Фінансовий місячний календар на грудень 2023 року

Фінансовий місячний календар на грудень 2023 року

Грудень 2023 року обіцяє бути місяцем, наповненим фінансовими викликами та можливостями. Місячний календар на цей період є незвичайним інструментом для планування фінансових справ і раціонального використання ресурсів.

1 грудня. Початок місяця під егідою спадного Місяця в Раку, що сприятливо впливає на енергію. Це гарний момент для придбання одягу, підготовки до свят та подарунків. Однак це один із останніх сприятливих днів цього місяця.

2, 3 грудня. Пасивність Місяця у Леві вказує на несприятливі дні для фінансових справ та покупок. Найкраще утриматися від витрат, навіть незначних.

4, 5, 6 грудня. Ці дні сприятливі для планованих покупок і робіт, хоча деяке ослаблення енергії 4 числа може вимагати більш ретельного планування.

7, 8 грудня. Місяць у Терезах радить уникати зайвої втоми і фінансових витрат. Подорожі також можуть супроводжуватись неприємними ситуаціями.

9, 10, 11 грудня. Місяць у Скорпіоні сприятливо впливає на заробітки і мотивацію. Робота, бізнес та навчання будуть успішними, але випадкових витрат слід уникати.

12, 13 грудня. У період зростання Місяця у Стрільці краще зайнятися спокійною та приємною роботою, уникаючи великих покупок. Особливо акуратно слід ставитись до придбання електроніки та гаджетів.

14, 15 грудня. Складні дні через поганий аспект Меркурія, проте успіх може бути на боці працьовитих. При покупках та угодах краще покладатися на здоровий глузд, а не інтуїцію.

16, 17 грудня. На Місяць, що росте, у Водолії доцільно купувати меблі, домашні предмети і одяг. Але уникайте великих витрат, краще відкласти їх на більш вдалий час.

18, 19 грудня. Місяць у Рибах сигналізує про необхідність уникати ризиків і авантюр у фінансових питаннях. Не рекомендується позичати та давати гроші в цей період.

20, 21 грудня. Місяць в Овні вказує на складнощі в домовленостях з іншими та відсутність знижок. Однак це слушний час для нових починань та активної роботи.

22, 23 грудня. Місяць, що росте, в Тельці сприяє онлайн-покупкам, особливо для подарунків і предметів домашнього вжитку. Однак необхідно бути обережними через можливий обман з боку продавців.

24, 25, 26 грудня. Період зростання Місяця у Близнюках підходить для планування покупок та ділових зустрічей, але не для їх здійснення.

27, 28 грудня. Повний місяць у Раку з наступним спаданням Місяця вказує на ризикований період. Не рекомендується проведення фінансових операцій та витрат у ці дні.

29, 30, 31 грудня. Останні дні року під убутним Місяцем у Леві передвіщають складнощі. Однак вони також надають можливість ухвалення рішень із трохи більшою впевненістю.

You cannot copy content of this page