Фінансовий місячний календар на березень 2023 року: нас чекає чудовий місяць для грошового прориву

Фінансова сфера для багатьох із нас є найважливішою, і не без причини, адже грошовий добробут підтримує будь-яку іншу сферу нашого життя..

Астрологи розповіли, яким буде вплив Місяця у березні на наші грошові справи.

1, 2, 3 березня: перші три дні весни пройдуть під впливом зростаючого місяця в Раку. Назвати їх сприятливими для фінансової активності точно не можна, але великої небезпеки нічне світило в такому становищі теж не принесе. Краще відмовитися від спонтанних витрат і сфокусуватись на важливих справах. У такі дні ми можемо стати лінивішими, але не на довго, тому що попереду нас чекає чудовий місяць для фінансового прориву.

4, 5 березня: зростання Місяця у Леві – це час, який просто ідеально підходить для фінансової активності, покупок, ведення переговорів, пошуків нової роботи, подорожей та відряджень. 4 і 5 числа фінансовий успіх усміхнеться насамперед тим, хто знає, чого хоче від життя, а також тим, хто готовий діяти та працювати.

6, 7 та 8 березня: три ці дні пройдуть під керуванням Діви. 6 березня – останній день зростання Місяця: це буде гарний час для численних дрібних справ та доручень. 7 березня – Повний місяць у Діві. Назвати день небезпечним не можна, але для фінансових операцій він точно не підходить. А ось 8 березня — сприятливий фінансовий день, коли спадаючий Місяць дасть нам повний карт-бланш на ведення будь-яких грошових справ.

9, 10 березня: спадаючий Місяць у ці дні ще не встигне втратити свою силу, тому його перебування у Терезах буде досить позитивно відбиватися на роботі, особливо творчій. У цей день багато хто з нас зможе знайти нові джерела заробітку, а також придумати якісь незвичайні способи самореалізації свого потенціалу.

11, 12 березня: спадаючий Місяць у Скорпіоні відкриє нам очі на те, що зараз відбувається у вас у сфері фінансів. Якщо є якісь проблеми, які ви впритул не помічаєте, то саме 11 та 12 числа вони стануть для вас очевиднішими. Це хороші дні для самоаналізу та спроб виявити свої сильні та слабкі сторони.

13, 14 і 15 березня: ці три дні  пройдуть в Знаку Стрільця. Вони виявляться не найприємнішими, бо можуть виникнути розбіжності з клієнтами, начальством, органами влади. У такі дні не варто витрачати час та гроші на адвокатів та судові розгляди. Також не варто брати гроші у борг. Краще приділити час більш буденним справам.

16, 17 березня: спадаючий Місяць у Козерозі — чудові дні для фінансової активності. Дуже корисними будуть покупки, заплановані вами раніше. Також великі успіхи чекають людей, які неквапливі та методичні, мудрі та готові приймати будь-які виклики долі. На них чекає багатство та процвітання. 17 числа краще призупинити лишні витрати і не вирушати у відрядження через з’єднання Сонця та Меркурія.

18, 19 березня: спадання Місяця у Водолії нерідко призводить до творчої кризи, тому якщо ваша робота пов’язана з креативом, доведеться приготуватися до труднощів. 18 і 19 число – це два дні, в які краще братися за щось просте та зрозуміле, а також не давати нікому порожніх обіцянок.

20, 21 березня: 20 березня – останній день фази Місяця. Він пройде під керуванням Риб. Це гарний час для інтелектуальної праці та фінансової активності (купівлі акцій, вкладення коштів у валюту, оформлення кредитів). 21 березня – Молодий місяць у тому ж Знаку. Це буде спокійний і розмірений день, що ідеально підходить для планування. Жодної небезпеки він не становить.

22, 23 березня: перші дні зростання Місяця пройдуть під впливом Овена. Це будуть ідеальні дні для нових починань та старту важливих фінансових та робочих проектів. Остерігайтеся лінощів, та прикладіть максимум зусиль в ці дні аби зробити всі важливі справи. Потім ваша робота неодмінно дасть плоди.

24, 25 березня: зростання Місяця у Тельці буде несприятливим. Більше того, 25 числа Марс стане негативним, перейшовши до Знаку Раку. Ці дні краще присвятити домашнім справам та забути про великі витрати та складні робочі справи. В ці дні краще провести час з рідними, та відпочити.

26, 27, 28 березня: ці три дні зростаючого Місяця пройдуть під керівництвом стихії Повітря, представленої Близнюками. З цих днів небезпечним для фінансової активності може лише 28 число — через з’єднання Меркурія і Юпітера. 26 та 27 березня – чудовий час для співбесід, переговорів, торгів.

29, 30 березня: ці два дні фази зростання пройдуть під управлінням Раку, що говорить нам про потенційну небезпеку для необережного ведення бізнесу та покупок. Цими днями можна натрапити на недобросовісних продавців.

31 березня: останній день місяця буде сприятливим для нових починань та зміни пріоритетів. Зростання Місяця у Леві принесе нам фінансовий успіх.

You cannot copy content of this page