Фінансовий гороскоп на тиждень з 27 лютого до 5 березня: кому найбільше пощастить з грошима

Овен

Перший день березня та кінець лютого стануть сприятливим періодом для ділового спілкування, переговорів, співбесід. Астрологи рекомендують не гаяти часу і діяти.

Багато претензій та пропозицій Овнів будуть почуті, а ідеї схвалені. З 2 березня такої можливості, швидше за все, більше не буде. Меркурій різко змінить енергетику. Це позбавить Овнів твердого ґрунту під ногами.

Не можна забувати про те, що невдачам треба радіти. Проблеми повинні вчити чогось нового та робити нас стійкішими.

Телець

Тельцям потрібно постаратися провести початок тижня на позитивній хвилі. Важливо демонструвати таланти, відкритість та зацікавленість в успіху.

Тоді Всесвіт відповість тим самим. Незважаючи на погіршення настрою Меркурія, цього тижня Тельців оточуватимуть лише добрі люди, тож не треба відмовлятися від запропонованої ними допомоги, особливо матеріальної.

Це буде час, який не підходить для відряджень та пошуків нової роботи.

Близнюки

Реалізувати свої мрії Близнюкам із четверга стане вкрай важко. На щастя, проблеми з грошима виявляться ефемерними, але тільки в тому випадку, якщо Близнюки не роздмухуватимуть з мухи слона і намагатимуться користуватися камінням-оберегами від невдач.

Можливо, ці люди матимуть підтримку з боку близьких. За бажання та наявності можливості можна взяти цього тижня відпустку.

Великі покупки краще встигнути здійснити до 1 березня включно. Вони підуть представникам цього Знаку на користь. Можна по-новому облаштувати свою квартиру. Це благотворно позначиться на творчому запалі.

Рак

Меркурій для Раків не такий важливий, тому фінансову активність можна продовжити. Люди даного знаку зможуть добре заробити, але й з таким самим успіхом можуть втратити гроші, тому краще бути уважними.

Астрологи радять думати лише про чесний заробіток та уникати фінансових авантюр, обману, махінацій.

Лев

Ці сім днів Левам варто діяти максимально м’яко, а також працювати на совість. Це допоможе досягти тих цілей, які вони собі поставили раніше.

Період з 27 лютого по 5 березня стане особливо продуктивним для тих Левів, які зайняті у сфері туризму та подорожей. І, звичайно, не варто забувати про найнебезпечніший день всього місяця — 2 березня.

У четвер буде два дуже небезпечні аспекти та перехід Меркурія. Цього дня не варто витрачати жодної зайвої копійки, йти на обман заради зиску.

Діва

Всесвіт попереджає Дів про те, що цього тижня очікуються труднощі у фінансовій сфері. Меркурій позбавить Дів їхньої хваленої проникливості, тому обдурити їх буде простіше, ніж зазвичай.

Зайва довірливість призведе Дів до негативних наслідків та втрати грошей. Астрологи рекомендують довіряти лише перевіреним людям та виховати в собі силу волі, адже після 2 числа не можна буде бездумно витрачати гроші.

У цей час необхідно виважено керувати видатками. Наслідки жадібності стануть для Дів катастрофічними.

Терези

Терезам потрібно навчитися радіти стабільності. Великих фінансових перемог не передбачається, тому відсутність проблем уже можна вважати перемогою у період із 27 лютого по 5 березня.

Найнебезпечніше почуття, через яке Терези можуть втратити все — заздрість. Якщо не позбутися її, то наслідки можуть бути далеко не найприємнішими.

Також експерти не радять відповідати агресією на агресію. Буде багато людей, які захочуть насолити Терезам, але це сильно підірве їхню удачу та зіпсує їм карму. Не виключено, що у представників цього Знака з’являться нові обов’язки та турботи.

Скорпіон

Перехід Меркурія з Водолія в Риби 2 числа позбавлять Скорпіонів фінансового успіху, натхнення та продуктивності. Не виключено, що люди цього Знака будуть гостро потребувати допомоги у другій половині тижня.

Найбільша проблема, з якою можуть зіткнутися Скорпіони – марнотратство. По можливості потрібно перестати витрачати багато грошей, а також не давати нікому у борг.

Також може різко зрости втома, боротися з якою Скорпіонам допоможе гороскоп відпочинку. Він підкаже, як набратися сил і подолати нездужання та втрату енергії.

Стрілець

Цей тиждень для Стрільців розпочнеться із приємних новин. До 2 березня ці люди можуть демонструвати дива продуктивності і багато зароблятимуть. Їхні таланти працюватимуть на повну силу.

В останні дні лютого можна витратити на себе коханих певну суму грошей, щоб здійснити давню мрію. Можна придбати нерухомість, щось із техніки.

Стрільці – люди, яким легко дістаються гроші, але з 2 березня ситуація зміниться на протилежну. Кінець тижня стане справжнім випробуванням. Виправити ситуацію допоможе підтримка близьких.

Козеріг

Перші три дні тижня обіцяють бути вкрай успішними у фінансовому та робочому плані. Це буде можливо за наявності націленості на успіх, розширення кругозору.

Меркурій притягне позитивні зміни у життя Козерогів перед своїм переходом у знак Риб. З 27 лютого по 1 березня можливе збільшення доходу та підвищення на посаді.

Якщо і після 2 числа все складатиметься добре, астрологи радять не розповідати нікому про свої перемоги. Чужа заздрість під час слабкого Меркурія може спричинити фінансові проблеми.

Також Козерогам потрібно буде зміцнити своє біополе, щоб були сили на подолання перешкод.

Водолій

У Водоліїв дуже сильний творчий потенціал, але скористатися ним вони зможуть лише до 1 березня включно. Далі Меркурій позбавить Водоліїв сили та знизить їхню уважність. Прийняття рішень стане складнішим.

Щось постійно висмоктуватиме з них життєві сили — то проблеми на роботі, то негаразди у спілкуванні. Зайняти тверде фінансове становище не вдасться. Багато Водоліїв взагалі можуть втратити те, що по праву належить їм. Щоб закрити фінансові прогалини, важливо обмежити витрати.

Риби

Рибам у цей період важливо боротися з емоційним вигорянням. Нові труднощі, навіяні Меркурієм, змусять Риб більше часу витрачати щось дратівливе.

Також планети залучать до їхнього життя більше токсичних людей. Пліткарі та заздрісники критикуватимуть вчинки, даватимуть нав’язливі поради.

Все це може призвести Риб до великих фінансових труднощів, однак вони з високою ймовірністю зможуть впоратися з усіма з них, якщо не поспішають і намагатимуться не перевтомлюватися.

You cannot copy content of this page