Фінансовий гороскоп на тиждень з 26 червня до 2 липня

Овен

Овнам у фінансовому плані діяти треба вкрай обережно. Якщо їх не влаштовує їхнє матеріальне становище, то в ці сім днів варто почати шлях до зміни цього аспекту життя.

Потрібно пам’ятати про свої бажання і не зупинятися на півдорозі до мети, дозволяючи страху заволодіти собою. Можна і навіть потрібно користуватися грошовими змовами, щоб підвищувати кількість грошей, що заробляють.

У другій половині тижня на багатьох Овнів чекає доленосний момент, зустріч із дилемою. Їм доведеться обирати між матеріальним успіхом та особистим щастям. Будь-який вибір буде вірним.

Телець

Якщо робота повністю заповнить життя цих людей, не залишивши в ній місця більше, це може зіграти з ними злий жарт.

При розстановці пріоритетів краще дослухатися своєї інтуїції. На кону стоїть багато, тому рішення Тельців сильно вплине на їхнє майбутнє життя — фінансове вже точно.

Фінансовий гороскоп свідчить про успіх у матеріальній сфері тим, хто знає, чого хоче. І це незважаючи на проблеми з Меркурієм та Нептуном.

Успіх буде на боці тих, хто тимчасово перестане експериментувати з грошима і намагатиметься пам’ятати про помилки, що ведуть до бідності .

Близнюки

На початку тижня Близнюкам потрібно зберегти свої фінансові плани в секреті: не варто афішувати свої доходи та плани, амбіції та бажання.

Астрологи рекомендують шукати гроші там, де ніхто інший не здогадався б. Також важливо не забувати і про перевірені шляхи вирішення фінансових проблем.

У ці сім днів усім представникам Знаку Близнюків потрібно стати трішки відповідальнішою. Їх має цікавити не лише те, як витратити гроші, а й те, як їх можна заробити.

Рак

У ці сім днів успіхи Раків безпосередньо залежать від їхньої ініціативності. Якщо їм буде відомо, як збільшити свій прибуток, то треба діяти. Якщо ні, то мріям про гарне життя поки що не судилося здійснитися.

На чолі кута стане Меркурій, ослаблений Раком. Ця планета давитиме своєю деструктивною енергетикою, тому є шанс, що Раки захочуть спустити всі свої гроші на відпочинок та розваги.

Не варто заохочувати такий підхід до життя. Фінансові проблеми перестануть вирішуватися самі собою. Прийде зробити зусилля, а також налаштувати біополе на багатство , щоб не зіпсувати все зневірою.

Лев

Марс все ще сильний, тому він подарує шанс досягти успіху в матеріальній сфері життя, незважаючи на негатив Меркурія та Нептуна.

Невгамовна енергія цієї планети допоможе Левам залишитися поза зоною комфорту, а також знайти в собі сили для того, щоб піти назустріч позитивним змінам.

Авантюри фінансового характеру будуть руйнівними. Головне зараз — не втрачати голову та покладатися на життєвий досвід: свій чи близьких людей.

Діва

Дівам на цьому складному тижні буде важко залишатися продуктивними весь час, зате багато представників даного Знаку зможуть знайти своє покликання.

Зірки радять Дівам спробувати себе у ролі першопрохідника. Шанси досягти успіху в роботі і стати багатшими зараз все ще великі у тих, хто має уявлення про те, як влаштований цей світ і що він може дати.

Потрібно йти назустріч всьому новому та незвіданому. Це буде складний, але дуже продуктивний тиждень для тих, хто вирішив покращити своє фінансове становище, а також знає, як це зробити.

Терези

Зірки радять Терезам поставитися до фінансової сфери вкрай серйозно. У цей період, за що б вони не взялися, потрібно буде доводити справи до кінця.

Краще займатися лише важливими справами, не розпорошуючи свою енергію на дрібниці.

Не варто витрачати час на пошуки додаткових джерел заробітку. Терези мають лише один спосіб отримати гроші — терпляча і старанна робота. Потрібно довести свій професіоналізм до максимуму.

Усім, хто буде працювати, не покладаючи рук, варто згадати про сигнали Всесвіту, що передвіщають приємні зміни незабаром .

Скорпіон

Скорпіонам варто бути обережнішими у спілкуванні з токсичними людьми та енергетичними вампірами, оскільки вони можуть зробити так, що фінансові проблеми з’являтимуться набагато частіше, ніж звичайно.

Завзятість і цілеспрямованість – ось на що потрібно наголошувати з 26 червня по 2 липня.

Можливо, дії Скорпіонів не принесуть їм грошей, проте вони навчаться покладатися на себе, що вкрай важливо в поточних реаліях.

Скорпіонам слід звернути увагу на свої цілі у житті. Нептун наприкінці тижня починає ретро-рух, тому важливо бути конкретнішим у цьому плані. Не варто ховатись за туманом порожніх слів.

Стрілець

Астрологи рекомендують звернути увагу на себе, а не на недоліки оточуючих людей. Це допоможе Стрільцям зрозуміти, чого вони дійсно хочуть від життя.

З фінансової точки зору, всі мріють бути багатими, але як до цього прийти, знають лише одиниці.

Стрільці належать до цих людей. Нині їм потрібно використовувати свою уяву та довіряти інтуїції.

Важливо увійти в стан потоку, щоб досягти успіху в найголовніших своїх справах.

Астрологи не рекомендують вкладати гроші у цінні речі. Порадувати себе дорогою покупкою можна буде пізніше. Нині треба економити.

Козеріг

У Козерогів цього тижня може розпочатися чорна смуга у фінансовій сфері та у роботі. Не треба лякатися, адже є шанс цього уникнути. Якщо є стабільний заробіток, то це вже добре.

Нові джерела доходу та додаткові підробітки поки що краще виключити. Астрологи вважають, що зараз краще поки що не купувати щось дороге.

Так, багатьом захочеться знайти джерела заробітку для багатшого життя. Це буде можливо у майбутньому, особливо якщо підійти до бажання з розумом.

Козероги повинні тримати себе в руках і жити за коштами.

Водолій

Меркурій – головна фінансова планета і загалом потужний покровитель для Водоліїв. Його енергетика буде дуже негативною, тому мотивувати себе в період з 26 червня по 2 липня буде набагато складніше звичайного.

Робота з потужного джерела гарного настрою може перетворитися на щось неприємне. Якщо Водолії зможуть працювати чесно, то Всесвіт допоможе їм стати успішнішим і багатшим у майбутньому.

Не варто переживати через різкі грошові зміни до п’ятниці, адже саме в п’ятницю розпочнеться ретро-фаза Нептуна.

Риби

Нехай усе йде своєю чергою. Рано чи пізно зміни, яким судилося відбутися цього тижня, приведуть Риб до багатства та успіху, а поки що необхідно робити все можливе, щоб утриматися на плаву.

Меркурій ослабне через перехід у Знак Рака. Рибам доведеться шукати нові шляхи пошуку фінансового успіху.

Робоча та грошова сфери стане більш нестабільною. Можлива поява дилем та складних ситуацій.

Також важливо пам’ятати, що великі покупки можуть бути небезпечними.

You cannot copy content of this page