Фінансовий гороскоп з 27 березня по 2 квітня: вас чекає перспективний тиждень

Овен
Час активно діяти та вирішувати ділові питання. Фінансове становище стабільне, але великих грошових надходжень поки що не передбачається. Намагайтеся заздалегідь розпланувати ваші витрати.

Телець
Вас може чекати перспективний, з погляду фінансів, тиждень, тільки не забувайте про розумну обережність, не вірте обіцянкам, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. У вівторок та в суботу будуть вдалі покупки та придбання.

Близнюки
Ваші честолюбні плани починають реалізовуватися, на вас чекає успіх. Ваш авторитет серед колег та начальства зростає. Очікується підвищення доходів. Здійснена у неділю велика покупка підніме вам настрій і виявиться вдалою.

Рак
У вас зараз добрі ділові перспективи. Ви зможете успішно уникнути фінансової пастки. Тільки отримуйте інформацію із максимально надійного джерела.

Лев
Понеділок – вдалий день для ділових зустрічей, договорів та угод. У вівторок чи середу не виключено суперечку через фінансові питання з близькими людьми. У п’ятницю можливі нові надходження, причому досить великі.

Діва
Цього тижня можливе покращення фінансового стану, проте доведеться працювати додатково. Середа – зручний день для покупки автомобіля або початку ремонту. У четвер можуть виявитися старі проблеми з не надто надійними партнерами.

Терези
У вас зараз відкриваються дуже непогані фінансові перспективи. Можна розраховувати на премію від начальства або дорогий подарунок від коханої людини.

Скорпіон
Цього тижня на вас чекає успіх та підвищення зарплати. Ви дуже потрібні як спеціаліст. І зможете укласти вигідну угоду або завершити прибутковий проект.

Стрілець
Фінансове становище стабільне, але про збільшення ваших доходів поки що краще не замислюватися. Нині не час змін. Продовжуйте йти перевіреним шляхом.

Козеріг
Багато користі принесе вам спілкування з відповідальними та досвідченими колегами. Є шанс мати впливові покровителі. Постарайтеся знайти розумну середину між роботою та відпочинком.

Водолій
На початку тижня можливо отримання грошей, які ви давно чекаєте, але це ще не привід рішуче і швидко спустошувати полиці магазинів. Зараз краще відкласти та користуватися кредитною карткою по мінімуму.

Риби
Фінансове становище не тільки стабілізується, а й піде вгору. Не виключено навіть вирішення квартирного питання. Втім, не будьте надмірно самовпевнені, швидше за все, без сторонньої допомоги вам не обійтися.

You cannot copy content of this page