Фокус на фігурі: хто із знаків зодіаку ризикує набрати зайву вагу цієї осені

Відразу кільком представникам гороскопу слід уважно стежити за харчуванням та уникати переїдання під час ретроградного руху Юпітера.

Найсильніше вплив Юпітера відчують висхідні Стрільці та Риби, а також Овни та Терези. Важливо знаходити вихід зайвим емоціям за допомогою улюблених занять та хобі.

Оскільки відповідно до ведичної астрології Юпітер перебуватиме у знаку Овна, це може трохи стримувати активність та рішучість, також ймовірні проблеми з органами влади та правопорядку.

Водночас, варто повернутися до вирішення судових, фінансових та юридичних питань, які були актуальні раніше і до кінця не вирішені, а ще — відновлювати навчання. Також рекомендується не піддаватися харчовим спокусам – ретро-Юпітер може сприяти набору ваги.

Вплив ретроградного Юпітера на кожен знак зодіаку

Овен

У Овнів у період ретроградного руху Юпітера можуть бути конфліктність та сумніви. Варто задуматися про саморозвиток і проаналізувати, чи веде до особистого успіху те, що ви робите зараз. Корисно здобути додаткову освіту або підвищити кваліфікацію. Також варто стежити за харчуванням та способом життя.

Телець

Тельцям ретро-Юпітер може принести зайві витрати, тому варто уважно поставитися до фінансів. Гарний час для духовного розвитку, йоги, медитацій та пізнання своїх можливостей, а також звільнення від шкідливих звичок та всього зайвого. Корисна благодійність: вона стане хорошою компенсацією впливу Юпітера — і справи у грошовій сфері йтимуть легше.

Близнюки

Близнюки зможуть переглянути своє оточення, а також бажання, цілі та амбіції. У вас може повністю помінятися коло спілкування, тому що ви подивіться на своїх друзів та знайомих іншими очима та зробите відповідні висновки. Вам також варто помічати можливості для збільшення доходу та зростання у кар’єрі та бізнесі.

Рак

Для Раків Юпітер приготував перевірку на міцність у сфері кар’єри — можуть скластися обставини для зміни роботи чи сфери діяльності, оскільки ви відчуєте, що на нинішньому місці відсутні перспективи зростання. Але не варто боятися змін — вони можуть стати початком нового перспективного етапу у вашому житті.

Лев

Левам може здаватися, що удача і везіння їх залишили, можуть поставити під сумнів звичні цінності та особистісні орієнтири. Корисно дивитися на все, що відбувається філософськи і отримувати корисні уроки для себе, а також подумати, чого вам не вистачає для досягнення внутрішньої гармонії. Бажано налагодити стосунки з батьками, якщо в цьому є необхідність (або відпустити всі образи на них), а також розширювати свій світогляд і пізнавати нове, наприклад, вирушити у далеку подорож.

Діва

Для Дів період ретро-руху Юпітера може зробити актуальними питання спадщини, отримання подарунків чи страхування. Ймовірно зростання інтересу до езотерики та таємних знань, загострення інтуїції. Рекомендується уважно поставитися до здоров’я.

Терези

У Терезів найбільш актуальною сферою стануть відносини – особисті та ділові. Поїздки та відрядження у цей період можуть відкладатися чи переноситися. У відносинах краще не конфліктувати і не прагнути довести свою правоту, а наголосити на спільній роботі над ними — це допоможе уникнути серйозних помилок. Але якщо відносини зжили себе і залишилися лише непримиренні розбіжності, то важливо знайти взаємне рішення та рухатися далі.

Скорпіон

Скорпіонам рекомендується приділити увагу здоров’ю – правильно харчуватися, займатися спортом та зміцнювати імунітет, це підвищить вашу опірність кризам. Також варто берегти нервову систему – висока ймовірність перенапруги та втоми. Можуть активізуватися вороги та недоброзичливці. Краще уникати позик, боргів та кредитів — впоратися з ними може виявитися не так уже й легко.

Стрілець

Стрільці можуть відчути нерозуміння у стосунках із дітьми, а ті, хто тільки планує стати батьками, — складнощі у цій сфері. Рекомендується переглянути ідеї творчих проєктів, стратегії інвестування та повернутися до того навчання, яке вам колись не вдалося завершити. Може постраждати імідж, тому варто уважніше ставитися до своїх слів та вчинків.

Козеріг

Козерогів можуть дратувати труднощі у питаннях нерухомості, ремонту та транспорту — наприклад, коли затримуються терміни та переносяться угоди. Може з’явитися бажання переїхати, змінити звичну обстановку. Важливо не приймати складності, що виникають, близько до серця, так як це може негативно позначитися на здоров’ї. Найкраще приділити час тим заняттям, які дарують вам внутрішню гармонію.

Читайте також: Тільки правильні дії в період ретроградності Юпітера допоможуть надовго забути про брак грошей

Водолій

Водоліям може не вистачати сили волі та рішучості для досягнення бажаного. Впоратися з цим допоможуть розстановка пріоритетів та чітке позначення головної мети. Особливо якщо ви пишете книгу або ваша робота пов’язана з IT-сферою, новими технологіями чи логістикою, переосмислення дій допоможе досягти успіху, але заради цього спочатку доведеться вийти із зони комфорту.

Риби

Риби можуть переживати через фінанси та напружені стосунки з батьками та іншими старшими родичами. Найкраще постаратися знайти компроміс, інакше можна надовго зіпсувати стосунки. Також важливо позбавлятися шкідливих звичок та стежити за харчуванням. Корисно подумати про накопичення, а ось здійснювати великі фінансові та банківські операції у цей період варто з обережністю.

You cannot copy content of this page