Фінансовий гороскоп на тиждень з 8 по 14 травня 2023 року

Фінансовий гороскоп на тиждень з 8 по 14 травня 2023 року

Овен

Люди, народжені під цим знаком, матимуть достатній запас енергії для початку чогось нового або завершення вже розпочатих проектів, але важливо пріоритезувати другий варіант. Якщо є незавершені проекти, краще завершити їх, перш ніж зайнятися плануванням майбутніх стратегій.

Для досягнення фінансового успіху Овнам може знадобитися подолати деякі несподівані труднощі, які можуть виникнути на початку тижня.

Телець

Тельцям, зайнятим в інтелектуальній сфері, найбільше щастить у фінансовому плані. Незважаючи на те, що фінансова планета Меркурій залишається в ретроградному русі, Венера в Раку подарує їм успіх. З 8 по 14 травня Тельці мають шанс на стрімке зростання доходів, отримання великої суми, цінні придбання, нові перспективні можливості та підвищення по службі.

Однак, це не прийде саме собою – їм доведеться докласти зусиль, щоб заслужити ці приємні бонуси.

Близнюки

Для Близнюків починається важливий життєвий етап, який слід присвятити грошам. Не варто ухилятися від відповідальності та роботи. Вони мають бути готові до змін та праці.

Можливо, чорна смуга у роботі, бізнесі та фінансовій сфері закінчиться вже цього тижня. Щоб досягти успіху, Близнюкам корисно працювати понаднормово та взаємодіяти з іншими людьми. Венера не зробить їх непереможними, але дасть їм трохи більше впевненості у собі.

Рак

Будучи максимально сфокусованими та уважними, Раки зможуть зібрати багатий урожай у фінансовій сфері. Завдяки активній планеті Венері вони також можуть отримати кілька додаткових приємних бонусів. Раки стануть більш організованими та активними, що може стати в нагоді суспільству.

В результаті вони можуть очікувати поваги, успіху та визнання, а також значних фінансових прибутків.

Лев

Представники цього Знаку отримають підтримку від зірок, що допоможе їм впоратися із завданнями, особливо якщо врахувати сприятливий вплив Венери. Цього тижня Леви можуть успішно закінчити справи, що накопичилися, на роботі і зробити вдалі покупки, однак потрібно залишатися розумними у своїх витратах.

Проте негативний вплив ретроградного Меркурія може ускладнити реалізацію амбітних планів. Нині не найсприятливіший для впровадження радикальних змін.

Діва

Дівам може здатися, що останнім часом у них не складаються справи з фінансами, але завдяки Венері ситуація може частково покращити. Однак, не варто очікувати на радикальні зміни. У цей період у Дів буде збільшено увагу і астрологи радять використовувати цю перевагу, щоб проявити ініціативу в особисто значущих справах.

Краще не намагатися вирішувати робочі проблеми за рахунок свого здоров’я та благополуччя. Невеликі витрати на розваги, одяг та смачну їжу можуть стати гарним способом порадувати себе та підняти настрій.

Терези

У фінансовому плані Терези матиме справжній успіх, проте існують народні обряди, які можуть ще більше посилити цей позитивний ефект. Крім того, представникам даного Знаку варто задуматися, чи задоволені вони своєю роботою, заробітною платою та місцем у житті.

Якщо ні, то зараз чудовий момент, щоб почати змінювати ситуацію, що склалася. Важливо не боятися щиро радіти успіхам інших, навіть якщо не вдалось досягти своїх. Заздрість може отруїти почуття та призвести до втрати поваги, грошей та успіху. Краще фокусуватися на собі та своїх цілях, а не на інших.

Скорпіон

Основне завдання для Скорпіонів цього тижня – дотримуватися законів всесвіту для досягнення фінансового благополуччя. На роботі необхідно контролювати свої емоції та не висловлювати своє роздратування через конфлікти та суперечки.

Натомість, можна досягти справедливості через добрі вчинки та слова. Нині гроші цінують розміреність та оптимізм. Сильна позиція Венери дає Скорпіонам бойовий дух, підвищує їхню впевненість і почуття відповідальності, а також надихає бажання виявити найкращі якості. Цей настрій допоможе збільшити прибутки.

Стрілець

Цього тижня Стрільцям необхідно виявляти велику бадьорість та енергію. Підтримку в цьому нададуть експерти та сприятливий вплив Венери. Цей період відмінно підходить для ділової та фінансової активності. Хоча гроші йтимуть, але їх надходження також буде активним.

Важливо зберігати наполегливість у справах, які для Стрільців найважливіші. Рекомендується закінчувати фінансові справи та виконувати свої зобов’язання.

Козеріг

Козерогам час перестати чекати і почати діяти. Якщо у них цього тижня заплановано важливі зустрічі, пошук роботи чи колективні переговори, Всесвіт допомагатиме їм досягти успіху. Цей астрологічний період підходить для відпочинку та витрачання грошей на себе.

Однак у зв’язку з ретроградним рухом Меркурія краще не брати і не давати гроші в борг.

Водолій

Цього тижня Водоліям необхідно бути пильними та обережними, тому що всі люди будуть мати більшу силу завдяки Венері. У період з 8 по 14 травня не рекомендується робити великі покупки, краще сконцентруватися на завершенні вже розпочатих справ та проектів, які раніше були занедбані з якоїсь причини.

Риби

Рибам слід бути обережними з пам’яттю цього тижня, особливо у вівторок, і щоб упоратися з цією проблемою, вони повинні вживати напої, які благотворно впливають на їхню пам’ять.

Астрологи радять Рибам не розпочинати нічого нового в даний час, оскільки існує ризик зробити критичну помилку, яка може призвести до серйозних фінансових проблем. Це з ретроградністю Меркурія і негативним впливом Марса.

Цього тижня найкраще пройти глобальну перевірку своїх фінансів.

You cannot copy content of this page