поставити правильний імпульс самим собі, адже під лежачий камінь вода не тече.

Близнюки

Близнюкам розпочати тиждень можна з думок про гроші. Перші два дні тижня пройдуть під керуванням гармонійної та позитивної енергії, тому людям цього Знаку вдасться налаштувати себе на потрібний лад.

Почати активні дії та роботу варто із середи, але включитися потрібно буде вже з понеділка. Перші кілька днів можуть бути важкими, особливо якщо начальство вимагатиме більше звичайного. Зірки подарують

Близнюкам впевненість та силу волі, тож пережити бурю буде нескладно.

Рак

Ракам варто підвищити енергетику та зміцнити біополе, тому що в перші два-три дні тижня їх дошкулятимуть енергетичні вампіри та прості недоброзичливці. Усім, хто працює з людьми та багато спілкується з клієнтами, доведеться несолодко, проте вже в другій половині тижня витрачені нерви повернуться прибутком та повагою колег. Ракам варто пам’ятати, що нічого не відбувається просто так.

Кінець тижня астрологи радять присвятити розвагам та шопінгу. Можна змінити обстановку, поїхати в інше місто.

Лев

Левам цього тижня стане в нагоді шосте почуття, яке може бути не в кращій формі. Медитація для розвитку та пробудження інтуїції допоможе Левам пробудити силу шостого почуття. Це, у свою чергу, допоможе їм приймати важливі фінансові рішення швидше, здійснюючи лише правильні покупки та вкладаючи кошти у щось справді необхідне.

Астрологи радять звернути увагу на розвиток. Можна купити книгу, курс підвищення майстерності, записатися до репетитора з англійської мови і так далі.

Діва

Фінансова сфера для Дів буде дуже динамічною та мінливою. Астрологи вважають, що — це доленосний час, коли представникам даного Знаку доведеться зустрітися з доленосними змінами, багато з яких будуть досить непередбачуваними.

На всі ці зміни вказуватимуть сім особливих ознак. З середи до суботи краще берегти гроші і не витрачати їх без потреби. В решту днів можна дозволити собі розгулятися, але краще не захоплюватися надто сильно.

Терези

Терези можуть цього тижня зустрітися зі справжнім хаосом. Багато нових справ можуть зриватися. Вихід є — не витрачати поки що гроші і не починати нічого нового.

Астрологи та експерти сайту  рекомендують користуватися чотирма дієвими установками, щоб взяти своє життя під контроль та не дозволити грошам витікати крізь пальці. Ментальний настрій буде дуже важливим, тому що приводів для розладу буде багато.

Скорпіон

У Скорпіонів на початку тижня може не виявитися сил для подолання фінансових проблем та перешкод. На роботі та у бізнесі може відбуватися багато дивних речей, з якими впоратися зможуть лише сильні та зібрані Скорпіони.

Набути внутрішні сили та енергію їм допоможе дихальна гімнастика. Її можна робити навіть на робочому місці. Астрологи радять не вирушати у відрядження та більше часу проводити за плануванням справ. Ризики та авантюри можуть призвести до великих фінансових втрат.

Стрілець

У Стрільців доходи зростатимуть пропорційно до зусиль. Ці люди рідко вміють зупинятися, тому можуть швидко витратити запас сил, коли зірки будуть не в дусі. Відновити біополе та повернути енергію їм допоможуть прості побутові секрети.

Також у цьому плані може бути корисною зміна обстановки, вміння хоч трохи відпочивати протягом трудового дня. Цей тиждень чудово підходить для шопінгу. Можна робити близьким людям позапланові сюрпризи.

Козеріг

Козерогам для досягнення чи збереження фінансового благополуччя астрологи радять не порушувати законів рівноваги Всесвіту. На них чекає яскравий і цікавий період, в який дуже пощастить представникам творчих професій. Козероги — працьовиті люди, тому проблем з робочими обов’язками виникають.

Однак у середу та четвер можуть виникнути нові несподівані справи. Особливу увагу людям цього Знака варто приділяти своїй зовнішності. Потрібно завжди виглядати на всі сто – це допоможе у укладанні угод і в процесі пошуку нової роботи.

Водолій

Водоліям для підтримки максимальної працездатності та фінансового успіху варто боротися зі страхами та негативними думками. У цьому їм допоможе спеціальна медитація. Якщо думати про хороше, можна суттєво знизити рівень поганого настрою.

Позитивні Водолії будуть на коні, попереду всієї планети. Це дуже вдалий час для пошуків нових захоплень, покупок, помірного шопінгу. Єдине, чого астрологи радять побоюватися, це оформлення кредитів. Якщо дуже хочеться щось купити, але грошей немає, краще відкласти це до найкращих часів.

Риби

Рибам варто користуватися грошовими прикметами щодня тижня. Астрологи вважають, що Всесвіт постійно посилатиме Рибам знаки. У цілому нині цей час вважатимуться дуже вдалим. Можуть надходити кошти із найнесподіваніших джерел.

Великий успіх чекає на тих, хто укладає угоди, щось продає чи купує. Рибам варто зберігати наполегливість, але не добиватися свого шляхом обману чи хитрості. Такий шлях може призвести до фінансових втрат у майбутньому.

Пам’ятайте, що будь-який гороскоп можна виправити. Навіть якщо зірки обіцяють вам одні невдачі, потрібно пам’ятати, що ваше життя у ваших руках. Частка оптимізму не завадить нікому. Цього тижня багато хто зможе заробити грошей і правильно їх витратити.

You cannot copy content of this page