Фінансовий гороскоп на тиждень з 31 липня по 6 серпня

Овен

У Овнів у справах, фінансах та на роботі настане період невеликого затишшя. Це привід почати діяти. Зараз представники цього Знаку можуть стати чимось на зразок магніту для людей, яким потрібна фінансова допомога чи порада.

Краще не сприймати негативно прохання про підтримку. Усі спроби надати допомогу обернуться фінансовим успіхом у майбутньому. Потрібно творити добро, бо люди цього не забудуть.

Телець

Більшість великих покупок краще зробити саме зараз, поки сильний Меркурій. Також можна зайнятися плануванням. Якщо щось піде не так, потрібно буде озирнутися назад, у минуле, щоб зрозуміти, де було допущено помилок.

Фінансове життя кипітиме. Це добре, адже потрібно завжди залишатися при справах. Цей тиждень можна присвятити пошуку нових контактів, нових людей, які надихатимуть на подвиги.

Близнюки

Це чудовий період для початку навчання, для підвищення навичок та отримання нової інформації. Вік живи, вік навчайся, як то кажуть. Також важливо довіряти своїй інтуїції. Вона не раз врятує Близнюків.

Не треба боятися руху проти течії. Труднощі роблять нас мудрішими, а людей даного Знака вони роблять мудрішими подвійно. Покупки робити краще тільки у перевірених продавців.

Рак

Раки мають шанс завершити розпочате раніше. Їх здоров’я та успіх будуть тісно пов’язані один з одним. Справа в тому, що у фінансовій сфері життя доведеться виявляти максимальну активність, щоб залишитися на плаву.

Для цього потрібно багато енергії, амбіцій та мотивації. Краще зараз вести здоровий спосіб життя, щоб не втратити фінансового успіху. А якщо ні, то можна витратити чимало грошей на лікарів.

Лев

Потрібно проводити більше часу на роботі та у справах. Для Лева настає відмінний час для роботи та ведення бізнесу. Можна шукати нових хобі, нових захоплень, монетизувати свої таланти.

Ці сім днів чудово підійдуть для отримання нових джерел доходу. Не потрібно стояти на місці, навіть якщо зараз все добре і все влаштовує. Не завадить Левам також і дещиця обережності та холоднокровності.

Діва

За дипломатичність зірки та планети нагородять Дів фінансовим успіхом. Це чудовий час для роботи з людьми. Є шанс миттєвого фінансового успіху.

Це означає, що Дівам вдасться казково розбагатіти або докласти менше зусиль, ніж зазвичай, але з тим самим результатом, що й зазвичай.

Мрії набудуть форми і подарують цим людям гарний настрій. Необхідно не просто мріяти даремно, а й діяти.

Терези

Терезів чекає енергетичне піднесення. Фінансовий успіх буде постійно поруч із ними. Це хороша новина для всіх, хто багато витрачатиме грошей або намагатиметься більше заробляти.

Є великі шанси, що талант Терезів помітять потрібні люди. Потрібно більше рекламувати себе та свої здібності. Представники цього Знаку зараз на емоційному підйомі, тому їм потрібно проводити час у справах.

Скорпіон

Основне джерело натхнення для Скорпіонів виходитиме від друзів та родичів. Багато ідей та проектів будуть отримувати сильну підтримку з їхнього боку. Потрібно прагнути отримання нових знань, оскільки Меркурій дуже сильний.

Гроші в період з 31 по 6 число любитимуть Скорпіонів, впевнених у собі. Астрологи наполегливо радять доводити розпочаті справи до кінця.

Стрілець

Потрібно не тільки вміти працювати, а й відпочивати. Зараз Стрільцям точно не варто перевтомлюватись. Потрібно працювати рівно стільки, скільки дозволяє здоров’я та здоровий глузд.

Не варто заганяти себе, мучити роботою. Це буде спокійний період без особливих фінансових проблем. Головне — не не змінювати пріоритети і дотримуватися раніше прийнятих цілей у сфері фінансів.

Козеріг

Козерогам потрібно більше часу присвячувати саморозвитку. Будь-які фінансові труднощі вирішуються завзятістю, прагненням на краще. Не можна зупинятися на досягнутому, оскільки бездіяльність може призвести до фінансових втрат.

Потрібно ставити перед собою нові, ще амбітніші цілі, щоб не втратити хватку. Успіх у фінансовій сфері з 31 липня по 6 серпня буде поруч.

Водолій

Водоліям варто навчитися тримати своє слово — це головна порада, ігнорування якої може коштувати їм дуже дорого. Якщо Водолії пообіцяли щось комусь, то доведеться це виконувати будь-якими способами.

Іншої дороги просто немає. Настав час позбутися лінощів і апатії. Ніхто не ідеальний, але кожна людина може стати ближчою до ідеалу. Водоліям це зробити не складе особливих труднощів.

Риби

Цього тижня Рибам варто бути трішки позитивнішими, щоб гроші до них тяглися самі. Можливі випадкові надходження коштів та випадкові витрати.

Якщо Рибам на голову звалиться випадковий куш, їм варто поділитися грошима з тими, без кого це було б недосяжно. У одиноких риб можливий службовий роман. На фінансових справах він може позначитися подвійно, тому краще бути обережнішим.

You cannot copy content of this page