Фінансовий гороскоп на тиждень з 27 березня по 2 квітня: Козерогам труднощі, Скорпіонам гроші

Овен

Народженим під егідою Овна зірки обіцяють багато пригод та яскравих емоцій, особливо якщо вони проведуть цей тиждень у діловій активності, пошуках нової роботи. Там, де захочеться ризикнути, краще стримати себе і не робити дурниць.

Якщо хтось запропонує попрацювати над чимось новим, бажано прийняти виклик, але спочатку все добре зваживши. Не слід забувати також і про самонавчання — цього тижня можна добре засвоїти нову інформацію.

Дуже важливо працювати пліч-о-пліч з приємними людьми. Три вірні ознаки допоможуть обчислити людину з негативною енергетикою.

Телець

З мінусів цього періоду для Тельців можна виділити напруженість, імпульсивність та егоїстичність. Керувати своїми фінансами треба мудро та обережно.

У роботі та бізнесі доведеться виявляти більше гнучкості, особливо у спілкуванні з не найприємнішими колегами чи клієнтами. Цього тижня Тельці можуть бути дуже стурбовані своїм фінансовим становищем, соціальним статусом та професійними перспективами.

В яке русло вона поверне, це вже вирішувати самим Тельцям.

Близнюки

Близнюкам знадобиться багато сил і енергії цього тижня для того, щоб залишитися на плаву.

Близнюки, як і всі інші Знаки, виявляться дуже чутливими до негативного аспекту Меркурія та Юпітера. Численні дрібні фінансові та робочі негаразди початку тижня можуть вибити з колії.

Самопізнання допоможе Близнюкам дізнатися та прийняти сильні сторони свого характеру. Не треба боятися підвищеної відповідальності та роботи.

Рак

Ракам стане в нагоді накопичений життєвий досвід. Він допоможе у нових починаннях та захоплюючих справах, навіть якщо це просте планування справ на майбутнє.

Можливо, людям цього Знаку доведеться більше працювати для підтримки нормальної фінансової ситуації, що призведе до більшої втоми.

Раки відносяться до Знаків, які загалом люблять стабільність, тому наступний тиждень їм навряд чи сподобається. Планети піднесуть стільки сюрпризів, що спокійний перебіг життя порушиться.

Лев

Астрологи радять Левам виробити правильний режим дня і дотримуватись його. Працювати в режимі багатозадачності зараз поки не варто, але не треба також боятися ініціативи та відповідальних рішень.

Інакше невпевненість у собі перекриє успіхи та позбавить удачі. З 27 березня до 2 квітня Левам важливо відчувати, що вони можуть щось контролювати. Наприклад, можна розпочати з контролю своїх думок.

Леви зможуть налаштуватися на підвищення доходів та набуття багатства.

Діва

Для Дів багато що може відбуватися з елементом несподіванки. Наприклад, оточуючі поводитимуться непередбачено.

випадкових подій зплетуться в незрозумілий візерунок, і, хоча позитивні зміни зустрічатимуться частіше за негативні, все одно є ризик відчути, що грунт йде з-під ніг.

Також зараз краще не витрачати гроші даремно і не давати нікому порожніх обіцянок. Дівам варто пам’ятати не тільки про свої сильні сторони, а й
слабкості та больові точки.

Терези

Терези мають два шляхи на цьому тижні: або боротися з негараздами на фінансовому фронті, намагаючись виправити хаос, або просто проігнорувати все, що відбувається.

Дивно, але астрологи стверджують, що в період з 27 березня по 2 квітня другий варіант розвитку подій набагато кращий за перший. Всі зміни, незважаючи на негатив планет у вівторок, четвер та суботу, зрештою принесуть успіх, але не відразу, а через певний час у майбутньому.

Скорпіон

Скорпіонам для підвищення продуктивності та успішної нейтралізації всіх проблем варто скористатися змовами на роботу. З їхньою допомогою ці люди почнуть краще розуміти свої інтелектуальні можливості.

Чи стане простіше розкривати професійний потенціал. Скорпіони, які візьмуть виклик та почнуть активно компенсувати прогалини у своїх навичках, займаючись самоосвітою, вийдуть переможцями. Наприкінці тижня Скорпіони можуть почати відчувати азарт.

Їх із високою ймовірністю потягне на ризикові фінансові проекти. Через це вони можуть зазнати матеріальних збитків.

Стрілець

Середина та кінець тижня не сприяють особистим ініціативам та творчим проектам. Точніше, треба бути обережнішими у четвер та суботу.

В інші дні важливо шукати нову мотивацію та діяти. Зараз краще поки що не виносити свої плани на суд громадськості. У всі дні крім вівторка можна вирушати у відрядження та подорожі, адже вони корисні для енергетики.

Зміна ситуації допоможе поглянути на своє життя під новим кутом. Астрологи тимчасово радять не займатися надто трудомісткою та складною роботою.

Козеріг

Цього тижня може статися так, що життєвих сил, ресурсів та кваліфікації Козерогів виявиться недостатньо для того, щоб упоратися з покладеними на них завданнями, тому, якщо є можливість, краще взяти відпустку та відпочити як слід.

Альтернативний шлях – зниження навантажень. Також можна спробувати скористатися вправами для тренування візуалізації.

Труднощі труднощами, але якщо візуалізувати успіх, то негаразди відступлять швидше. Для фінансової стабільності необхідно знайти баланс між енергією хаосу та порядку.

Водолій

Нічні світила не зможуть посилити амбіції Водоліїв та їх впевненість у собі. Це означає, що зараз не найкращий час для пошуку нової роботи.

Зростання доходів чекати також не варто, але створити сприятливі умови для роботи можна. Наприклад, можна розпочати з подолання п’яти бар’єрів свідомості, які заважають розбагатіти.

Це допоможе хоча б частково реалізувати свої цілі та плани. Астрологічні тенденції складаються неблагополучно, але Водолії сильні тим, що вміють адаптуватися до ситуації, що склалася, і мінімізувати шкоду.

Риби

Рибам варто стежити за подіями, помічати важливі дрібниці, планувати справи на кілька кроків уперед. Планети можуть змусити Риб стати більш прискіпливими та обережними, ніж зазвичай.

Це дуже важливо для збереження та зміцнення своїх позицій у фінансовій та робочій сферах.

Деякі корисні ділові та фінансові поради їм можуть дати близькі люди, тому не варто ігнорувати їхню допомогу.

You cannot copy content of this page