Фінансовий гороскоп Таро для всіх знаків на тиждень: Левів чекає на процвітання, а Близнюків – дуже вигідна пропозиція

Фінансовий гороскоп Таро для всіх знаків на тиждень: Левів чекає на процвітання, а Близнюків – вигідна пропозиція

Овен – перевернутий Лицар пентаклів

На зрушення у плані фінансів цього тижня особливо не варто розраховувати, — у цьому положенні карта каже, що Ви начебто й працюєте, але винагороди, яку вважаєте заслуженою, не отримуєте.

Телець —Паж жезлів

Карта вказує, що на тижні у Вас будуть сприятливі можливості для кар’єрного зростання та вирішення ділових питань, однак чи скористаєтеся Ви ними, залежить тільки від Вас.

Близнюки – Лицар кубків
На цьому тижні Ви можете отримати вигідну пропозицію чи грошові надходження, аванс. Слухайте свою інтуїцію, вона підкаже, як краще вчинити.

Рак – перевернута Королева мечів
У цьому положенні карта вказує, що протягом тижня Ви можете відчути, що Ваша робота не має сенсу, і Ви будете більше схильні до чвар з колегами, ніж до професійної діяльності.

Лев – Сонце
Ця карта обіцяє успіх у ділових підприємствах та фінансових вкладеннях, підвищення рівня життя та процвітання. Цього тижня справи різко можуть покращити.

Діва — перевернута П’ятірка пентаклів
Зазвичай це погана карта, але в перевернутому вигляді вона навпаки обіцяє, що протягом тижня Ваше фінансове становище може покращитись, з’явиться світло в кінці тунелю.

Ваги – Туз кубків
Ця карта обіцяє достаток та достаток. Тиждень буде сприятливим для вирішення робочих питань. Також Ви можете отримати подарунок.

Скорпіон – перевернутий Паж кубків
У цьому положенні карта говорить, що на тижні Ви будете нездатні відстоювати свою точку зору і робити правильний вибір, що негативно позначиться на ділових питаннях.

Стрілець – перевернута П’ятірка мечів
Вас наприкінці січня може чатувати раптова втрата — гаманець, роботи, або просто необґрунтовані фінансові витрати. Візьміть себе до рук і не заважайте особисте та робоче життя.

Козеріг – перевернута Десятка жезлів
У цьому положенні картка попереджає, що цього тижня Ви будете тривожні, а Вашим очікуванням не здійсниться. Але сильно не сумуйте, швидше за все це тимчасово.

Водолій – перевернута П’ятірка жезлів

Наприкінці січня Вас можуть спіткати непорозуміння з колективом, через що частина роботи може піти нанівець. Намагайтеся абстрагуватися від будь-яких конфліктних ситуацій.

Риби – перевернутий Туз мечів

На цьому тижні Вам може здатися, що прості завдання забирають у Вас більше часу та сил, ніж зазвичай. Бережіть себе і не перестарайтеся. А якщо раніше Ви когось образили, — незабаром доведеться розплатитися за це.

You cannot copy content of this page