Фінансовий гороскоп на жовтень місяць 2023 року: на кого із знаків зодіаку обрушиться грошова лавина

Жовтень стане вдалим місяцем для багатьох представників зодіакального кола. Але всім він запам’ятається, як відправна точка. А ось у який бік, найкращий чи гірший, залежить вже від вас.

Овен

Люди цього знака можуть розраховувати на суттєву грошову надбавку у зарплаті лише після Повного місяця — 28 жовтня. Крім того, Всесвіт подарує представникам цього знака кілька можливостей просунутися кар’єрними сходами та розбагатіти протягом місяця. Не проґавте їх.

Телець

Для Тельців другий осінній місяць теж буде дуже вдалим. Звичайно, для повного занурення у грошові потоки далеко, але люди цього знака зможуть купити речі, про які вони так давно мріяли. 12 жовтня – найбільш вдалий день для інвестицій та купівлі нерухомості.

Близнюки

Для Близнюків жовтень стане часом нових знайомств. Люди цього сузір’я зможуть розширити своє коло спілкування та мати корисні зв’язки, які сприяють збільшенню бюджету. 10 і 28 жовтня найбільш вдалі дні для Близнюків, не проґавте щасливу можливість стати багатшими.

Рак

А ось Раку в деяких питаннях все ж таки знадобиться затягнути пояс. Потрібно провести ревізію свого бюджету та урізати кілька позицій. Ви вже давно стояли на порозі фінансової оптимізації, настав час діяти. Головне — знайте, що ваші зусилля не будуть марними. Вже дуже скоро вам спаде на думку чудова ідея, яка стане відправною точкою для пошуків додаткового джерела доходу. 18 та 14 жовтня – час, коли потрібно бути акуратним з грошима. А ось 25-те число — щасливий час для вас.

Лев

Нині благодатний час для Лева. У людей цього знака з’явилося багато шансів подвоїти свої нагромадження. Але найприємніше полягає в тому, що Лев може витрачати гроші праворуч і ліворуч і при цьому не побачити навіть натяку на те, що вони закінчуються. Навіть невелика затримка заробітної плати не вплине на настрої Лева. 28 жовтня люди цього знаку будуть на вершині свого успіху, саме зараз починайте просити премію чи підвищення по службі.

Діва

Людям цього знаку зодіаку в другому осінньому місяці доведеться попрацювати. Так, гроші не діставатимуться Дівам легко, але від цього їх буде тільки приємніше отримувати. Також Дівам потрібно стримати свій запал і перестати витрачати фінанси на нісенітницю. Хоча зараз ви не відчули їх недоліку, але вже незабаром все може змінитися. 16 жовтня – єдиний день, коли можна буде максимально вдало укласти угоди.

Терези

Головний талант Терезів – це вміння знаходити спільну мову з кожним. У жовтні люди цього знака мають активно користуватися своїм умінням. Тільки так їм вдасться розширити кількість клієнтів та партнерів. Взагалі, місяць буде благодатним для бізнесу, але й творчі люди не залишаться в образі. Терезам потрібно діяти тут і зараз, тоді й образи на Всесвіт не буде. 23 жовтня – чудовий час для ділових переговорів.

Скорпіон

А ось Скорпіону краще придивитися до нової роботи або варіантів додаткового заробітку. Жовтень буде напруженим місяцем, не виключені конфлікти та звільнення. Панікувати не час. Зірки вас попередили, і тепер ви достеменно знаєте, що потрібно робити, щоб мінімізувати втрати. До речі, перехід у режим економії — це також чудовий варіант уникнути фінансової катастрофи. Тільки 12 та 18 жовтня можете нічого не боятися. Ми на вашому місці запланували б співбесіди на ці дні.

Стрілець

У Стрільців настав кармічний час. Їм доведеться відповідати за рахунками та віддавати борги. Якщо кредитори вимагають свого назад, це зовсім не означає, що ви в повній безпеці. Вже зовсім скоро у вас можуть виникнути проблеми з фінансами, і вимога повернути борг стане справжньою катастрофою. Вдалими днями у грошовому плані будуть 12, 15 та 25 жовтня.

Козеріг

Ось кому не треба турбуватися з приводу грошей, то це Козерогам. Навіть якщо на роботі у вас виникнуть тимчасові складнощі, друзі завжди прийдуть на допомогу. вони позичать потрібну суму і довго не вимагатимуть повернення. До того ж, правильна порада допоможе збільшити доходи. Тепер залишилося найскладніше для Козерога навчитися слухати. 8, 21 і 30 жовтня – чудовий час для вкладень та покупок.

Водолій

Людям цього знака потрібно бути обережнішим весь місяць. Спочатку на них точитимуть зуб заздрісники і всіляко хотітимуть їх підставити. А потім підключать свою креативність шахраї. Щоб не попасти на їх вудочку, Водолію треба думати своєю головою та змиритися з тим, що багато заробити не вийде. Якщо змістять акцент на накопичення, то виграють подвійно. 12 і 18 жовтня – найбільш вдалі дні для цього знака щодо заробітку.

Риби

Рибам у жовтні буде непросто. Їхній заробіток залежатиме від уміння домовлятися та мовчати у критичний момент. І те, й інше — це вихід із зони комфорту для цього знаку зодіаку. Рибам потрібно вирішити. чи хочуть вони пробити фінансову стелю? Якщо так, то час змінюватися, інакше успіху можна не чекати. 1, 14, 21 та 24 жовтня – дні, коли людям цього знака везтиме у всіх грошових питаннях.

You cannot copy content of this page