Фінансовий гороскоп на жовтень 2023 – загальна характеристика місяця

У жовтні місяці, у фінансовій сфері відбуватимуться серйозні зміни. Матеріальне благополуччя та доходи залежатимуть не лише від самої людини, а й від зовнішніх факторів. Іноді доведеться виявляти стриманість та дипломатичність у відносинах з начальством, колегами та перевіряючими органами.

В середині осені не можна пускати справи на самоплив. У зазначений період слід приділити особливу увагу важливим документам. Необхідно ретельно перевіряти всі документи, що підписуються, оскільки можливий інтерес до договорів і звітів з боку контролюючих органів.

Однак якщо дотримуватися домовленостей і навести лад у паперах, то вже на початку жовтня вдасться примножити свій прибуток. Про успішний розвиток подій свідчить особлива конфігурація планет на небосхилі —  за участю Плутона, Урана та Нептуна. Таке становище космічні об’єкти збережуть до 9 жовтня. У вершині трикутника опиниться Нептун. Блакитна планета активує можливість досягти нових висот у кар’єрній та фінансовій сферах, оскільки дозволяє людині по-новому поглянути на себе та відкрити таланти, які не давали себе знати роками.

Нептун, перебуваючи у вершині успішної конфігурації, продовжує підвищувати рівень фінансів та дає змогу збільшити свої доходи у рази. У вас ще є шанс скористатися цією сильною енергією. Запускайте нові проекти, знаходите креативні ідеї для розвитку вашої справи.

Контролювати перебіг справ у жовтні буде нескладно. Якщо звіритися з гороскопом, то Венера – планета, яка відповідає за комунікацію між людьми та порядок у справах, – увійде до сузір’я Діви. Становище планети у земному знаку зодіаку дозволить стати менш марнотратними. Прийде навчитися правильно розподілити бюджет. Крім того, космічний об’єкт опиниться в опозиції до Сатурна. Такий стан допоможе довести до ідеалу бухгалтерські звіти.

Рекомендую детально пройтися з усіх фінансових питань у вашій фірмі або в особистому обліку. Ця конфігурація планет може створити перевірку від податкових органів, підготуйтеся до цієї події якісно.

Однак, можливо, бажання навести лад у справах буде пов’язане із зайвими страхами. Не варто боятися перевірок та несхвалення з боку начальства. Всі проблеми виявляться надуманими, оскільки їх викликатиме Чорний Місяць. Незважаючи на те, що це фіктивна точка на небосхилі, що вказує на найбільш віддалене становище світила від Землі, вона вносить свої корективи до людського життя.

Зазвичай це незвичайне явище активує тривоги. Страх втратити гроші, не встигнути завершити фінансовий звіт вчасно, не підписати договір із тим чи іншим партнером — такі хвилювання здатні з’явитися під впливом Чорного Місяця. Однак варто пам’ятати, що це тимчасове занепокоєння. Після 20 жовтня знову з’явиться відчуття задоволеності від виконаної роботи. Спокій і гармонія повернеться у життя кожного знака зодіаку.

Переміщення планет у середині осені також може бути на руку. Марс 12 числа перейде у сузір’я Скорпіона. Таке становище дозволить стати більш продуктивними у кар’єрі. Ймовірно, з’явиться бажання та можливість відкрити свій бізнес, запустити черговий проект чи знайти нові фінансові ресурси для реалізації поточного завдання.

Ви знайдете більше сміливості, буде багато енергії з’явиться змагальний дух. Відкинути сумніви та діяти – девіз цього періоду. У жовтні можна брати кредити, шукати інвесторів та робити великі покупки.

Особливою подією в середині осені стане коридор затемнень — період між двома астрономічними явищами сонячним і місячним затемненнями. У поточному місяці ця пора припаде на відрізок з 14 по 28 число. Ця подія торкнеться сфери міжособистісних відносин, у тому числі й у професійній діяльності. Слід більше спілкуватися з партнерами та колегами, щоб досягти максимального успіху у всіх сферах життя.

Проаналізуйте вашу взаємодію, ви зможете знайти нові точки дотику, а можливо, і розлучитеся. Що з цього буде ефективним для збільшення фінансових потоків, вирішіть самі, а зірки допоможуть отримати успішний результат.

Не варто вплутуватися в суперечки. Вони лише ускладнять ситуацію. Усі справи вдасться врегулювати, просто дійшовши компромісу у взаємодії з людьми, яких залежить успіх того чи іншого підприємства.

You cannot copy content of this page