Фінансовий гороскоп на тиждень з 30 жовтня до 5 листопада

Овен

Астрологи радять Овнам утриматися від марних фантазій на тему грошей, щоб не шукати легкого заробітку наприкінці жовтня та на початку листопада. Меркурій зробить так, що цікаві ідеї виявляться марними.

Легковажне ставлення до грошей і до роботи з бізнесом може стати фатальним. Почати тиждень краще з планування та урізання витрат. Ще астрологи рекомендують скрупульозно перевіряти документи.

Телець

Цілком можливо, що фінансова сфера вимагатиме від Тельців максимальної самовіддачі. Не виключено, що має зробити дуже важливий вибір, зустріти на шляху дилему. Зараз вкрай важливо продовжувати слідувати наміченому раніше курсу.

За словами експертів, найкраще поставити на тихий перебіг домашні справи та сконцентруватися на роботі. У складних ситуаціях можна покладатися на свою креативність, але не на волю випадку.

Близнюки

Близнюкам слід уважно стежити за своїми доходами та витратами. Гроші можуть буквально витікати крізь пальці. Особливо руйнівними для бюджету стануть покупки, що стосуються іміджу — новий одяг і все, що стосується зовнішності, краще поки не купувати.

В іншому ж планети можуть бути корисними — наприкінці тижня вони порадують Близнюків новими можливостями та творчими ідеями.

Рак

Планети-покровителі Раків цього тижня внесуть у фінансове та робоче життя цих людей певні корективи. Реалізація планів та фінансові операції можуть відбуватися з труднощами.

Ракам важливо тримати себе та свої апетити під контролем: невиправдані ризики коштуватимуть дуже дорого. Ракам не можна приймати бажане за дійсне, а також відкладати потім те, що можна зробити зараз.

Лев

Венера все ще слабка, як і Меркурій, тому Леви можуть отримувати багато незрозумілих і розмитих пропозицій у сфері бізнесу та роботи. Щоб уникнути непорозуміння з колегами та партнерами, важливо уточнювати отриману інформацію.

Також тиждень пов’язаний буде з деякою втомою — фізичною та ментальною. Астрологи радять витратити більше часу та грошей на якісний відпочинок.

Діва

Меркурій у Скорпіоні все ще робить думки Дів невиразними та поверховими. Реалізація бізнес-ідей буде утруднена. Проблеми можуть виникнути під час подорожей і ділових поїздок, під час здійснення фінансових операцій.

Дівам не варто брати на себе зайві зобов’язання. Астрологи радять роздати борги, а у вихідні витратитися на створення для себе невеликого свята.

Терези

На цьому тижні є ризик того, що робота Терезів приверне непотрібну увагу з боку. Щоб уникнути зайвих неприємностей, доведеться поводитися максимально стримано: не сперечатися, а також по-доброму відповідати на критику.

Також астрологи радять не запізнюватися та вчасно відповідати на ділові листи та повідомлення у робочих чатах. Тиждень надасть Терезам нові можливості. Головне – направити свої сили на реалізацію планів.

Скорпіон

Астрологи радять Скорпіонам не нехтувати посадовими обов’язками та не перевищувати своїх повноважень. Остерігатися варто фінансових авантюр, адже вони можуть коштувати їм багато грошей та ділової репутації.

Меркурій закликає цих людей діяти не лише у своїх інтересах, а й дбати про інших людей. Це даватиметься непросто, проте благотворно позначиться на фінансовій сфері в майбутньому.

Стрілець

Мінливий настрій та прагнення швидше покінчити з трудомісткими справами, принесуть Стрільцям грошові та репутаційні проблеми. Експерти сайту dailyhoro.ru радять вчитися терпінню.

Можна чергувати звичайний відпочинок із медитаціями та іншими духовними практиками, працювати над собою. Можливості докорінно змінити ситуацію в роботі та фінансах з’явиться сама собою. Терпіння – ось що зараз потрібно Стрільцям як повітря.

Козеріг

Згідно з прогнозами астрологів, Козерогам на стику жовтня та листопада бажано діяти максимально обережно та усвідомлено: у цьому випадку їм вдасться уникнути фатальних помилок у фінансовій сфері, а також виправити допущені раніше помилки у роботі та бізнесі.

Нині непоганий момент для того, щоб виправити документи, спланувати проекти на майбутнє.

Водолій

Робота змусить Водоліїв відчути себе немовби під пресом. Астрологи радять за наявності таких відчуттів заздалегідь перенести все, що можливо, на пізніші терміни та видалити з розкладу все, що обмежує особистий та професійний розвиток.

Це може бути звичка запізнюватися, легковажність, зневіра. Настав час побороти в собі погані звички і стати кращими.

Риби

Все, що потрібно Рибам, — це просто адекватно оцінювати поточну ситуацію. Астрологи вважають, що Рибам не варто відмовлятися від допомоги близьких: фінансової та будь-якої іншої. Корисними можуть виявитися поради мудрих людей.

Чого точно не варто робити, так це давати гроші в борг і позичати самим. Отримати кошти назад чи повернути буде дуже непросто. Це може зруйнувати фінансову стабільність.

You cannot copy content of this page