Фінансовий гороскоп з 14 по 20 серпня: цього тижня нам варто правильно витрачати гроші

Фінансовий гороскоп з 14 по 20 серпня: цього тижня нам варто правильно витрачати гроші

Овен

На початку тижня Овнів може мати нестабільні доходи. Замовлення надходитимуть дрібні та малоприбуткові. У бізнесменів може відчуватися нестача готівкових оборотних коштів. Зірки радять вам утримуватися від різноманітних фінансових інвестицій, навіть якщо вони здаються вам цілком привабливими і надійними.

Утримайтеся від операцій обміну валюти. Середина та друга половина тижня дозволить Овнам налаштуватися на енергійну роботу над поточними проектами. Завдяки легкості у спілкуванні з колегами та підлеглими ви зможете конструктивно співпрацювати, що позитивно позначиться на рівні ваших доходів.

Намагайтеся максимально звузити рамки своєї службової відповідальності. Це чудовий час для опрацювання деталей та вдосконалення навичок роботи з інструментами. Особам, схильним до винахідництва та раціоналізаторства вдасться знайти цікаві технічні рішення.

Телець

На початку тижня основною проблемою Тельців може стати підвищена емоційна збудливість. Часта зміна настрою, відсутність твердості та схильність до сторонніх впливів можуть призвести до нестійкості у вирішенні ділових питань. Зростає роль близьких родичів та членів сім’ї на ваші відносини. Несприятливо можуть піти справи у сімейному та надомному бізнесі, будівництві та сільському господарстві.

Середина та друга половина тижня може скластися сприятливо для творчості та оновлення. Успіх посміхнеться вам при здійсненні операцій спекулятивного характеру. Наприклад, оптова закупівля товару на базах для перепродажу в роздріб може принести вам хороший дохід.

Консультантам мережного маркетингу вдасться розширити клієнтську базу та підписати нових співробітників. Заплануйте на цей період ту роботу, яка вимагає сміливості і новаторства. Можливо, ви будете вхожі у високі кабінети впливових людей і зможете справити на них найсприятливіше враження.

Близнюки

На початку тижня Близнюкам можуть заважати діяти власні страхи, невпевненість у власних силах та побоювання помилитися, зробити щось не так. Робота з інформацією та контакти – це найбільш уразлива тема. Обов’язково перевіряйте ще раз інформацію на предмет її достовірності. В іншому випадку ви ризикуєте стати жертвою обману або прийняти помилкові рішення, виходячи з неправдивої інформації.

Проблемний період чекає на торговців та водіїв транспорту, а також на тих, хто зайнятий навчанням.

Середина та друга половина тижня складається сприятливо для віддаленої роботи вдома. Зірки радять поводитися тихо, непомітно і не афішувати своїх намірів на публіці. Тоді ніхто не зможе перешкодити. У працівників готелів, ресторанів, медичних закладів справи йдуть чудово.

Можна проводити ремонтні, оздоблювальні та будівельні роботи, займатися благоустроєм території. Можна займатися облаштуванням приміщень, встановленням торговельного обладнання в магазинах та на ринках.

Рак

На початку тижня у Раків може скластися нестійке фінансове становище з можливим браком готівки для забезпечення бізнесу на прийнятному рівні. Утримайтеся від участі у колективних заходах: зборах, нарадах, конференціях.

Малоефективною може виявитися дрібна ручна праця, у тому числі пов’язана з ремонтом електронної техніки. Нелегкі дні у тих, хто займається акціонуванням. Середина та друга половина тижня може бути пов’язана з посиленням інтелектуальних здібностей, що дозволить успішно вирішувати багато питань інформаційного характеру.

Активізуються ділові контакти, обмін думками та досвідом. При необхідності ви легко знайдете будь-яку цікаву для вас інформацію. Якщо раніше вам не вдавалося вивчити і зрозуміти якесь питання, то поверніться до нього зараз і будете здивовані, як легко буде зрозуміло. Багато питань вдасться вирішити завдяки дружнім контактам та вмінню знаходити спільну мову з людьми.

Лев

На початку тижня Леви можуть бути схилами виявляти ініціативу там, де їх ніхто про це не просить.

Схильність вникати у всі поспіль і втручатися у всі питання може призвести до конфліктної ситуації з начальством та виходу за межі своєї компетенції. Вас можуть турбувати питання професійного статусу та авторитету, проте ваші реакції можуть виявитися надмірно емоційними. Намагайтеся без потреби не виступати з ініціативами перед начальством.

Середина та друга половина тижня навпаки, складається вдало для кар’єрного просування. Цей період вимагає повного зосередження на досягненні поставлених цілей та завдань. Постарайтеся не відволікати увагу на інформацію, що надходить, і людей, що з’являються в полі зору — все це не наближатиме вас до заповітної мети.

При роботі віддавайте перевагу перевіреним і надійним методам, що зарекомендували себе протягом тривалого часу.

Діва

На початку тижня у Дів певну складність можуть представляти контакти з людьми, які приїхали з інших регіонів або з-за кордону. Бажано не мати з ними спільних справ, особливо якщо йдеться про секретну чи неофіційну діяльність.

Не намагайтеся робити обхідні маневри та шукати таємні шляхи у досягненні поставленої мети, якщо відкриті методи не дають потрібного результату — це лише посилить ситуацію. Якщо у вас не врегульовані відносини з представниками закону, то не виключено негласних перевірок, контрольних закупівель та штрафних санкцій.

Середина та друга половина тижня сприяють особистісному розвитку. Прекрасний період для Дів, які займаються підприємницькою діяльністю та налаштовані на економічну експансію. Це може бути пов’язане з розширенням географії бізнесу, популяризації своїх товарів та послуг, виходу на нові перспективні ринки.

Добре йдуть справи у тих, хто причетний до видавничого бізнесу, далеких перевезень вантажів, вищої освіти, дизайнерських студій та юриспруденції.

Терези

На початку тижня Терези можуть відчути деяку фінансову нестабільність. Якщо ви планували внести якісь зміни до існуючого порядку на роботі, то краще відкласти це на сприятливіший час. Будь-які зміни зараз можуть нести негативний відтінок. Основним завданням стає не примноження матеріальних цінностей, які збереження.

Здійснюючи важливі дії, подумайте про варіанти відступу у разі невдачі. У середині та другій половині тижня Терези, які мають свій бізнес, зможуть врегулювати питання з фінансовими заборгованостями перед банками, приватними особами чи податковою інспекцією. Увійдіть до діалогу з тими, кому ви повинні і запропонуйте новий план погашення боргу. Якщо ви зробите розумну пропозицію, ваші кредитори її приймуть.

Це непоганий час для отримання доходів за рахунок додаткового підробітку, роботи на півставки або за сумісництвом.

Скорпіон

На початку тижня зірки не радять Скорпіонам укладати договори про партнерське співробітництво та входити в контакт із представниками офіційної влади. Ті, хто виконує клієнтські замовлення, можуть зіткнутися із незадоволеністю замовників якістю та термінами виконання вами роботи. По можливості намагайтеся обмежити контакти із замовниками, делегуйте частину своїх повноважень партнерам, партнерам.

Деякі договори можуть бути порушені. Середина та друга половина тижня сприяють відкритій діяльності та активній співпраці з друзями та однодумцями. Поодинці ви не зможете досягти таких результатів, які будуть під силу разом із колективом.

Може надійти пропозиція про співпрацю, яка заслуговує на найсерйознішу увагу. Зросте клієнтська база у працівників сфери послуг. Обговорення з партнером планів на майбутнє у неформальній обстановці допоможе знайти надійного помічника та перевести стосунки до категорії дружніх.

Стрілець

На початку тижня Стрільці ризикують ув’язнути у бюрократичних узгодженнях під час вирішення юридичних питань. Нормальний розпорядок роботи може бути порушений непроханим відвідувачем або набридливим товаришем по службі. Контроль робочого часу допоможе вам мінімізувати можливі складнощі із колегами по трудовому колективу.

Середина та друга половина тижня складеться результативно незалежно від посади та професійного статусу.

Між начальством та підлеглими встановлюється конструктивна співпраця, що сприяє успішній роботі та зростанню продуктивності праці. Начальство може бути впевнене, що співробітники фірми точно і вчасно виконають їхні команди та розпорядження. У свою чергу, перебуваючи на підлеглому становищі, ви завжди зможете звернутися за підтримкою до начальства, якщо ситуація вимагатиме його втручання.

Точне витримування термінів виконання роботи помітно зміцнить вашу репутацію. Ті, хто шукає роботу, також знайдуть прийнятний варіант.

Козеріг

На початку тижня Козерогам краще утримуватись від фінансових запозичень. Також не слід брати на себе відповідальність за розпорядження чужими грошима. Є ймовірність того, що ви навряд чи зможете ефективно розпорядитися грошима, отриманими у борг, а повертати їх надалі буде важко.

Те саме стосується тих, хто має у своєму розпорядженні вільні фінансові ресурси і шукає способи для вигідних інвестицій. Не давайте нікому грошей у борг. Середина та друга половина тижня здатні принести успіх Козерогам у рекламній розкрутці бізнесу. Можуть досягти успіху працівники транспорту, оптової торгівлі, туризму, ігрових та розважальних центрів. Виросте ваш творчий потенціал, що дозволить знайти приховані резерви в роботі та впровадити ефективніші методики.

Добре відкривати представництва, центри чи філії за кордоном, а також філії зарубіжних фірм на місцях.

Можуть зрости доходи у вахтувальників.

Водолій

Не виключені суперечки та розбіжності з діловим партнером щодо умов утримання та оплати приміщень, що спільно орендуються. Якщо ви працюєте разом із членом сім’ї або близьким родичем, то вам важко буде домогтися порозуміння. Продавці магазинної торгівлі можуть відзначити спад купівельного попиту. Середина та друга половина тижня сприяють бізнесменам в інвестиціях у нерухомість.

Добре займатися благоустроєм території, що прилягає до вашого офісу, магазину, гаража або складу.

Результативними будуть будь-які роботи, пов’язані з будівельною індустрією, житлово-комунальним та сільським господарством. Можна займатися питаннями спадщини, писати заповіти, оформляти свої права вступ у спадщину. Гарний час для отримання позички під будівництво. Успішно проходить інвентаризація рухомого та нерухомого майна.

Риби

На початку тижня Рибам необхідно бути обачнішими при розподілі навантаження в поточній роботі. Через спад енергетики організму у вас може погіршуватися самопочуття при високих навантаженнях по роботі. А це може призвести до зниження рівня працездатності та, відповідно, до зниження показників у роботі.

Бережіть свій робочий час. Сторонні розмови постарайтеся максимально обмежити, щоб не гаяти часу.

Середина та друга половина тижня сприяють зміцненню та розширенню ділових зв’язків. Можна проводити зустрічі, знайомитися та домовлятися з діловими потенційними партнерами. Успішно проходять поїздки, обмін досвідом та інформацією. Намагайтеся залучити до кола своїх економічних інтересів нових людей.

Завдяки цьому ви значно посилите свої позиції на ринку.

You cannot copy content of this page