Фінансовий гороскоп на тиждень з 3 по 9 квітня: що врятує від фінансової кризи?

Фінансовий гороскоп на тиждень з 3 по 9 квітня

Овен

Саме час розпочати займатися своїм фінансовим становищем. Погаси невиплачені заборгованості і намагайся не позичати. Хоча це може стати причиною конфлікту, але точно врятує тебе від особистої фінансової кризи.

Телець

Цього тижня на тебе чекає несподіваний бонус у вигляді фінансів. Але не витрачай все відразу, подумай наперед і розподіли суму на довгостроковий період.

Близнюки

Займися собою! Сприятливий час купити собі те, що давно хотілося. Сфокусуйся на своїх бажаннях. Це час для того, щоб реалізовувати свої мрії.

Рак

Уважність у роботі з фінансами на цьому тижні не завадить. Пролічуй все до копієчки, бо не виключено ризик обману. Можна помилитися і втратити велику суму.

Лев

Сприятливий період навчання фінансової грамотності. Запишись на курси, послухай відомих спікерів або подивися навчальні відео. Пора закінчувати витрачати гроші праворуч і ліворуч.

Діва

Почни цінувати те, наскільки твоє життя стабільне у фінансовому плані. Наразі не варто намагатися в рази збільшити свій дохід. Такі зміни точно виб’ють із тебе всі сили.

Терези

Цей тиждень чудово підходить для інвестування. Проаналізуй ринок та вклади кошти у перспективний проект. Обов’язково прислухайся до порад оточуючих, вони допоможуть тобі.

Скорпіон

Тиждень підходить для зміни діяльності. Якщо ти давно хотіла, але не наважувалася зайнятися чимось більш прибутковим, прийшла твоя година! Сміливо ризикуй і все вийде.

Стрілець

Цього тижня твої заслуги будуть гідно оцінені. На тебе чекає несподівана премія від начальства або подарунок від друзів. Можеш сміливо піти на шопінг і витратити все до копійки!

Козеріг

Вияви обережність. Через власну неуважність ти можеш втратити добрі гроші. Погоджуйся на будь-які пропоновані підробітки. Час формувати фінансову подушку.

Водолій

Тиждень підходить для власної ініціативи. Відпрацюй додатковий годинник, це відразу помітить начальство. Однак не погоджуйся на сумнівний підробіток, це не приведе ні до чого хорошого.

Риби

Накопичення – це те, про що тобі варто замислитися цього тижня. Незабаром очікується важкий період у фінансовому плані, будь до нього готовий.

You cannot copy content of this page