Фінанси та кар’єра: таро-прогноз на тиждень з 13 по 19 травня для всіх

На третьому тижні травня, яким керує аркан 9 мечів, нарешті настане кінець усіх труднощів. Намагайтеся не концентруватися на негативних думках та переживаннях, відпустіть минуле та з упевненістю дивіться у майбутнє. Зараз важливо не піддаватися стресові та тривозі, необхідно зосередитися на радісних моментах вашого життя. Тільки так ви зможете розслабитися та відновитись.

Кар’єра

Буде вкрай продуктивний тиждень, на якому надаються безліч можливостей голосно заявити про себе. Не соромтеся проявляти рішучість, креативність і прагнення за будь-яку ціну досягти бажаного результату, приймайте чіткі та логічні рішення. Не обійдеться і без інтриг: заздрісники намагатимуться вставляти вам ціпки в колеса і всіляко шкодити. Будьте готові до того, що вас можуть підставити ті, кому ви довіряєте. Уникнути проблем допоможуть хитрість, аналітичні здібності та непохитна рішучість у своїй правоті.

Фінанси

Настає тиждень активних дій, які забезпечать значний фінансовий успіх. Головне в цей період — уникати авантюр, сумнівних заходів та не піддаватися азарту. Дійте чітко, вибирайте той шлях, де результат передбачуваний та гарантований на 100%, і тоді ви заберете те, що вам належить.

Кохання

Настав час для кардинальних змін. Подивіться на своє життя з боку та визначтеся, що заважає вашому щастю та особистісному зростанню. Якщо стосунки зайшли в глухий кут або зжили себе, то час взяти паузу і подумати про подальший розвиток подій.

Здоров’я

Ви прекрасно почуватиметеся, прагнете активних дій і випромінюватимете енергію, що заряджає оточуючих. Саме час зайнятися фігурою та побудувати план тренувань на найближчі тижні. Тим, хто сумнівається, необхідно ухвалити вольове рішення та відмовитися від шкідливих звичок.

Порада на тиждень

Через підвищену тривожність на третьому травневому тижні потрібно дати собі невеликий перепочинок і добре обміркувати ситуацію, що склалася. Ізолюйтеся від потоку новин і виключіть все, що викликає у вас стрес і негативні емоції. Для заспокоєння найкраще підійдуть спокійні заняття: йога, медитація чи прогулянки на свіжому повітрі.

You cannot copy content of this page